Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sterownik do central Onyx Frapol


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Panel wygląda tak :[ATTACH=CONFIG]305038[/ATTACH]

Mam pytanko.

Czy można ten panel zamontować używając kabla UTP (skrętka)? Do salonu mam doprowadzoną skrętkę i chciałem zamontować tam ten sterownik ale w instrukcji jest napisane:

Do komunikacji sterownika z rekuperatorem służy przewód czterożyłowy 4x0,5mm.

Standardowy przewód ma długość 15m, natomiast inne długości dostępne są na zamówienie.

[...]

Tylko przewód oryginalny zapewnia poprawne działanie rekuperatora. Przedłużanie kabla oraz ingerencja w połączenia elektryczne jest niedopuszczalna i grozi utratą gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy można ten panel zamontować używając kabla UTP (skrętka)? Do salonu mam doprowadzoną skrętkę i chciałem zamontować tam ten sterownik ale w instrukcji jest napisane:

 

Witam

 

Można to zrobić na skrętce, trzeba połączyć przewody parami by uzyskać po 4 końcówki z każdej strony przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast najwyższego poziomu i marketingu, są biura handlowe itp. Sam konstruktor wszystkiego nie załatwi.

 

Nikt nie powiedział, że konstruktor ma się tym zajmować.

Jak sam zaznaczyłem produkt jest bardzo fajny - czyli konstruktor się spisał.

Ale kwestie marketingu muszą dopracować - czyli doradcy regionalni, biuro/dział sprzedaży i marketingu powienien wziąć się do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie ramka czad poprostu lata pużny Gierek

 

Lepiej pisać późny i po prostu. A ramka... taka sama, można się zawsze do czegoś przyczepić. Mniejsza z tym ważne jest za to poszerzenie serii central PASSIV ( 600-tki testuję od kilku lat ) doszły 350 850 1600 2000 ) z ciekawym rozwiązaniem. Nie posiadają grzałki rozmrażającej a rozmrażanie bypassem przez skierowanie tam części strumienia. Głównie chodzi tu o podłączenie do ogniw PV. Grzałka wymuszałaby krótkotrwały, ale duży pobór.

Bardzo fajny jest też układ komór "tichelmanana" IMG_0737.jpg

Edytowane przez Tomasz Brzęczkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice na pierwszy rzut okiem

- można regulować wentylatory oddzielnie

-klika przy dotykaniu, wiemy że skutecznie dotknęliśmy

-poza symbolem wentylatora pokazuje ustawiony %

-NA KAŻDEJ "STRONIE" JEST POWRÓT DO GŁÓWNEJ!!!

w opcji jest ustawianie m3/h zamiast %!!!!

I można grać w Angry Birds a na upartego nawet sprawdzić e-maila. Suuuuper! Muszę to mieć niezależnie od ceny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...