Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

Karolina piękne okna i pięknie wyglądają zasłony:) jaki masz wymiar okien? my mamy dwa otwierane a u Was jedno to chyba przeszklenie?:)

:)

jedno chyba 3,5 a drugie 3m... już niepamiętam :-P

to większe to tarasówka a to mniejsze to fix, nie otwiera się

 

 

 

piękna sypialnia!!

powiedz jaki w dotyku ten dywanik?? bo też mam go w koszyku :D i ciągle się zastanawiam czy kupić, czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:)

jedno chyba 3,5 a drugie 3m... już niepamiętam :-P

to większe to tarasówka a to mniejsze to fix, nie otwiera się

 

piękne:)

 

piękna sypialnia!!

powiedz jaki w dotyku ten dywanik?? bo też mam go w koszyku :D i ciągle się zastanawiam czy kupić, czy nie

 

ciężko mi powiedzieć, kolor jaśniejszy niz na zdjęciu taki bardziej grafit delikatnie szorstki, cos takiego jak poduszka z ikea ruta jeśli znasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olalee :)

Ivy mi mnie tu ściągnęła :hug:i bardzo dobrze, bo już mi się wiele rzeczy podoba, a co dopiero będzie później :yes:

ALe do rzeczy: stół cudowny :rolleyes: moje marzenie, tylko ja mam za mało miejsca :( Chyba, będę miała dokładnie ten sam kolorek na ścianach co i TY :wiggle:

A w wc też mam położone Fargo :lol2: tylko zamiast mozaiki z tej serii dałam silver loft ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olalee :)

Ivy mi mnie tu ściągnęła :hug:i bardzo dobrze, bo już mi się wiele rzeczy podoba, a co dopiero będzie później :yes:

 

Fajnie jest , co ??? Jest co poogladac i jeszcze będzie :bye:

 

Witaj Ida:) fajnie, że wpadłaś:)

Dziękuję za miłe słowa, u nas stół też sporo miejsca zabrał:)

rozpakowaliśmy wczoraj narożnik i nie podoba mi się:( to chyba będzie pierwsza rzecz, którą wymienię, widać takie kawałki pianki no takie g:(

 

Pokaz ten narożnik :-) A gdzie go zamawiałaś, może trzeba reklamować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak człowieka nie ma na miejscu to dzieje się co chce, ale to co jest podoba Ci się?:) na pewno będzie ślicznie

 

narożnik - mam nadzieję, że oswoję go poduchami i "piękny "bałagan za oknem ale moze niedługo za tarasy sie weźmiemy

narożnik.jpg1.jpg

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak człowieka nie ma na miejscu to dzieje się co chce, ale to co jest podoba Ci się?:) na pewno będzie ślicznie

 

narożnik - mam nadzieję, że oswoję go poduchami i "piękny "bałagan za oknem ale moze niedługo za tarasy sie weźmiemy

[ATTACH=CONFIG]314133[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]314134[/ATTACH]

 

Ohh Dziewczynki zazdroszczę Wam tych przestrzeni, jak kiedyś wybuduję dom,to też sobie sprawię taki wielki narożnik :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta buduj buduj będzie na co popatrzeć i się zachwycać:) Twoje mieszkanie jest całkiem duże i dwupoziomowe, ubolewam, ze nie mam schodów

 

przestaniesz narzekać jak zamieszkasz, ze wszystko jest pod ręką ;-) jak sie polata po schodach bo to czego potrzebujesz jest na innym piętrze to sie marzy o parterowce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...