Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

Ja na podłogę też nie, z tych samych powodów, co Marta :lol2: Kiedyś próbowałam zanosić do sypialni (jest na górze), albo powiesić w szafie. Ale zupełnie się to nie sprawdza, bo ciągle coś z niej potrzebuję wyjmować :D Gdybym wyjęła portfel, telefon, fajki itd., to mogłaby sobie być gdziekolwiek. Ale gdzie wtedy położyć to, co wyjęłam i pamiętać, gdzie położyłam??? :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nigdy na podłogę,bo w tej kwestii jestem przesądna:P

...

Ja na podłogę też nie, z tych samych powodów, co Marta :lol2:...

a mi nie ma co z portfela uciekać to kładę :D

 

... Kiedyś próbowałam zanosić do sypialni (jest na górze), albo powiesić w szafie. Ale zupełnie się to nie sprawdza, bo ciągle coś z niej potrzebuję wyjmować :D Gdybym wyjęła portfel, telefon, fajki itd., to mogłaby sobie być gdziekolwiek. Ale gdzie wtedy położyć to, co wyjęłam i pamiętać, gdzie położyłam??? :rotfl:

- portfel potrzebujesz wyciągać w domu??

- telefon to zawsze po wejściu do domu wyjmuję z torebki i kładę na komodzie - bo jak jest w torebce to go nie słyszę

- fajki - mam paczkę w kotłowni i tam się pali :-P ta torebkowa ma siedzieć z torebce bo to na wyjścia poza dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w wątku, przybyłam za radą Tomkowej podejrzeć łazienkę :) Bardzo mi się podoba, rzeczywiście mamy bardzo podobne łazienki, podałabyś mi jakie masz u siebie wymiary? Chodzi mi głównie o szerokość

 

Ola się zawieruszyła, pewnie w ferworze upiększania domku :) To ja powiem, co pisałam i w Twoim wątku ;) Łazienka ma szerokość 2 m. Wanna ma 180 cm i po jej bokach są 10-centymetrowe "parapeciki" :)

a mi nie ma co z portfela uciekać to kładę :D

 

 

- portfel potrzebujesz wyciągać w domu??

- telefon to zawsze po wejściu do domu wyjmuję z torebki i kładę na komodzie - bo jak jest w torebce to go nie słyszę

- fajki - mam paczkę w kotłowni i tam się pali :-P ta torebkowa ma siedzieć z torebce bo to na wyjścia poza dom

 

Ciągle się trzymam za portfel, bo a to na picie nagle dać trzeba, albo na co innego ;) Telefon poza torebką oznacza, że będę go nieustannie szukać i kląć przy tym potwornie, więc wolę nie :D Fajków mam zwykle jedną paczkę. Palę wyłącznie na podwórku. Że też ja nie pomyślałam, żeby mieć drugą, poza torebką :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie:) Ola a wrzucisz tez zdjecia sciany z TV? generalnie wrzuc wiecej zdjec plz plz plz:) np jakis detali w kuchni.

 

a jak kolacja smakowala?

 

Kamilo wrzucę więcej zdjęć,a ściana tv na razie jest czarna i wisi tv nie ma jeszcze szafki:)

 

cieszymy się z "głupiego" stołu bo w kawalerce przy stoliku kawowym jedliśmy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...