Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gtv Telewizja Kominkowa


margod

Recommended Posts

Miło mi poinformować, że startujemy z pierwszym i jedynym kanałem na youtube Gtv Telewizja kominkowa. Już wkrótce pierwsze relacje z budowy kominków, prezentacje nowoczesnych technik kominkowych i zduńskich, testy, recenzje i opinie...

Na bieżąco będę informował o naszych nowych produkcjach. Tymczasem zapraszam do subskrypcji kanału:

https://www.youtube.com/channel/UC4CL0SWvyg4pKc9Shjfiqfw/feed

 

Już niebawem pierwszy odcinek - reportaż z targów zduńskich w Austriackim Wels KOK 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapowiedź wygląda profesjonalnie. Tak wyobrażałem sobie TV, która jest na Kominki Org. Mieliśmy współpracować, ale nie wyszło. Teraz zrobili coś czego nie umiem nazwać....:(

 

Zadzwoń, bo mam ciekawe materiały i dobrą kamerę...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź wygląda profesjonalnie. Tak wyobrażałem sobie TV, która jest na Kominki Org. Mieliśmy współpracować, ale nie wyszło. Teraz zrobili coś czego nie umiem nazwać....:(

 

Zadzwoń, bo mam ciekawe materiały i dobrą kamerę...:p

 

To nie możesz podobnie zrobić?On chyba by tak nie chciał by były tam twe prace.Siebie chyba będzie reklamował?Pomysł przedni i film to zawsze film.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na razie nie pyta czemu i komu ma służyć to nowe ciało to spytam ja. Mając PP będziesz reklamował swój produkt czyli swoje realizacje w postaci filmów z budowy li tylko prezentacje firmy austriackiej np.itp.:yes:???

 

Oj tam, Ojoj tam, aleś dociekliwy i wścibski.... kultury i informacji nigdy nie za wiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie możesz podobnie zrobić?On chyba by tak nie chciał by były tam twe prace.Siebie chyba będzie reklamował?Pomysł przedni i film to zawsze film.

 

pzdr.

 

Sie dowiemy...Jak ma być profeska, nie może każdy siam, bo potem jest tak jak na http://www.kominki.org/galeria-video/ ...Ja nie mam czasu na obróbkę, a niektórzy "profesjonaliści" od montażu, których ćwiczyłem, powinni znaleźć sobie inne zajęcie. To co zrobił Portal WRC jest ok, i był niezły początek ale oni też nie mają czasu...https://www.youtube.com/user/komineknasz

Edytowane przez Kominki Piotr Batura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie dowiemy...Jak ma być profeska, nie może każdy siam, bo potem jest tak jak na http://www.kominki.org/galeria-video/ ...Ja nie mam czasu na obróbkę, a niektórzy "profesjonaliści" od montażu, których ćwiczyłem, powinni znaleźć sobie inne zajęcie. To co zrobił Portal WRC jest ok, i był niezły początek ale oni też nie mają czasu...https://www.youtube.com/user/komineknasz

 

Ale chyba mi nie o to chodzi jak na kominki .org. Trochę o czymś innym myślałem dlatego spytałem autora.Pomysł mi się podoba ponieważ myślałem z synem nad pokazem kręconym ale w innym topiku.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to wszystko powinno współgrać. Profesjonalna firma = profesjonalny film. To trochę kosztuje. Chyba, że jest to duża firma. Wtedy może nakręcić profesjonalny film, a sprzedawać nie najlepsza robotę, czy produkt, co oczywiście na szczęście nie jest regułą. Ja jestem maluczki...

 

Będzie filmik z warsztatów u "Czworaczków", ale tam miałem sponsora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się, aby realizacje były jak najbardziej profesjonalne. Oczywiście nie będzie to TVN ani TVP, bo budżet nie ten, jednak liczą się ludzie. Pomysłów mamy mnóstwo, a ekipa którą udało nam się stworzyć jest pełna zapału i bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich zadań.

Wojtek - nasz prezenter, będziecie się z nim często spotykać. Adam - kamera i montaż, Asia kamera, oświetlenie, fotografia. Mariusz Godzic, Jarek Godzic - będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą.

Kilka zdjęć z pola walki :)

 

 

KOK_Austria_1.jpgKOK_Austria_2_23.jpgKOK_Austria_2_16.jpgKOK_Austria_2_7.jpgKOK_Austria_2_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to wszystko powinno współgrać. Profesjonalna firma = profesjonalny film. To trochę kosztuje. Chyba, że jest to duża firma. Wtedy może nakręcić profesjonalny film, a sprzedawać nie najlepsza robotę, czy produkt, co oczywiście na szczęście nie jest regułą. Ja jestem maluczki...

 

Będzie filmik z warsztatów u "Czworaczków", ale tam miałem sponsora...

 

Kiedy premiera?

Edytowane przez bagi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze.

Pomysłów nam nie brakuje, oby tylko czasu, chęci i finansów starczyło...

Już niebawem kolejne materiały. Między innymi relacja z budowy i recenzja nowoczesnego pieca akumulacyjnego z paleniskiem szamotowym Brunner Grundofen. Właśnie trwają intensywne testy takiego paleniska w naszym laboratorium.

 

IMG_1965.jpgIMG_1955.jpgIMG_1970.jpgIMG_1980.jpgIMG_1988.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze.

Pomysłów nam nie brakuje, oby tylko czasu, chęci i finansów starczyło...

Już niebawem kolejne materiały. Między innymi relacja z budowy i recenzja nowoczesnego pieca akumulacyjnego z paleniskiem szamotowym Brunner Grundofen. Właśnie trwają intensywne testy takiego paleniska w naszym laboratorium.

 

[ATTACH=CONFIG]303414[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]303415[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]303416[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]303417[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]303418[/ATTACH]

 

Możesz mi powiedzieć jakie zastosowanie ten wielki akumulator ciepła może mieć w domu?Płyta KG to tylko do testów?Jeśli nie to dlaczego tu zastosowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć jakie zastosowanie ten wielki akumulator ciepła może mieć w domu?Płyta KG to tylko do testów?Jeśli nie to dlaczego tu zastosowałeś.

 

technologia nie była przypadkowa. Prezentowany kominek to kominek akumulacyjny z masą akumulacyjną w postaci kanałów dymowo-grzewczych KDG

 

 

Jeżeli chodzi o obudowę to wierz mi, że nie są to płyty gipsowo-kartonowe. Jaki to materiał możesz dowiedzieć się odwiedzajac nasz salon. Tu na forum z rożnych powodów nie chciałbym o tym pisać. Nie wykluczam, ze kiedyś nakręcimy o tym systemie (płytach i zasadach ich montażu) film.

Edytowane przez margod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co powiedzieć na pewno to ,że bardzo dziękuje za wytłumaczenie.O płyty nie pytam tajemnica zawodowa to zrozumiałe.Za to film z nowym nieznanym mi ciałem rewelka.Pokazałem Gosi i powiedziała jak to blondynka,że ten beton nawet jej się podoba ale ma pytanie czy można go malować jeśli tak to czym.Byłby np. dodatkowym izolatorem np. w moim wypadku na ścianie telewizyjnej w salonie i w związku z tym czy może być zastosowany jako obudowa do wkładu bo fajnie by się to razem komponowało.Możesz powiedzieć cenę m2?Kończąc powiem tak.W sumie jestem przeciwnikiem materiału w którym użyto słowa beton.Kojarzy mi się z sinymi bloczkami na podmurówce.Teraz jak przejeżdżam widzę ,że ludzie stawiają elementy płotu-ogrodzenia z betonu niczym go nie pokrywając.Kawał wspaniałej roboty zresztą bardzo przejrzystej i pouczającej.

 

serdeczne pozdro.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój pogląd na zamieszczanie informacji, pokazywanie zdjęć i potem robienie dziwnych min. Po co pokazywać, szczuć forumowiczów, skoro potem się nabiera wody w usta a odpowiedzi unico;)? Trudno ze zdjęć powiedzieć jednoznacznie jaki to materiał, ale od pewnego czasu na rynku mamy np PROMAFOUR do identycznych zastosowań.

 

http://blog.kominki-batura.pl/zdunstwo-bardzo-nowoczesne-3/

Edytowane przez Kominki Piotr Batura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...