Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Płytki genialne! Najbardziej z dotychczas ogladanych pasują na moją podłogę w wiatrołapie ... cena również. I w ogóle Twoja zabudowa wiatrołapu też projektowana jakby dla mnie :p, bo też wiem, że ma być biała i z siedziskiem. Wnękę mamy trochę większą, 215 cm, więc i szafa będzie większa. Rozumiem, ze zabudowa bedzie robiona na zamówienie u stolarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wiedziałam,że gdzieś to ostatnio mi mignęło

dziękuję!

 

:)

 

dziś stolarz zaczął montaż mebli kuchennych :)

wczoraj przywieźliśmy kanapę z ikei, komodę do sypialni, blaty kuchenne, bramę i furtkę

:)

 

zrobię ładne zdjęcie podłóg to wrzucę, są przepiękne :wiggle:

 

no i na nas nadszedł czas..

 

planowana przeprowadzka:

 

1. opcja pesymistyczna 25 czerwca

 

2. opcja optymistyczna 18 czerwca - urodziny męża

 

nie ukrywam,że druga data byłaby bardzo symboliczna :lol2:

Edytowane przez malydomekpodlodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się uda :)

już nic nie będę narzekać na naszego Pana od wykończeniówki, pracował w Boże Ciało,żeby zdążyć przed zabudową kuchni, zdązyliśmy na styk!

 

fugę do paradyża thorno bianco dobraliśmy idealnie - cement gray, w kolorze słojów :wiggle:

płytki do złudzenia przypominają deski, podobno nie łódkowały za bardzo, tylko troszkę, ale jakieś ma na to sposoby

nie wiem jakie dokładnie sposoby -podobno dogina płytkę jak ją przykleja ,ale działają, bardzo ładnie wyszło

 

w sobotę być może będziemy pierwszy raz spać w domku, póki co koczowniczo, ale za to jak romantycznie na materacu bez mebli :p

 

kuchnia będzie gotowa do końca tygodnia!

czujemy,że juz bardzo blisko, adrenalina napędza coraz bardziej, wczoraj wyszliśmy z domu przed 7 a wróciliśmy po 23

 

http://images76.fotosik.pl/644/6d3f722b1e34abc2med.jpg

http://images75.fotosik.pl/643/3f47d08c4b6e8771med.jpg

 

tu widać połączenie paradyża thorno bianco z płytkami cersanit indos, fajnie współgrają :)

http://images76.fotosik.pl/644/f7b8fdf3a4d67d86med.jpg

 

zdjęcia z telefonu, kiepska jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu pan od wykończeniówki jest "trudny" :cool:

- "nie bedę montował tych listew bo są z mdfu, zamontowałbym jakby były drewniane albo z pcv"

-"nie będę montował tych drzwi wewnętrznych, bo są drewniane, jakby były z polskone albo z porty to bym zamontował a te są jakieś dziwne, zresztą pójdę po poziomicę, na pewno są krzywe, o prosze bardzo, krzywe!"

 

smiać się czy płakać?

 

tak więc w przyszłym tygodniu ma przyjsć inny pan do montażu drzwi, dziś znalazłam go po wykonaniu 50 telefonów :cool:

zobaczymy, oby się sprawdził!

okazało się,że nie dogadaismy się z panem od mebli kuchennych i front przygotował do zlewu nie wystajacego poza blat a my kupilismy domsjo oczywiscie wystający :p

trudno, poczekamy te 3 tygodnie,ale zlew musi byc taki jak nam się marzył od dawna :)

fronty lamelowe białe to towar deficytowy i na zamówienie, czas oczekiwania 4-6 tygodni, wow....

trudno, poczeka się

 

w przyszłym tygodniu wejdzie elektryk montować oświetlenie, którego jescze nie mamy, poza jednym żyrandolem do salonu i 2 lampami nad stół

dziś jedziemy na szybkie polowanie do ikei :lol2:

mamy jeszcze do środy do ogarnięcia kwestię materaca, mamy budżet tak do 2200zł, polecacie jakieś materace?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy jeszcze do środy do ogarnięcia kwestię materaca, mamy budżet tak do 2200zł, polecacie jakieś materace?

:)

 

My mamy Estrella Lux Kokos w pokrowcu Aloe Vera i bardzo sobie chwalimy :) robiony na wymiar 3 lata temu (niestandardowy rozmiar: 190x196) kosztował dokładnie 2116 zł :)

Nie jest miękki, więc jeśli szukacie miękkiego to nie będzie dobry wybór.

 

Co do panów od drzwi - dlatego zamawialiśmy w lokalnej firmie razem z montażem, nie będą mogli narzekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Estrella Lux Kokos w pokrowcu Aloe Vera i bardzo sobie chwalimy :) robiony na wymiar 3 lata temu (niestandardowy rozmiar: 190x196) kosztował dokładnie 2116 zł :)

Nie jest miękki, więc jeśli szukacie miękkiego to nie będzie dobry wybór.

 

też mam estrella lux, nie pamiętam już dokładnie opcji, ale 160x200 kosztował ok 1200-1500zł - uwielbiam! To mój trzeci materac Estrella (nie, żeby się niszczyły tylko zmieniałam szerokość łóżek ;) ), on jest raczej twardy, ale producent (MK Koło, o ile dobrze kojarzę) powinien mieć w ofercie coś mniej twardego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...