Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

Mamy juz gniazdka, włączniki i oswietlenie, materac miał być dzis ale będzie jutro...bo czemu miałby być na czas :p

Jutro rano ma być hydraulik, teraz wszystko w jego rekach hehe

 

Ja dzis 12 godzin upychalam smieci do kontenera walcząc z wichura, kilka kartonów poleeeeeeecialo hen daleko mi nad głową i tyle je widzialam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie udało sie.

Hydraulik dzis przy zawieszaniu szafki lazienkowej wwiercil sie w kabel pod plytkami i zrobił zwarcie, nie poprosił o zdjęcia tylko zaczal od razu wiercic, a zdjęcia instalacji mamy wydrukowane na miejscu. Twierdzi ze wina moja i nie bedzie placil za rozkucie plytek bo ja mu powiedziałam gdzie ma szafka wisieć.

 

Pan od drzwi nie przyjechał bo czekamy na szersze opaski i on nie będzie 3 razy jezdzil żeby teraz montować drzwi a potem opaski, panowie od ogrodzenia nie przyjechali bo "zepsuła im sie skrzynia biegów" taaa jasne

 

a bez siatki nie da sie nic zrobic przez naszego psa który tylko patrzy do których sąsiadów sie wybrać i zostawić "minę".

Jakos straciłam energię na to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Takie rzeczy zdarzają się prawie wszystkim. To tylko tydzień zwłoki. Szkoda zdrowia. :)

 

Dokładnie zgadzam się z tym. Będzie dobrze, przeprowadzka nie ucieknie.

Będziesz się nią cieszyć ze zdwojoną siłą. W końcu okres oczekiwania jest również bardzo emocjonujący :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na łózku będzie leżała narzuta :-P

wczoraj uwijaliśmy się jak mrówki, mąż skręcał, ja pucowałam co się dało... jutro rozkuwamy z marudą łazienkę,żeby poprawić co hydraulik uzkodził

 

sąsiedzi obok,którzy są na etapie murowania ścian wczoraj przyjechali na działkę, spali sobie cały dzień na hamakach... oni jeszcze nie wiedzą co jest później :lol2:

 

znacie jakieś fajne systemy modułowe do przechowywania? W ikei jest fajny system algot, ale półki mają 40 cm głębokości, a nam jest potrzebne 30 cm bo spizarnia mikro tycia tycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...