Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

żyjemy i mamy się dobrze :)

uwielbiamy nasz dom, jest taki jak marzyliśmy i... nic byśmy w nim nie zmienili :lol2:

90 m powierzchni użytkowej jest dla nas w zupełności wystarczające jako dom 1-rodzinny, gdy było ciepło większość czasu spędzaliśmy na tarasie, a teraz w salonie przy kominku, palimy praktycznie co dzień :)

zostało parę rzeczy do zrobienia, ale w sumie to kosmetyczne sprawy, nic więcej nam do szczęścia nie jest potrzebne

życzę Wm wszystkim Wesołych, Spokojnych Świąt, najważniejsze to zdrowie i rodzina, a to czy płytka na podłodze jest jaśniejsza czy ciemniejsza nie ma potem znaczenia, na to się nie zwraca uwagi ( przynajmniej większość osób nie zadręcza się tym, reszcie współczuję :p )

oby Wasze plany i marzenia budowlane i remontowe spełniały się bez większych przeszkód :)

 

 

 

 

http://images84.fotosik.pl/242/2b70034f51506209med.jpg

 

http://images83.fotosik.pl/242/ff45bcbb69c19597med.jpg

 

http://images81.fotosik.pl/243/e4a5ab3ead116da2med.jpg

 

http://images83.fotosik.pl/242/f40cc29713857784med.jpg

 

http://images84.fotosik.pl/242/2d83a4665383c452med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu cicho od dawna, a tak pięknie mieszkacie! W takim domu święta powinny trwać cały rok, bo jest stworzony do dekoracji bożonarodzeniowych ;) Oświecona Krowa boska! :D

Też zachwycę się widokiem, taki kojący i magiczny

 

PS papieru tualetowego brakło! :D

PS2 z czego jesteście najbardziej zadowoleni? Jakieś złote rady od doświadczonych domoposiadaczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie u Was, śliczne, przytulne wnętrza, kuchnia rozkład niemal taki sam, jak u mnie :)

Podpisuję się pod zachwytem nad widokiem za oknem, aż się rozmarzyłam :)

Najważniejsze, że dobrze się mieszka, że para uszła i można w spokoju cieszyć się spełnieniem marzeń. Ładnie napisałaś o kolorach ptyek, takie detale stają się szybko nieistotne, idą w zapomnienie.

Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrówka, spokoju i miłości na święta i na co dzień :hug:

Twórzcie piękne wspomnienia we własnym domku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego jesteśmy najbardziej zadowoleni

-łazienka z oknem

- salon połączony z kuchnia, wiele imprez odbyło się już u nas, fajnie jest przygotowywać cos w kuchni i brać udział w imprezie, a i chętni do pomocy się zawsze znajdują :) to motywuje tez do utrzymania porządku w kuchni

- taras od zachodu, ile my wieczorów na nim spędziliśmy

- płytki drewnopodobne w salonie, kuchni i korytarzu - są cudowne przy psie :)

- parterowy dom- this is it :D najlepsza decyzja

- spiżarnia jest maleńka ale ile tam się mieści! lepiej zmniejszyć kuchnie ale mieć spiżarnie -takie moje zdanie

- brak przejścia z domu do garażu- bez znaczenia

- drewniane drzwi wewnętrzne surowe - jedyna wtopa :p

Może przed 50tymi urodzinami je pomalujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam o najważniejszym :)

Garderoba :)

Pan nas namawial na duża szafę z drzwiami suwanymi ale się nie dałam, garderoba jest dużo pojemniejsza i bardzo wygodna

Moim zdaniem mała garderoba jest lepsza niż duża szafa, warto było się upierać :p

No i zabudowa w wiatrołapie pod sam sufit- super miejsce na ubrania zimowe latem i odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!

Przytulny i bardzo klimatyczny dom:D

Bardzo mi się podobają te belki na suficie.

Widok z okna zapiera dech.

 

Mam pytanie odnośnie garderoby, możesz pokazać jak ją zorganizowałaś i jakie ma wymiary. Chodzi mi po głowie taką zrobić w sypialni, tylko nie wiem jak to ugryźć:)

Pozdrawiam przedświątecznie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety jaku tu ślicznie:D Widzę, że masz taki korytarz jak ja u siebie. Podoba mi się oświetlenie - próbuje przekonać męża, że takie lampy tuby to dobry pomysł. A więc pytam, czy korytarz jest odpowiednio doświetlony? Też miałabym dwie lampy. Widzę również, że zdecydowaliście się na pełne drzwi bez przeszkleń. Nie jest za ciemno? W ostatnim czasie szukaliśmy drzwi wewnętrznych i właśnie ja się uparłam, że muszą być przeszklone żeby ten korytarz doświetlić. A u Ciebie jak zadowolona jesteś z pełnych drzwi? Mi się bardzo podobają takie jednak coś mi mówi, że jednak lepiej będzie z szybami. No nic tak tylko pytam z ciekawości;) No i te lampy... napisz czy są ok.

Pozdrawiam Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócimy do domu to zrobię foty garderoby i wymiary spisze

Mamy drzwi pełne i jestem z nich bardzo zadowolona, w ciągu dnia i tak większość drzwi jest otwarta a na noc zamykamy i nie przeszkadza nam na przykład światło z innego pokoju które ktoś zapalił, albo do łazienki ktoś łazi zapala i gasi :p No i jest ciszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 10 months później...
Zapomniałam o najważniejszym :)

Garderoba :)

Pan nas namawial na duża szafę z drzwiami suwanymi ale się nie dałam, garderoba jest dużo pojemniejsza i bardzo wygodna

Moim zdaniem mała garderoba jest lepsza niż duża szafa, warto było się upierać :p

No i zabudowa w wiatrołapie pod sam sufit- super miejsce na ubrania zimowe latem i odwrotnie :)

 

Od wczoraj czytam Waszego bloga- woowww, gratuluję pięknego domku!! Jest po prostu cudowny, mogłabym od dziś w takim zamieszkać, moje klimaty, kochana ikea, cudo!!

Czy mogę zapytać o zdjęcie wnętrza garderoby i pytnko, gdzie macie TV?

MIłego mieszkania!!

Pozdrawiam z Pomorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Dzień dobry. Śledzę Pani wpisy już od dawna, czekamy na pozwolenie na budowę Słonecznego 2 z garazem. Piękny domek, dzięki Pani zdjęcią i forum zdecydowałam się tak na 100 procent, że to będzie nasze miejsce na ziemi. Byłaby Pani tak uprzejma, aby podpowiedzieć mi na jakiej wysokości mają Państwo fundamenty i jakiej wielkości jest okno w łazieńce. Byłabym przeszczęśliwa jeśli wysłałaby mi Pani więcej zdjęć, ponieważ ciężko mi sobie wyobrazić ten domek wewnątrz, spiżarkę, cały salon , garaż , stryszek. Oto mój mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...