Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz skandynawski Z10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 122
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

A teraz poradźcie proszę bo już spać po nocach nie idzie :bash: Chcę zamawiać szachownice z Vives do kuchni ale nadal nie wiem czy brać 20x20 czy 31x31 niby prosta sprawa a jak zamawia się w ciemno ciężko się zdecydować :bash: I teraz co mnie męczy :confused: Kuchnia spora bo 16m2 i teraz pytanie czy te 20x20 nie będą za małe i czy oczopląsu od nich nie dostanę ?? bo jednak wyjdzie ich sporo na tej podłodze :rolleyes: za to te większe nie wyjdą za duże :rolleyes: Mąż słuchać mnie już nie może - mówi zamawiaj jakie uważasz - więc może wy tu doradzicie kochane :hug:

 

Narysuj sobie na kartce w kratkę w jakiejś skali i zobacz jak to wygląda na tle szafek w większym i mniejszym formacie. Tak najłatwiej. Tak u siebie robiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki że jesteście :hug: Co ja bym bez was zrobiła :) goniak ja też biore prawie wszystkie pełne tylko jedne będą ze szkłem ;) między wiatrołapem a korytarzem :) Trochę się zmartwiłam bo jak byliśmy prosić o wycenę tych drzwi to facet mówi do mnie - taki stylowy dom , dobre podłogi państwo wybieracie a takie zwykłe drzwi :o przecież to najtańszy i najprostszy model :o takie liche trochę :rolleyes: No ale ja wiedziałam od początku , że je chce , co prawda na żywo nie widziałam nigdzie ale mam nadzieję że żałować nie będę :p

 

ida2 witaj i zaglądaj jak najczęściej :bye:

 

andariel ja i projektowanie na papierze hmmm czarno to widzą znając moje zdolności heheh ale może spróbuje , dzięki :)

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki że jesteście :hug: Co ja bym bez was zrobiła :) goniak ja też biore prawie wszystkie pełne tylko jedne będą ze szkłem ;) między wiatrołapem a korytarzem :) Trochę się zmartwiłam bo jak byliśmy prosić o wycenę tych drzwi to facet mówi do mnie - taki stylowy dom , dobre podłogi państwo wybieracie a takie zwykłe drzwi :o przecież to najtańszy i najprostszy model :o takie liche trochę :rolleyes: No ale ja wiedziałam od początku , że je chce , co prawda na żywo nie widziałam nigdzie ale mam nadzieję że żałować nie będę :p

 

ida2 witaj i zaglądaj jak najczęściej :bye:

 

andariel ja i projektowanie na papierze hmmm czarno to widzą znając moje zdolności heheh ale może spróbuje , dzięki :)

 

Ja je widziałam na żywo i piękne są. I te pełne robią najlepsze wrażenie na żywo, bezprzylgowe szczególnie. No mówią do mnie zdecydowanie! :D Także rozumiem w pełni Twój wybór :) I nam Pan w sklepie powiedział, że mimo że tanie, to drzwi są super i on cały czas się dziwi, czemu firma je tak tanio sprzedaje ;) Jedyne do czego można się przyczepić, to że są na strukturze plastra miodu, ale ponoć za dopłatą można zamówić pełny MDF.

 

Widziałam, że też podobają się Wam patchworki na podłodze :) Też oszalałam na ich punkcie i już wiem, że w łazience będą takie szalone, kolorowe, są dostępne w jednym z popularnych marketów budowlanych :D Może w wiatrołapie też je położymy.

DECO-HERITAGE-MIX.jpg

 

 

Pozdrawiam i będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie facet chciał Was naciągnąć na większą prowizję dla siebie ;)

Plaster miodu to rzeczywiście nieciekawie. Bo nawet nie musisz kopać, wystarczy że np wnosząc meble w kartonie nie zauważysz ze się zamknęły i w nie uderzysz i już po drzwiach.

A kratownice bym brała zwiększa ale to moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć :) Już mi się u Ciebie podoba ;) Co to za drzwi?

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=303159&d=1423320694

 

 

heheh kochana ja także wybrałam te drzwi!!! Polskone Fiord białe pełne z ościeżnicą retro i koroną

tzn. jeszcze oglądam inne, ale w sumie jestem nastawiona na nie na 95% ;-)

 

tylko teraz tak się zastanawiam, że może rzeczywiście przeszklone między wiatrołapem a korytarzem to dobry pomysł.... hmmm musze sie zastanowić nad tym poważnie

 

no i mam zagwozdkę jakie zrobić drzwi przesuwne, bo potrzebować będę 3 szt., do spiżarki, do garderoby przy wejściu i do garderoby w sypialni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiakey też będę potrzebowała przesuwne do garderoby w wiatrołapie ale jeszcze nie myślałam :rolleyes: może faktycznie jeśli fiordy występują też przesuwne warto przemyśleć :yes: będą w jednym stylu :D Do spiżarki myślałam na początku o przeszklonych fiordach bo fajnie z kuchni by wyglądały ale w końcu zamawiamy pełne - a co mi będę na słoiki i burdel goście patrzeć :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goniak nie wiedziałam, że przesuwne tez fiordy będą, ja na razie szperam po necie i w katalogach, u mnie w mieście bida, zbieram się by pojechac do szczecina i trochę pooglądać na żywo

 

kejsii lepiej do spiżarki i garderoby pełne :p i fajnie jakby fiordy wszedzie były, mnie to tylko przeraża w przesuwnych ta listwa górna..... bo w ścianie to mi się nie zmieszczą niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowaliśmy się na Paradyż noce my way ;) dośc pospolite ale widziałam na żywo i o taki efekt nam chodzi :rolleyes: Powiem Wam , że trzeba było iść na kompromis z łazienkami dlatego mała jest w moim stylu a duża bardziej pod męża hehehe Znaczy , nie żeby mi się nie podobała , ale robiła bym mugatową :p

A w małej na podłodze będzie Pilch 33x33_dekor_amelia_2.jpg

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze zakupy dokonane :D

 

Duża łazienka : sedes koło Ego

3625K13102380x38.jpg

 

umywalka Vileroy&bosch

 

Villeroy-Boch-LOOP-FRIENDS-Umywalka-nablatowa-585-x-380-mm-51510001.jpg

 

wanna Roca

52712.jpg

 

Jak widać wszystko innej firmy - mam nadzieje , ze nie będzie widać różnic w odcieniach bieli , słyszałam że mogą się różnić :rolleyes: Mamy w łazience sztuczne światło przez brak okna , oby nie dało się zauważyć różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnikoPL Dziękuję bardzo za życzenia :hug:

 

Powiem Wam że mam taki metlik w głowie , że chyba oszaleje :D Niby miałam wizję całego domu zanim jeszcze zaczął sie budować a teraz gdy trzeba już ostatatecznie wybierać to sama nie iem czego chce :bash::bash: Wyobraźcie sobie że szachownicy jeszcze nie zamówiłam :no: znaczy już zamówiłam i odmówiłam :D Ciągle myślę czy ta szachownica nie znudzi mi się , czy będzie pasowała do kuchni - bo przecież jest otwarta na salon - no podoba mi się strasznie na zdjęciach na realizacjach i byłam jej taka pewna a teraz zaćmienie :confused::confused: Mąż mówi może lepiej te Vives moncolor octagonowe białe ale znowu nie będzie za biało :( Oszaleje sama ze sobą ... Korytarz miały być panele teraz myślimy czy nie lepiej płytki bo podłogówka tam :D I tak wychodzi że płytek nie zamówiłam żadnych - A na szachownicę większą trezba czekać do 4 tyg bo mała dostępna od ręki a ta sprowadzana na zamówienie :mad: no i oddać nie można przez to :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...