Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

poszukaj u lokalnych stolarzy. Mi facet robił po tysiaku drzwi, sosnowe bez sękow, z futryną regulowaną na 30 cm i opaskami ozdobnymi po dwóch stronach. dziewczyny tanie drzwi kupowały w marketach i je malowały po 100 zł, tylko, że mają sęki, ale pewnie można wybrać takie co będą mieć ich mało. Nie wiem jak z jakością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

drzwi zamówione :)

parapet znalazłam w bricomanie, może dziś pojedziemy je obejrzeć, nie mamy czasu na czekanie na 2 parapety miesiąc, troche nam stopują prace

dziś facet od wykończeń mnie zaskoczył od poniedziałku mozecie już zwozić płytki do łazienki, stelaże itd.... :eek:

 

:wiggle:

a my...nie mamy płytek

poza tym wciaż się zastanawiam czy płacić więcej kasy za płytki 30x90 białe czy tańsze 30-60 ale wtedy jest wiecej łączen, fug itd

 

potrzebuję białych płytek 30x90 które nie zdrenują nam funduszy, ktokolwiek widział :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym białym domku byłam więc się przwitam na wszelki wypadek.

http://www.sklep.euro-ceramika.pl/glazura/keraben-rc-blanco-mate-glazura-rett-30x90_p_8688.html

Może takie nie wiem do jakiej kwoty....

 

idealne! sa w dwich wymiarach 30x60 i 30x 90, wlasnie czegos takiego szukalam bo w takim ukladzie bedzie najmniej strat :)

dzięki :)

 

malybialydomku : Wasze są piękne, ale potrzebuje białych gladkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealne! sa w dwich wymiarach 30x60 i 30x 90, wlasnie czegos takiego szukalam bo w takim ukladzie bedzie najmniej strat :)

dzięki :)

 

malybialydomku : Wasze są piękne, ale potrzebuje białych gladkich

 

Tak, ale pisałam Ci, że są też gładkie :

http://www.carrea.pl/vallter-blanco-316x592

 

płytkarz bardzo je chwalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mogła tak na zapalenie płytek szukać... No i zanim kupię to muszę obejrzeć na żywo, dotknąć. Też tak macie? :)

 

Też tak mamy, ale niestety byłam zmuszona płytki przed kominek kupić na JUŻ, czyli pojechałam załamana do OBI i patrzyłam, patrzyłam, nic mi się nie podobało i wzięłam takie, które znikną z oczu po dołożeniu desek ( mam nadzieję).

Miałam kupione inne, ale za mało, a czekałam na nie cztery tygodnie, płytkarz nie mógł czekać, stąd taki pośpiech :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ja wiem od dawna czego potrzebuję, białych matowych płytek w formacie 30x90 :)

gdyby to było co innego to miałabym potrzebę obejrzeć je na żywo

płytki, które będą w dziennej części domu wybierałam 2 tygodnie, wszystkie drewnopodobne przemacałam w salonach płytek

a potem faworyta zamówiłam taniej na necie :razz:

 

1 sztukę mozaiki z otoczaków z którymi będziemy łaczyć białe płytki już mamy dawno w domu- są cudne i pies lubi na nich leżeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie drewnopodobne przemacałam w salonach płytek

a potem faworyta zamówiłam taniej na necie :razz:

 

To chyba najlepsza metoda :)

 

1 sztukę mozaiki z otoczaków z którymi będziemy łaczyć białe płytki już mamy dawno w domu- są cudne i pies lubi na nich leżeć ;)

 

Znawca piękna i dobrego stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam wymarzona terakotę do wiatrołapu, cena też niczego sobie jak na szalone gabaryty wiatrołapu (3m2?)

 

zapisuję tu,żeby nie zgubić :D

geotiles manises 60zl/m2 :wiggle:

 

Podobne do moich vivesów :) Śliczne ;)

 

Co do tego macania płytek na żywo, to HMMM...

ja macałam swoje do łazienki podłogowe drewnopodobne, chciałam, żeby były dość strukturalne.

Płytki, które zamówiłam różniły się jednak od tych, które były na próbniku i były trochę bardziej gładkie,

niestety więc nawet macanie nie daje gwarancji. Wystarczy inna partia z produkcji:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...