Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na tym zdjęciu nie ma lamp na wysięgniku trzeba sobie tylko wyobrazić dwie półeczki po lewej stronie okna

[ATTACH=CONFIG]303001[/ATTACH]

chciałabym mieć jakąś półkę odkryta bo bardzo podoba mi się styl skandynawski

 

Sama nie wiem czy ze stylem skandynawskim nie kłócą mi się te błyszczące kamienne blaty i taki nowoczesny okap i te lampy wiszące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to i tych czarnych masz za dużo - jak zapalisz wszystko będzie jak na sali operacyjnej ;)

chyba że podzielisz to na osobne obwody

 

jak dla mnie to skandynawski styl to wyłącznie drewniany blat - albo jasny szary... ale zdecydownie drewniany najlepiej pasuje

https://www.google.pl/search?q=styl+skandynawski+kuchnia&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=HeXUVJjQB9HVapjZgYAC&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=610

 

wizualizacje Twych wnętrz totalnie są w innym stylu - jak pisze Marta - więc ciężko się odnieść teraz

może niech Ci projektant/ka zmieni to będzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mi nie zmieni bo były tylko dwie wersje cena niezbyt wysoka...

lampy czarne mam podzielone na 3 obwody, bardziej się obawiam, że w salonie będzie za ciemno bo mam tylko dwie lampy nad stołem i jedną nad stolikiem kawowym a lampy mają być na jedną żarówkę a jak zlikwiduje ledy to jeszcze mniej światła

 

co do blatów drewniane są przepiękne ale prawdziwe nie wiem czy to samo laminat... widuję też kuchnie w stylu skandynawskim z czarnymi blatami( czarny to i biały to główne kolory w tym stylu) u mnie będzie podłoga z paneli więc troszkę ociepli

 

spojrzcie tu na kuchnie z czarnymi blatami, chcę bardziej zagrać dodatkami np. na odkrytych półkach postawić biały dzbanek, kubki w czarno białe wzory drewniana ramkę itp. być możę na tej wolnej ścianie np. drabinkę dekoracyjną tak to widzę w myślach ale jak to wyjdzie....

21675_cdu1343c.jpgaranżacja-kuchni-w-stylu-skandynawskim.jpgmilemaison-biale-wnetrza-czarnego-domu (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebraliśmy srebrną mozaikę z Leroy merlin:)

i oglądaliśmy panele z quick step http://www.quick-step.com.pl/laminat/elite/UE1491_dab-bielony-jasny-deska - na żywo jaśniejszy i z pergo http://www.international.pergo.com/laminate/natural-variation/L0208-01813_chalked-blonde-oak-plank co myślisz? te z pergo bardzo ładne w świetle dziennym z quick stepa ładniejsze przy sztucznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o scianie tablicowej na tej pustej ścianie w kuchni? jeśli tak to w którym miejscu bliżej szafek czy okna) i jaki szeroki kawałek - tylko wtedy pewnie trzeba będzie pomalować resztę ścian na biało? ( szarości odpadają?jak myślicie?)

myślałam też, żeby wnęke z tv zrobić czarną (kominek mam biały i biała szafka pod tv ma być) jak uważacie?11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej wrzucic pdfa do powerpointa i zapisać obrazek jako jpg.

 

Możesz tez otworzyć pdfa na pełen ekran i zrobić printscreena - jeśli masz system windows 8 to narzędziem systemowym do zrzutów ekranowych robisz i od razu zapisujesz jako jpg a jeżeli masz starsze windows, to zwykłym guzikiem i wstawiasz do jakiegokolwiek programu, który umożliwia zapisywanie obrazków - powerpoint, paint etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...