Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pora na wykończenie


Recommended Posts

Jakie masz kable, bo widać wyłącznie wystające pod konkretne punkty oświetleniowe. Gdybyś miała widoczne kable prowadzone po suficie, to trzeba by było je ukryć, ale tych wystających nie zakryjesz. Z podwieszenia też będą wystawać ;)

[ATTACH=CONFIG]304176[/ATTACH]

 

Dobrze rozumiem, że te zaznaczone przeze mnie są zrobione? To ja bym je zostawiła. Zakończyła podwieszenie na podciągu (czerwona linia), a reszty podwieszeń nie robiła

[ATTACH=CONFIG]304181[/ATTACH]

 

tak właśnie jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie będzie to źle wyglądać, że 4 lampy we wnękach w kuchni a te same wybiegajace aż na korytarz są bez wnęk? zostawiać te punktowe lampki pod wyspą i nad blatem w kuchni? wydaje mi się za dużo tego

 

Ja bym zostawiła, bo lubię dużo światła :) Ale podziel je tak, żeby kombinować możliwości włączania: tylko nad blatem, tylko nad wyspą, tylko we wnękach.

To, że jedne lampy we wnękach, a pozostałe nie nie będzie wyglądało źle. Nie muszą wszystkie być takie same. Mogą mieć np. taki sam kształt, a różnić się kolorem, albo jeszcze inaczej pokombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z drugiej strony jest tak...[ATTACH=CONFIG]304182[/ATTACH]

 

No i okej, już rysowałam jak to można zrobić. Właśnie nie robić tego, co wykreśliłaś. Tu dobrze widać, że lampy mogą być różne. Zamiast takich czarnych możesz dać ładne białe reflektorki. Nad stołem nie będzie oświetlenia? Jesteś przekonana co do tych lamp kwadratowych w salonie? ;)

ola3.jpg

ola3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nad blatem(zlewem nie mam kinkietów tylko punktowe w podwieszeniu - 4 sztuki i nad wyspą też 4 sztuki)

To źle? Nie jest źle! ;)

nad stołem mam dwa zwisy a te kwadraty to rząd idący na korytarz...bardzo długi się robi:(

Jak się ma duży dom, to i korytarz jest długi :) Ola, nie wpadaj w panikę, nie jest źle ;) Pytałam o te zwisające trzy kwadratowe lampy w salonie ;)

 

Edit: już widzę, że dwa kwadraty wiszą nad stołem, trzeci w salonie. Ślepota ze mnie.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle? Nie jest źle! ;)

 

Jak się ma duży dom, to i korytarz jest długi :) Ola, nie wpadaj w panikę, nie jest źle ;) Pytałam o te zwisające trzy kwadratowe lampy w salonie ;)

 

Edit: już widzę, że dwa kwadraty wiszą nad stołem, trzeci w salonie. Ślepota ze mnie.. :D

 

 

nie nie te kwadraty absolutnie nie:D jak już to coś bardziej w stylu skandynawskim loftowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten podciąg w małym korytarzu może zostać? a jak go pomalować w kolorze sufitu czyli białym?[ATTACH=CONFIG]304187[/ATTACH]

W kolorze sufitu :yes:

a te białe reflektorki to na korytarz w ten ciąg?:) jeśli możesz pokaż co masz na mysli:)

 

Nie mam nic konkretnego na myśli. Kombinacji lampowych są tysiące, wszystko zależy od Ciebie :) Może to być rząd reflektorków, może to być rząd tubek, mogą to być lampki Teti, które uwielbiam :) Tylko szukać i wybierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to wywalić i zostawić tylko jedną wnękę>?? sufit-poprawa.jpg

 

Pan od wykończenia dziś mówił, że jest mu mnie żal bo z taka miną stałam i nie umiałam podjąc decyzji ( bo niezbyt mi się to widziało)

on był za tym, żeby jak najprościej robić ale, że jak zaczęłam wnękę to dokończyć na korytarzu....i znowu miałam mętlik

sufit-poprawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie:) jak zrobię maskownice nad oknami a we wnęce jest tv( i nie będzie tam obniżonego sufitu nad tv) to jak zrobię maskownice do końca czy to nie będzie głupio wyglądało bo firany tam nie powiesze bo będzie szafka rtv na całą wnękę

 

czy całkiem zrezygnować z maskownic?tv.jpgtv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie:) jak zrobię maskownice nad oknami a we wnęce jest tv( i nie będzie tam obniżonego sufitu nad tv) to jak zrobię maskownice do końca czy to nie będzie głupio wyglądało bo firany tam nie powiesze bo będzie szafka rtv na całą wnękę

 

czy całkiem zrezygnować z maskownic?[ATTACH=CONFIG]304209[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]304210[/ATTACH]

Mysle ze bedzie ok. ja sie nad maskownicami zastanawiam u siebie w salonie. Tam jest trzyskrzydlowe okno balkonowe potem jakies dwa metry sciany i kolejne waskie okno. Albo musze porobic takie "zakladki" w U, zeby zakryc szyny. Albo i chyba to przewazy pojade po calosci od lewa do prawa maskownica Przez cala szerokosc salonu. Widzialam takie rozwiazanie nie raz i wydaje mi sie, ze jest fajne. Proste. Nie wprowadza dodatkowych rogow tylko jedna linia prosta leci.

fajnie ze z tym sufitem wychodzisz na prosta. Wygladalo jak niezly kociol a ja praktycznie nic nie kumalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...