Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

tv nie będzie, stoliki planuję czarne kawowe albo czarne z drewnianym blatem( zależy od koloru łóżka) lub stolik + drabinka, lustra przy łóżku nie będzie , lampy zwisy albo żarówki albo coś w stylu industrialnym, sypialnia bardzo prosta ale myślę , że dodatkami wprowadzę trochę stylu skandynawskiego:)

małą garderobę będę miała osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja osobiście bym nie dała na lustrze lampy na wysięgniku - bałabym się że z czasem lustro pęknie w tym miejscu od poruszania lampą

jeśli chcesz koniecznie takie lampy to dałabym poza lustrem - albo z sufitu! to mogłoby być czadowo :rolleyes:

 

 

 

aż tyle? :jawdrop: to masz tam jak na sali operacyjnej chyba :-P

ja mam w łazience 9m2 - 2 szt massive nero (i będą 2 zwisy przy lustrze... kiedyś) i jak jedną zapalę w nocy to daje radę spokojnie z łazienki korzystać :)

 

wiesz co, wcale jakoś za jasno nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dążę do skandynawskiego:) chciałabym te lampy na wysięgniku, które Ty zamówiłaś - ta od Panny Migotki:) to złoto mnie też nie przekonuje i chyba prędzej dałabym - edison tylko do skandynawskigo pewnie nie bardzo pasuje

 

[ATTACH=CONFIG]301735[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]301736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]301737[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]301738[/ATTACH]

 

Ja kupiłam tą jielde, tylko nie wiem do łazienki nie będzie za duża, ale ja potrzebuję jeszcze do sypialni,więc w razie czego tam ją umieszczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy rzeczywiście są dość duże

myślałam o płytkach opoczno early pastels szare +mozaika lub opoczno fargo też szare + mozaika, kolor mają zblizony tylko płytka z early pastels jest taka trochę chropowata i boję się, ze może brud wchodzić

 

chciałabym plytkę cos ala taka beton jasna szara moze znasz jakąś ciekawą kolekcję i ceną tak do 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy rzeczywiście są dość duże

myślałam o płytkach opoczno early pastels szare +mozaika lub opoczno fargo też szare + mozaika, kolor mają zblizony tylko płytka z early pastels jest taka trochę chropowata i boję się, ze może brud wchodzić

 

chciałabym plytkę cos ala taka beton jasna szara moze znasz jakąś ciekawą kolekcję i ceną tak do 100 zł

 

Nie kojarzę tych płytek, o których piszesz.

Pamiętam, że ja oglądałam również szare z tubądzina, chyba epoxy i jeszcze jakieś inne, ale nie pamiętam nazwy. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie podobały Ci się?

 

Podobały mi się, ale wybrałam do kuchni geo ceramikę 80x80 i zdecydowaliśmy wziąć do łazienki te same, tylko cięte na pół. Teraz trochę tego żałuję, bo nie jestem do końca z tych łazienkowych zadowolona. Na górę do łazienki natomiast szukałam raczej kremowych niż szarych.

 

aa jeszcze z reko jedne szare widziałam. Najladniejsze szarości z tych, które miałam okazję na żywo zobacztyć ma wg mnie Marazzi (bardzo duży wybór), tylko niestety ceny odpowiednio wyższe;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę:) co zrobić z tym kawalkiem w kuchni? wybrać jakąś fajną fototapetę, położyć białą cegiełkę czy nie robic nic pomalowac tylko ścianę i zawiesić np. jakieś obrazy

[ATTACH=CONFIG]301849[/ATTACH]

 

jak dla mnie ta wieża Eiffla to zdecydowanie zbyt wiele:) a czy blaty zostają czarne? I ogólnie kolorystyka tak jak na wizce? Pytałaś o ustawienie stołu, wg mnie to jest ok. U mnie jest w pionie, bo wynika to z wymiarów, w przeciwnym wypadku byłoby za wąskie przejście. Może wrzucisz rzuty z wymiarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wieża to tylko przykład też jej nie chce:) tylko ogólnie zastanawiam sie albo nad fototapetą albo cegłą albo nic:)

 

nad blatami ciągle myślę albo czarne albo jakieś w drewnie za czarnym przemawia podłoga z paneli wtedy mi ociepli kuchnię a znowu panele + drewniane blaty - nie wiem jak to wszystko się zgra

 

wymiary wrzucę później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka biel, szarość, drewno czarny + dodatki ( być może dam przy wejściu jakieś miętowe krzesło pojedyncze) myslalam o dywanie w biało - czarne wzory, nie wiem jescze:/

 

lampy nad stołem inne ( dać te same nad stołem i nad stolikiem kawowym czy inną nad stolik?) może jakaś fajna lampa stojąca, narożnik zamiast sof, obk narożnika może jakaś dodatkowy kosz lub skrzynia

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wieża to tylko przykład też jej nie chce:) tylko ogólnie zastanawiam sie albo nad fototapetą albo cegłą albo nic:)

 

 

nad blatami ciągle myślę albo czarne albo jakieś w drewnie za czarnym przemawia podłoga z paneli wtedy mi ociepli kuchnię a znowu panele + drewniane blaty - nie wiem jak to wszystko się zgra

 

wymiary wrzucę później

 

 

mi się podoba i cegła, i tapeta (jakaś fajna w stylu skandynawskim) i czarna farba tablicowa:)

 

co do blatów, to Ci nie pomogę, osobiście nie lubię czarnych blatów, więc byłabym za drewnianym lub jakimś szarym.

 

kolorystyka biel, szarość, drewno czarny + dodatki ( być może dam przy wejściu jakieś miętowe krzesło pojedyncze) myslalam o dywanie w biało - czarne wzory, nie wiem jescze:/

 

lampy nad stołem inne ( dać te same nad stołem i nad stolikiem kawowym czy inną nad stolik?) może jakaś fajna lampa stojąca, narożnik zamiast sof, obk narożnika może jakaś dodatkowy kosz lub skrzynia

 

zapowiada się fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...