Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?

    • do 1 miesiąca
      19
    • do 2 miesiący
      20
    • do 4 miesięcy
      10
    • do pół roku
      2
    • dłużej niż pół roku
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[ide dzwonic do architekta...ale musze sie uspokoic najpierw, bo bede niekulturalna.... :evil: :evil: :evil:

 

I jak rozmowa z architektem przebiegła? Napisz co dalej u Was bo zaciekawiła mnie ta historia.

 

My jesteśmy przed PnB i mamy zawirowania z architektem (postanowiliśmy go zmienić) :x . Z wielką nadzieją myśłimy o rozpoczęciu budowy na wiosnę 2009. :D

 

Pozdrawiam serdecznie

 

No wiec Malinko, pan architekt zapieral sie, ze wszystko w urzedzie zlozyl, tylko pani z biura ma balagan ( :roll: nie sadze, gmina mala i ruchu jak w Krakowie to tam na pewno nie ma)

Przysiegal, ze zaniosl dokumenty do urzedu....usmiechnelam sie z przekasem, bo nie bardzo wiedzialam co mam powiedziec. Nastoletnie dziecko w domu mam, wiec jakbym juz gdzies to slyszala... :roll: :roll: :roll: sluchanie krzywoprzysiestwa z nadzieja, ze matka sie nie polapie nie jest mi obce...

 

Powiedzialam, ze bede dzwonic do gminy znowu w tym tygodniu, by sprawdzic. Mam nadzieje, ze cos sie ruszy. Poprosilam tez kuzynke - a nie chcialm tego robic, by rodzine w to wszystko mieszac - ktora mieszka lokalnie, by pana troche pomeczyla wpadajac do jego biura jak najczesciej....

 

 

Znalazlam to forum tylko dlatego, ze tak sobie z panem mezem dywagacje urzadzalismy miesiac temu, ze jezeli my czekamy ponad 2 lata na piapierkologie i jeszcze nie jest skonczona (OK - moze nie bylismy obrotni i widzielismy architekta raz na rok i dzwonilismy raz na miesiac, bo sytuacja nasza jesta taka a nie inna).... to jak to jest, ze tyle domow sie buduje i ludzie w namiotach nie mieszkaja czekajac na pozwolenie na budowe....

Babska ciekawoscia zaczelam szperac po internecie i w Muratorze wyczytalam, ze to my raczej jestesmy wyjatkiem... :cry:

No trudno, na bledach czlowiek sie uczy w kazdym wieku :D Ale chociaz wiem, ze jestesmy juz na ostatnim zakrecie z papierkologia :D :D i mam kopalnie wiedzy tu na forum.

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
Rany!

 

Ja jeszcze czekam :cry: :cry: :cry:

 

Kuzynki maz tak od miesiaca w naszym imieniu szturcha architekta w bok, ale ciagle papierka brak :cry: :cry: :cry:

W piatek - 05.12.08 - mowil, ze wczoraj szedl sie tlumaczyc w sprawie odleglosci od granicy....dzisiaj nie odbiera telefonu...wyslalam Mu teksta i czekam.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Dostalam!!!

20 luty 2009

 

To sie naczekalam :lol: :lol: :lol:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 miesięcy taką mam kompetentną gminę. a to dlatego, że w planie zagospodarowania przyłącze wody musiało być z wodociągu (brak wpisanego rozwiązania przejściowego jakim jest studnia) i mimo iż gmina miała w budżet wpisaną inwestycję położenia wodociągu latem 2007r - położyli dopiero na wiosnę 2008 po bardzo ostrych mojej żony interwencjach (włącznie ze skargami do urzędu marszałkowskiego i wojewody)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...