Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Funkcjonalna tania stodoła - budujemy Słoneczny z garażem 2 :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj, byłoby bosko!!! Bo też pierwotnie chciałam Domsjo, kiedy jeszcze myślałam, że będzie biały. Rozumiem, że są czarne ceramiczne?...bo chyba nigdy takiego nie widziałam...Spróbuję zaraz coś znaleźć, chociaż już się boję ceny :p

 

Edit: i miałam rację, że się bałam...No są, nawet bardzo ładne są, taki na ten przykład Villeroy &Bosch ;)

Edytowane przez gaja2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebuję fajnego czarnego, chodzi mi o materiał, z którego jest zrobiony - czy możecie coś polecić?

 

w ikea jest czarny Hallviken z kompozytu kwarcowego (cokolwiek to jest), użytkowałam przez tydzień i był ok, łatwiejszy w utrzymaniu czystości od stalowych. Sama miałam biały Domsjo, ten najmniejszy, z baterią wychodzącą z blatu i kolejny też kupię Domsjo, tylko już z dziurą na baterię w ceramice, nie w blacie (bo przy drewnianym wygodniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny ceramiczny MERA90L.K.NERO68 cena powala, ale nie zamieniłabym go na żaden inny.

No powala...ale wierzę, że jest super.

Boję się trochę tych kompozytów, teraz mam jakiś taki dziwny wynalazek (już nie pamiętam, co to było, być może jeszcze coś innego), beżowy; jest w stanie tragicznym - wżera się w niego wszystko, co się da.

Dlatego zresztą pytam o doświadczenia z różnymi materiałami... czy np. ktoś coś na temat tworzywa o nazwie silgranit? Firma Blanco. Cena w moim zasięgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z domsjo my mieliśmy problem mały - po zakupie i przy próbie montażu okazało się że jedna boczna krawędź jest nieco grubsza i lekko krzywa.. w czasie wypalania musiało się coś spieprzyć.. dzięki temu mieliśmy drugi wykazd ponad 100km w jedną stronę do ikei, i warto kupić coś na dno zlewu żeby przypadkiem go nie poniszczyć wrzucając jakąś ciężką metalową patelnię.. ale od dwóch lat bez problemu się spisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...