Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

do półki jest 5 cm:)

 

Aniu lampy kupione ze względu na rozsądną cenę bo nie zachwyciło mnie coś tak mocno a ceny nie były niskie, wiec jak coś upatrzę to pewnie zmienię a kompletnie nie pasują? jak wpadnie Ci coś w oko przypadkiem to daj znać;)

 

Hektary są wizualnie bardzo ciężkie, a do Ciebie pasuje mi coś bardziej delikatnego i wdzięcznego :) Ja bym powiesiła zwykłe najprostsze abażury w dowolnym kształcie, do czasu znalezienia tego "czegoś" ;) Świetna jest lampa Zuma Line Cafe i kosztuje tyle co ikeowska :)

fotel ikea kupiony na taras ale na razie tarasu brak;) więc sobie stoi w fomku

 

I bardzo fajnie w domku wygląda :) Uważałabym jedynie na ewentualne ślady na podłodze, bo nie ma żadnych zabezpieczeń. Ja u siebie mam wszystko podklejone filcem, gdzie się da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Olu czy udało Ci się dokopać do informacji o listwach? Nie wiem jak to jest, ale u nas nie da się wkleić listwy w normalnej grubości i otwierać okna... Porażka. Jeszcze nie wiemy jak z tego wybrnąć. Jak oglądam Twoje zdjęcia to wydaje mi się, że mamy podobne panele. Wybrałaś Pergo czy QS? Ja mam te pierwsze - dąb jasny kredowany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu czy udało Ci się dokopać do informacji o listwach? Nie wiem jak to jest, ale u nas nie da się wkleić listwy w normalnej grubości i otwierać okna... Porażka. Jeszcze nie wiemy jak z tego wybrnąć. Jak oglądam Twoje zdjęcia to wydaje mi się, że mamy podobne panele. Wybrałaś Pergo czy QS? Ja mam te pierwsze - dąb jasny kredowany...

 

można coś takiego poprosić o wykonanie :

http://www.parkiet.pl/upload/obrazki/Listwy_i_opaski/Aktualne/dodatki/listwa_przypodlogowa_cieniowana_dopasowana_pod_balkon.jpg

 

z opisu producenta "Listwa Cieniowana. Przy drzwiach balkonowych standardowa listwa może się nie zmieścić. Oferujemy indywidualnie dopasowaną listwę cieniowaną."

 

innym rozwiązaniem jest takie :

http://1.bp.blogspot.com/-yBNEU4ffqqc/Ue4JWPzg21I/AAAAAAAAAPg/3LvkEntWaHk/s640/listwy+przypod%C5%82ogowe+drzwi+balkonowe.JPG

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalee mam prośbę ogromną : mogłabyś zrobic mi zdjęcie łazienki tak żeby było widać prysznic i wc? Pisałam już że u nas będzie prawie identycznie, za chwilę zabieramy się za realizację a ciągle mamy wątpliwości jak wysoko ciągnąć kafle i jaką szafkę wstawić nad wc. Będę bardzo wdzięczna jeśli dasz radę zrobic mi to zdjęcie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalee dziękuję Ci bardzo, trochę mi się rozjaśniło jak położyć płytki. U nas też dość ciasno między prysznicem a drzwiami, widzę że zrezygnowałaś z kaflowania wokół drzwi i fajnie to wygląda. JA zastanawiam się czy nie zejść niżej z płytkami ale zobaczę jak wyjdzie w praniu - u Ciebie jest super :) A bez drzwi do prysznica da się żyć myslałam że jest jakiś problem natury technicznej, odbijecie się trochę to wstawicie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, to Wy w końcu nie zrobiliście wnęk w zabudowie od strony prysznica :confused:

 

Niestety:( wykonawca twierdził, że wyjdą strasznie malutkie:( ( pewnie mu się nie chciało "grzebać" ) ale i tak mam wszystko pochowane. W koszyku, w półce mam szampony, żele itp. i jak idę się myć to wyciągam cały koszyczek a później chowam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalee dziękuję Ci bardzo, trochę mi się rozjaśniło jak położyć płytki. U nas też dość ciasno między prysznicem a drzwiami, widzę że zrezygnowałaś z kaflowania wokół drzwi i fajnie to wygląda. JA zastanawiam się czy nie zejść niżej z płytkami ale zobaczę jak wyjdzie w praniu - u Ciebie jest super :) A bez drzwi do prysznica da się żyć myslałam że jest jakiś problem natury technicznej, odbijecie się trochę to wstawicie ;)

 

Ciekawe jak ta ściana przy drzwiach będzie się zachowywała podczas brania prysznica;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie co u pani jest na podlodze w salonie drewno czy plytka jezeli plytka to jaka bo jest cudna, i jeszcze jedno jakiej firmy drzwi wewnetrzne pani posiada? Bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam Monika M.

 

Witaj:)

Na podłodze w salonie jak i w prawie całym domu są panele pergo Chalked Light Oak, plank , drzwi wewnętrzne pol-skone sempre03, łazienka i wc sempre03S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...