Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?

    • do 1 miesiąca
      19
    • do 2 miesiący
      20
    • do 4 miesięcy
      10
    • do pół roku
      2
    • dłużej niż pół roku
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czytam te posty i nie mogę zrozumieć w jaki sposób można uzyskac pozwolenie w tak krotkim czasie znaczy że nie potrzebowaliście żadnych mapek?nie czekaliście na warunki?a jak zlozyliscie papiery to dostaliście od ręki?ja mam dzialke gdzie mam wszystkie media z niczym nie koliduję a mimo to 3,5 miesiąca gromadziłem wszystkie dokumenty i dwa tygodnie temu złożyłem o pozwolenie i i tak jeszcze będę czekal około 2 miesiace na pozwolenie to jakim cudem w dwa tygodnie wszystko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytales o decyzje o pozwolenie na budowe - ja piszac 33 dni liczylam je od momentu zlozenia pelnej dokumentacji w Starostwie - czyli zaadaptowany projekt z kompletem dokumentow

i o to chyba chodzilo autorowi pytania: napisal ze zlozyl i pyta ile bedzie czekal

 

warunki zabudowy - ok 4 tyg

mapki - kilka dni

adaptacja 7 dni (architekt, wodociag, en elektr)

uzgodnienia typu zjazd z drogi, odrolnienie i inne ok 1 tydzien

czesc z nich szla rownolegle

 

uprawomocnienie w dniu odbioru pozwolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te posty i nie mogę zrozumieć w jaki sposób można uzyskac pozwolenie w tak krotkim czasie znaczy że nie potrzebowaliście żadnych mapek?nie czekaliście na warunki?a jak zlozyliscie papiery to dostaliście od ręki?ja mam dzialke gdzie mam wszystkie media z niczym nie koliduję a mimo to 3,5 miesiąca gromadziłem wszystkie dokumenty i dwa tygodnie temu złożyłem o pozwolenie i i tak jeszcze będę czekal około 2 miesiace na pozwolenie to jakim cudem w dwa tygodnie wszystko?

Gdybym się bardzo postarał to w 35dni maiłbym wszystko od zera. A tak to mapka - 3 dni wolnego, warunki 4 dni wolnego ;-) Ale faktem że wsztstkie wnioski złożone w 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samo pozwolenie ok. miesiąca. Wszystko zaczęło się we wrześniu 2006 z wzb. w urzędzie miejskim. Potem po adaptacji projektu złożone zostało w starostwie ok. połowy lutego. panie w starostwie znalazły błąd w decyzji i wzb. i klapa wszystko od nowa. a jeszcze musiałam odrolniać działkę i drogę - znaleziono błąd w mapach z geodezji. musiałam pierwszy wniosek wycofa. Pozwolenie to efekt drugiego wniosku. byłoby krócej jakby sąsiedzi odebrali pisma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyppppiiii -

MAMY projekt!!!

czekaliśmy równo 15DNI!!!- byliśmy przez przypadek w tym Urzędzie,,i zaszliśmy się spytać co tam słychac... (czy wszystko OK, czy nie brak jakiegoś dokumenta przeszlachetnego a jakżesz niezbędnego..etc..)..a tu prosze..PANI daje mi gotowy ostęplowany projekt z datą sprzed 3dni, czyli 12dni leżal aż zaczeli go stępelkować....;)..

SUPER...wreszcie coś sie zacznie dziać na żywo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba udzielę Tobie najbardziej interesującej odpowiedzi – 62 dni właśnie na Białołęce, zaczynałem nawet interesować się co mogę zrobić w przypadku przekroczenia przez urząd ustawowego terminu, aczkolwiek był to czas bezpośrednio po wyborach i podobno nie mieli udzielonych pełnomocnictw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie. Proszę napiszcie jak długo czekaliście obecnie na uzyskanie pozwolenia na budowę.

Ja złożyłem na Białołęce w Warszawie i zastanawiam się ile mogę czekać. Już murarze się niecierpliwią :D

 

Piotr M

 

Od momentu złożenia dokumentów w starostwie (w Pruszkowie) około 1,5 miesiąca.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...