Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile czekałeś na pozwolenie na budowę?

    • do 1 miesiąca
      19
    • do 2 miesiący
      20
    • do 4 miesięcy
      10
    • do pół roku
      2
    • dłużej niż pół roku
      8


Recommended Posts

Mieliśmy to samo.Sama byłam zdziwiona.Pozwolenie 5 dni .Dzis dom juz stoi a wszystkie papierki załatwiane w gminie otrzymywaliśmy w ciagu tygodnia.Musze pochwalić sie gdzie to jest - GMINA BEŁCHATÓW.

Panie są tam doskonałe, bardzo miłe i sprawnie i przyjaźnie załatwiaja sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cały tamten rok czekałam na wejście planu. Planu jak nie było tak nie ma i chyba nie będzie. Potem czekałam na styczeń bo miał wygasnąć stary plan, a przepisy miały być bardziej elastyczne. Teraz jest problem z interpretacją przepisów i nie wiem co dalej robić. Zaczynam się denerwować :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czytam i zazdroszczę :lol:

U mnie to trwało 4 miesiące (a miasto wcale nie wielkie) :lol:

 

Szybciutko poszło za to ze wpisem do hipoteki. Coś około dwóch tygodni. Słyszałam, że w dużych miastach to potrafi trwać nawet i rok więc się bardzo cieszę :lol:

 

Pozdrawiam i zyczę wszystkim budującym spotkań wyłącznie z LUDZKIMI urzędnikami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w moim przypadku cała procedura od momentu zakupu prjektu do wydania decyzji to dwa miesiące, chociaż ostatniego tygodnia co dzień musiałem uzupełniać braki w dokumentacji.

Po rozmowie w Muratorze okazało się, że czysta nadinterpretacja przepisów, pracownika ze starostawa legionowskiego.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tamten rok czekałam na wejście planu. Planu jak nie było tak nie ma i chyba nie będzie. Potem czekałam na styczeń bo miał wygasnąć stary plan, a przepisy miały być bardziej elastyczne. Teraz jest problem z interpretacją przepisów i nie wiem co dalej robić. Zaczynam się denerwować :evil:

 

Betka, nie czekaj tylko składaj wniosek o wydanie warunków zabudowy, muszą ci wydać, nawet jak nie ma planu.

Nie ma z tym problemu tylko troche potrwa.

A jakiej gminie? Czy może w samym Wrocku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebor,

Albo masz szczęście, albo układ, albo ...

To nie możliwe dla przeciętnego zjadacza chleba.

Ja czekałem od 13 stycznia, czyli złożyłem przed tobą i dostałem 3 marca!

Byc może pani która zajmuje sie Legionowem działa tak opieszale. Zegrze obrabia kto inny, pewnie ta od Serocka lub Wieliszewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tchnęło optymizmem :) , też chciałabym móc wbić łopatę w mój kawałek Krakowa :D . Niestety, od października czekam na WZiZT i jestem już ...27 na liście do wizji lokalnej, a ta robiona jest 1 (jeden!) raz w tygodniu przez 1(jedną!) osobę, która jest w stanie zobaczyć 3-4 miejsca w całym (CAŁYM!) Krakowie :evil: . Jeśli na pozwolenie na budowę też będę musiała tyle czekać, to chyba już tylko piwniczkę przyjdzie mi zbudować :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to połączmy się w bólu. Ja złożyłam o w.z. i z.t. w kwietniu 2003r., obecnie moja decyzja tkwi w SKO po odwołaniu sąsiada (a niech go...)!!! Jeśli tyle samo będę musiała czekać na pozwolenie na budowę, to ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie - mojemu sąsiadowi nie podobało się oczywiście to, że się buduję, a poza tym jest na emeryturze i nie ma innego zajęcia jak zatruwanie innym życia. Nie zdziwię się jak na mojej budowie co tydzień będzie gościł nadzór budowlany, dzięki "życzliwości" sąsiada oczywiście.

A kwestia oczekiwania na pozwolenie w Krakowie również mnie bardzo interesuje, zwłaszcza że teraz to chyba nie UMK wydaje, ale Starostwo. To dopiero przede mną, bo dopiero mój projekt (i decyzja wz) dojrzewa. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...