Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

Bo ja nie lubię tego domu :cool: Dlatego wszystkie zdjęcia, jakie mam, są z etapu, kiedy remontowaliśmy, czyściliśmy pełni zapału i pomysłów, bo miał być nasz. Potem co innego się okazało, remonty musiały być wcześniej "przedłożone do zaakceptowania", więc olałam i znielubiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkiego może być za dużo, ale nie drewna :) To taki materiał, który broni się w dowolnej ilości. Tylko trzeba pilnować, żeby było jednakowe.

 

Czy masz wrażenie, że w tych wnętrzach jest za dużo drewna ?

3AA.jpg3.jpg2.jpg

008-villa-wienberg-friis-moltke-wienberg-architects.jpg

STAIRS-Wren residence-36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla mnie za duzo :) ostatnie wnetrze ok, ale na weekendowy pobyt, nie na zycie w nim na co dzien

 

Plus kwestia to samo drewno- dla mnie wlasnie sztuka jest polaczenie roznych rodzajow i odcieni drewna, mam nadzieje ze nam sie to uda

Edytowane przez malydomekpodlodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieeeee, drewna może być za dużo!

Ja już rzygam drewnem - mam go na ścianach i na sufitach w prawie jednakowym brzydkim kolorze. Pomieszczenia są ciemne, dołujące. Dobre to na leśniczówkę, albo tak jak pisze malydomekpodlodzią na weekendowy wypad.

Pomyśleć, że kiedyś uwielbiałam drewniane domy, ale to było zanim zamieszkałam w takim ;)

 

Co innego drewno odpowiednio "opracowane", zawoskowane czy pomalowane na jakieś kolory, ale jednolita ta sama barwa wszędzie, stanowczo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100%

najpierw zachysnęliśmy się stylem mocno rustykalnym, takich noclegów szukaliśmy wyjeżdzając na urlop

nawet przez chwilę chcieliśmy budować dom z bali- rozsądek zwyciężył

 

na dłuższą metę to jest ciężkie dla mnie, przytłaczające,

poza tym mamy traumę boazerii w przedpokoju :p

 

lubię dotyk drewna olejowanego, szczotkowanego, styranego ale z drugiej strony też biel, światło, przestrzeń I nadmiar drewna to "powietrze i oddech" troche zabiera niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni wertowania internetów i agd wybrane

zawsze lubiłam takie zakupy, ale wybrać 7 sprzetów w 2 dni mając z góry założony budżet łatwo nie jest :D

ta sprawa załatwiona, projekt kuchni też

wraca temat łazienki... mamy 2 zupełnie różne koncepcje i nie mozemy sie zdecydować :p

1 - płytki paryskie metro do połowy, wyżej pewnie szarość

2. białe duże matowe płytki do sufitu + otoczaki

w obu koncepcjach podłoga z płytek drewnopodobnycj jasnych

 

szkoda,że nie mam dwóch łazienek :lol2:

 

gdzie jesteś wiosno?

potrzebujemy Cię, bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - płytki paryskie metro do połowy, wyżej pewnie szarość

2. białe duże matowe płytki do sufitu + otoczaki

w obu koncepcjach podłoga z płytek drewnopodobnycj jasnych

:eek: nie wiem rzuć monetą :lol2:

 

zastanów się nad resztą dodatków jakie będzie, płytki metro - to raczej klasycznie, poważnie,

a otoczaki - meble lekkie, naturalne, neutralna ceramika.

 

nie wiem jak dałaś tyle sprzętów wybrać w tak krótkim czasie, mi wybór jednego zajmuję ok pół roku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak sie wyraze spielam dupke:)

2 dni szukania w necie po 10 godzin, 2 wizyty w sklepach z agd- trafilismy na bardzo fajnego sprzedawce z mega duza wiedza, chyba z godzine odpowiadal na moje pytania, wyjscia nie mamy bo nie mamy zadnych swoich sprzetow a wszystko bedzie w zabudowie wiec musielismy sie juz okreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa ostatnio patrzyłam pralkę Miele, kosztowała właśnie koło 10 koła, miała gwarancje na pierdylion lat. :yes: z jednej strony fajnie, a z drugiej strony nic mnie tak nie irytuję jak technologia pędzi do przodu a ja mam sprzęty w domu z epoki kamienia łupanego, bo są nadal super sprawne :mad: chociaż z trzeciej strony sprzęt można sprzedać (można? kupi ktoś ?)

 

Jeżeli chodzi o sprzęty to szukam niemieckich, przeglądam naszą Amica, która daje radę za niską cene. Bardzo lubię też Kenwooda i Panasonica.

 

szerokim łukiem omijam sprzęty od żółtków, mimo, że wybajerzone z wodotryskami to badziew straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwińcie temat dziewczyny z tym Agd ( od żółtków, co to omijać).

Małydomku jakie sprzęty wybrałaś? My też mamy wstępnie wybrane, ale jeszcze nie zakupione, niestety z tej wyższej półki za 10 koła odpadają w naszym budżecie, dotąd miałam Amici, Bosha i Mastercooka i dawały radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...