Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

wczoraj przelali pieniadze z powrotem, wykłociłam się o koszty transportu bo"zapomnieli" otych 200zł

czyjes plytki wciaz zalegają nam w garazu

 

dzis zamawiam w innym sklepie

 

mam kryzys nad kryzysami

powod nr1 wczoraj do 1.30 jak jakieś świry skrecalismy szafke godmorgon pod umywalke do lazienki,bo podobno jest bardzo nietypowy odpływ i hydraulik chciał wymierzyć wczesniej zeby potem nie kuć płytek, 3 godziny snu to jednak za mało

 

powód nr 2 powazniejszy

 

wlasnie dzwonil do mnie Pan z psg powiedziec mi,ze nasz wniosek o gazomierz to jeszcze dwa miesiace moze byc rozpatrywany bo idzie przez Zgierz, Łódź, Radom i Warszawę i mają zlecenie papierowe a nie mają w formie elektronicznej bo jest gdzieś weryfikowane ale nie wiadomo gdzie

oraz powód numer 3 - hit dzisiejszego dnia :mad:

powiadomił mnie o braku w dokumentacji - brakuje dokumentu potwierdzajacego nadanie numeru budynku i musimy go zalatwić i dowieżć :wtf:

 

powiedziałam mu co o tym myślę,że na etapie gdy wszystko jest gotowe on nagle zauważa braki w dokumentacji a na koniec poplakałam sie ze złości jak jakas niezrównoważona baba

zapytał mnie w czym jest problem zeby dowieżć taki dokument? :mad::mad::mad:

 

 

czy my żyjemy w wariatkowie czy w kraju normalnych ludzi? :confused:

jakbym wiedziała ze tak to bedzie wygladac to zrobilibysmy pompe ciepła, serio

Edytowane przez malydomekpodlodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:hug: MałyKochany Domeczku :hug: taka dzielna jesteś, tyle wytrzymałaś, strasznie smutno się czyta, że jeszcze ciągle coś pod górkę macie :sick:

 

Po naszych przejściach z tauronem (cały czas trwających) w ramach pocieszenia usłyszeliśmy, ze z gazem jest jeszcze gorzej niż z prądem :(

 

Nie łudź się, nie żyjemy w kraju normalnych ludzi :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowości niewiele, ale zawsze coś

 

niewyraźne (robione o pólnocy :p )zdjecie rozpoczętych plytek w łazience

http://images77.fotosik.pl/589/3e6ac4dbcea2d8d0med.jpg

 

 

zainstalowany kocioł immergas z zasobnikiem 150 (albo160 litrów, nie pamiętam) który bardzo chciałby już grzać :p

 

http://images77.fotosik.pl/589/bb3c6cb42ed24631med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się nie warto głowa do góry-jeśli ten świstek niby potrzebny do gazowni to guzik prawda,ja mam gaz rok nawet nazwy ulicy nie ma a co dopiero nr budynku.

 

widzę że kocioł stoi a masz już wprowadzoną rurkę gazu do domu? jeśli nie to wystarczy zrobić to przez pracowników gazowni ono szybko projekty namierzą i bez leżakowania na biurku sprawa ruszy.

Takie realia.

 

A co do sklepu fajnie że oddali chociaż za transport.

 

Powodzenia z powtórnymi zakupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201404/1397840926_by_kyd_600.jpg

 

I wszystko jasne...

 

Może marne to dla Ciebie pocieszenie, ale każdy z nas walczył z wiatrakami w trakcie budowy. Raz wiatrakiem byli urzędnicy, raz fatalni wykonawcy czy choćby złośliwe przedmioty martwe. Ja miałam pod górkę, zanim cokolwiek zaczęłam budować, a pewnie jeszcze to nie koniec.

Przykro, że tak się dzieje.

Bądź dzielna, spełniasz swoje marzenia, jeszcze chwilka i już będziesz mieszkać w Słonecznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurka go gazu jest do domu wprowadzona, skzynka zolta jest, skrzynka przy domu jest, numer domu nadany był przed budową jeszcze przy zakłądaniu księgi wieczystej

 

rurka podobno nawet juz jest "zagazowana" od wtorku tylko jedyne co nie ma gazomierza :sick:

 

własnie wykonawca mi powiedzial ze jak skonczy lazienki to przejdzie na inna budowe i"najwyzej do nas wróci" bo zanim wygrzejemy posadzki to zejda 2 tygodnie i zebym sie nie spinała ze przeprowadzka ma byc w jakims tam terminie

oraz ze nie wie czy bedzie nam zakladal drzwi, zobaczy "jakie są"

wspanialy fachowca "jak będą łatwe to załoze,a jak nie to se szukaj pani kogos innego"

 

ale nie poddam się! :stirthepot:

będę męczyć tą gazownię aż znów będą mieli mnie dosyć i dla swietego spokoju nam ten gazomierz założą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm wiesz ja tam podam Ci przykład na moich drzwiach ,najpierw obsuwa prawie dwa mce zabrał do poprawki 2 szt z 5 potem przywiózł po 2 tyg wszystkie nawet nie chciałam aby poprawiał już,teraz jestem na etapie szukania kto mi uratuje wszystkie 8 skrzydeł-dla mnie wykonawca który potrafi powiedzieć że czegoś nie zrobi to lepszy od tego który podejmuje się wszystkiego i potem spieprzy.

 

Wygrzejesz wylewki dwa tygodnie przeciągnie się a połoga bezpieczna,teraz warto poczekać niż mieć zniszczone podłogi.

 

Ja już się nie napinam ale rozumiem że chciałabyś już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję,że jakoś to będzie

nie podejrzewam go o to,że nie założy dobrze,on jest po prostu straszna maruda, opowiadał jak poprzedni klienci kupili białe drzwi i on wiecej bialycg drzwi nie bedzie montowal bo kazdy milimetr widac i trzeba sie nagimnastykowac, taaaa

polowa domów na forum to białe drzwi, jakos ludzie je montują :p

 

dziś jak go zadzwoniłam ze zmianą decyzji,że przyklejamy na dumywalką gładką płytkę zamiast otoczaków to tak zareagował jakbym mu kazała zrywać płytki z całej ściany

pytam go w czym problem, to powiedział,że już przeciął jedną plytke na pół i "podwojna robota"

chodzilo o przeciecie 1plytki wiecej :p

 

robi dokladnie ale jest humorzasty i chce narzucac swoje widzimisię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały domeczku :hug: serdecznie, mocno, pocieszająco. Jak Pusia pisze, jesteś bardzo dzielna. Pomyśl, że tyle już zrobione i już tak blisko do zamieszkania we własnym domku. Z optymizmem od razu robi się łątwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilismy farbę beckersa do sypialni,na próbniku była granatowa, na żywo -morska :D

no to zmieszamy z białą jakąś tanszą i będziemy mieli morski garaż :)

 

czyli jednak nie pójdzie tak łatwo z tym granatem

gdzie kupujecie próbki farb? :)

właśnie wybieram grzejnik łazienkowy, taki tylko na prąd, macie doświadczenie w tym, jakie parametry trzeba wziąć pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilismy farbę beckersa do sypialni,na próbniku była granatowa, na żywo -morska :D

no to zmieszamy z białą jakąś tanszą i będziemy mieli morski garaż :)

 

czyli jednak nie pójdzie tak łatwo z tym granatem

gdzie kupujecie próbki farb? :)

 

Nie kupowaliśmy próbek.

Z Beckersa mamy szarości i biel - dokładnie takie jak na próbniku, więc zaskoczenia nie było.

Natomiast nasz chaber kupowaliśmy Dekoral Fashion też wg próbnika i jest dokładnie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP co jest z tymi facetami, co jeden to lepszy o_O

 

Zapowiada się śliczny garaż ;)

Nigdy nie kupowałam próbek farb, a malowałam i ostry róż i ciemny niebieski i turkus i czerwony. Biorę na ogół z mieszalnika, wtedy najłatwiej trafić w kolor. Można w necie poszukać wg numeru z palety NCS, często ludzie wrzucają zdjęcia z farbą na ścianie - też zależy od ustawień monitora i samych zdjęć, ale można porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...