Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz skandynawski Z10


Recommended Posts

no to drzwi piękne!! naprawdę marzenie, ja niestety będę miała raczej normalne :-( tzn. rozmiarowo

 

a co do kuchni, odpowiem u Ciebie, jeśli bierzesz kuchnię z Ikei to wyspę jak najbardziej też, koleżanka sobie właśnie robi i wygląda to rewelacyjnie; jaką serie mebli wybrałas?

 

ja odnośnie ustawienia w kuchni szafek to już nie wiem, im dłużej myślę tym głupsza jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas drzwi będę z jednym przeszkleniem więc też ciut mniejsze niż ze zdjęcia ;) A kuchnia będzie seria Bodbyn biła a raczej deikatnie kremowa , między szafkami mugaty waniliowe , na podłodze szachownica ( ale nadal szukam takiej z Vivies ale nie takie małe 20x20 a raczej coś ok 30x30 :p ) no i cegła na wolnej ścianie bez szafek :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaglądnęłam i się zauroczyłam :)

Super drzwi wybrałaś, u mnie też chciałabym dać drewniane, mąż oczywiście chce metalowe ale nie dam się, pytanie tylko czy zamówiłaś z ociepleniem czy wyłącznie drewno? U nas pod koniec marca dopiero tynki ruszają więc mam jeszcze chwilkę na zastanowienie. Co do płytek w połączeniu z podłoga sama mam dylemat :confused:

Będę wpadać częściej :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markoz86 Witaj :bye: ocieplenie ? A to się stosuje ?? Facet mówił że drzwi dębowe to najbardziej ciepłe z wszystkich drzwi wejściowych o ociepleniu nic nie mówił w ofercie pisze tylko o zamkach i uszczelkach :/ kurde teraz to mi zadałaś temat :jawdrop: Klamkę jeszcze nie znalazłam ale zaczynam poszukiwania :wiggle: jak znajdę coś godnego uwagi to się podzielę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drewnianymi drzwiami to ten plus ze będziesz miała możliwość kiedyś przemalowac ;) na wymarzony kolor jak mąż zmęczony naruszeniem zgodzi się ;)

Co do dostawcy płytek nie pomogę ale mała łazienka zapowiada się bardzo ładnie :) święta już za chwilę, dasz radę wytrzymać a więcej czasu na dopisywanie się o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorkaS dzięki zaraz lecę zobaczyć jakie ceny mają ;) chwilowo myślę nad tą strona http://dekordia.pl/ dość korzystne ceny ;)

April40 :welcome: zapraszam jak najczęściej do odwiedzin ;) Póki co nic nie wklejam bo nic się nie dzieję - stoimy w miejscu ;) A nie-- przeceż powstaje nasz tarasik - biały drewniany - jak będzie gotowy to się pochwalę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujękasiakey :)

 

A teraz poradźcie proszę bo już spać po nocach nie idzie :bash: Chcę zamawiać szachownice z Vives do kuchni ale nadal nie wiem czy brać 20x20 czy 31x31 niby prosta sprawa a jak zamawia się w ciemno ciężko się zdecydować :bash: I teraz co mnie męczy :confused: Kuchnia spora bo 16m2 i teraz pytanie czy te 20x20 nie będą za małe i czy oczopląsu od nich nie dostanę ?? bo jednak wyjdzie ich sporo na tej podłodze :rolleyes: za to te większe nie wyjdą za duże :rolleyes: Mąż słuchać mnie już nie może - mówi zamawiaj jakie uważasz - więc może wy tu doradzicie kochane :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...