Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poprawki wykończeniowe- może doradzicie?


Bezunia

Recommended Posts

Witam !:)

Wykańczałam mieszkanie po najniższych kosztach i popełniając chyba wszystkie grzechy wymienione w poniższym temacie, -brak zaplanowania, kupowanie tańszego, kupowanie bo coś się spodobało..w rezultacie wyszło jak dla mnie totalne bezguście. Mam kilka pytań, może coś doradzicie.

 

20140611_215148.jpg

 

Macie pomysł jak zakryć te rurki od pieca i na suficie ?może podwieszany sufit?

 

20140611_211614.jpg

 

Jak zasłonić rurę od okapu? czy jakoś zabudować czy są inne rozwiązania?

 

P1016464.jpg

 

macie pomysł co zrobić z taką ilością lamp na suficie? (jest to kuchnia otwarta na salon)

 

P1016456.jpg

 

Macie pomysł jak zaaranżować wnękę koło schodów? obecnie stoi tam lodówka, nie wygląda to za ciekawie

 

 

20140727_153429.jpg

 

Nie podoba mi się balustrada, robiona była w pośpiechu , bez przemyślenia, teraz jednak wydaje mi się ciężka i przytłaczająca..zastanawiam się czy nie lepiej wyglądałaby zwykła ścianka biała, ewentualnie wyłożona kamieniem...balustrada dopasowana była do drzwi,

nie wiem tez jakie pasuja do tego schody, najchetniej ze wzgledu na koszty zrobiłabym z płytek-a;e w jakim kolorze-brąz, biel?

 

Moze macie jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...