Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pestko, ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że u Ciebie może być wyłącznik domsjo podwójny, dziwiłabym się gdyby było inaczej :p, wczoraj nadzieja wstąpiła w moje serce, bo w krk rzucili 3 hallvikeny, które mogą zastąpić moje domsjo, ale oczywiście jak już mąż dojechał, to nie został ani jeden:bash:

Gdzie fotki pytam:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendraczku, poczekaj na Domsjo. Jest świetny. Pojemny, głęboki, więc nic się nie chlapie. Łatwy w utrzymaniu. Poprzednio miałam stalowy i za kazdym razem jak go myłam, to płakać mi się chciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendraczku, poczekaj na Domsjo. Jest świetny. Pojemny, głęboki, więc nic się nie chlapie. Łatwy w utrzymaniu. Poprzednio miałam stalowy i za kazdym razem jak go myłam, to płakać mi się chciało.

 

Zgadzam sie z każdym słowem!! tez mam dwukomorowy teraz. jest przecudowny, cały czas wyglląda rewelacyjnie, zresztą wystarczy obejrzeć umywalki - są z tej samej ceramiki - łatwe do czyszczenia i do utrzymania. a jak jakieś większe zabrudzenie - mam cifa do czyszczenia białych powierzchni, raz na kwartał jadę nim po zlewie :lol2: w planach mam zakup jeszcze dwóch zlewów jednokomorowych - chyba tych wpuszczanych.

 

w ogóle orientuję sie ktoś dlaczego markowe ceramiczne zlewy są tak cholernie drogie? są jeszcze lepsze od tych z Ikei?

Edytowane przez Emila3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila dziękuję dziękuję dziękuję :hug: nie wiem co mi się uroiło, że on jest ceramiczny, czekam na domsjo, jeśli ktoś dotknie mojego domsjo jak już pojawi się w ikei, nie ręczę za siebie; dokładnie też mnie zastanawia dlaczego zlewy ceramiczne innych firm są tak cholernie drogie, to jakaś kosmiczna ceramika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, może tak:

http://herbeau.fr/catalog/img/p/6/4/4/644-thickbox_default.jpg

 

Jak znajdę ten zlew w jakimś sklepie, to będę dopytywać.

 

Ten śliczny jest :)

 

 

Też mam domsjo, ale jednokomorowy, marzyłam o nim kilka lat i wreszcie mogę się nim cieszyć, nie zamieniłabym na inny, warto poczekać:yes:

kumpela mówiła - nie rób zlewu pod oknem, będzie ochlapany, a tu nic, zero! jest za głęboki, by mozna było chlapać. Do domku z ogrodem taki zlew w sam raz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...