Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Chciałbym abyście podsunęli mi jakieś pomysły jak można umeblować ten pokój (zdjęcia niżej). Umieściłem na tym zdjęciu wszystkie wymiary mebli które się tam znajdują. Łóżko i tą komodę może by można gdzieś wynieść ale trzeba będzie to czymś zastąpić bo muszę gdzieś spać i jakaś komoda na telewizor ,wieże (do muzyki) się przyda a zaś ta największa szafa musi zostać bo nie ma jej jak stamtąd wynieść bo jest po prostu za duża i się nie da a rozwalić nie mogę bo dopiero kupiona kilka miesięcy temu.Chciałbym aby w tym pokoju znalazło się biurko w miarę duże bo będzie na nim stał monitor 19 cali + laptop. Muszę też gdzieś ustawić 2 kolumny Alton 70 (wym. na internecie można znaleźć + znalazłem jakiś schemat jak ustawić kolumny ale wątpię ,że będzie je można jakoś ustawić w takim pomieszczeniu a jakby się udało to chciałbym ,żeby stały gdzieś przed biurkiem) i chciałbym jakaś mała szafeczkę nocną i jeszcze gdzieś miejsce na stolik po telewizor jakby się znalazło byłoby fajnie bo więcej mógłbym ustawić na tej komodzie co jest. Meble te co są mogę przestawić ewentualnie coś wynieść oprócz tej dużej szafy ale tak jak pisałem coś na zastąpienie będzie potrzebne a to łóżko to jest to kanapa rozkładana a jej wymiary są gdy jest złożona i do spania byłaby rozkładana. Chyba wszystko napisałem jak coś to proszę pytać. Wątpię ,że coś się uda zrobić w takim małym pomieszczeniu ale liczę ,że coś wymyślicie :)

pokoj xd.jpg

ustawienie kolumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym abyście mi podsunęli jakieś pomysły jak wykonać pokój dla takiego dziecka.Ma ono 13 lat i różnie się zachowuje raz się śmieje raz wszystkich bije i czasami ciężko mu dać rady i pomyślałem sobie ,że może by wykonać dla niego taki pokój do którego go można wpuścić i mógłby sobie pić po ścianach skakać po jakiś materacu i ogólnie wszystko i nic nie zniszczy bo na chwile obecną uderza we wszystkie szafy i niszczy różne rzeczy ale oczywiście tego nie chce bo nie rozumie. Myślałem sobie ,że można by w takim pokoju przymocować wysoko na ścianie jakiś mały telewizorek, gdzieś postawić mały magnetofon do posłuchania muzyki i jakiś materac po którym mógłby skakać coś typu materacu gimnastycznego bo jest on duży i gruby (ten materac) i jakby skakał po nim to raczej by nie uszkodził ale jest też sprawa zabezpieczenia okna ,żeby go nie wybił i co zrobić z drzwiami aby też nie uderzał nimi o ścianę i nie trzaskał gdy są otwarte lub ,żeby nie uszkodził szyb i przy okazji sobie coś nie zrobił.Oczywiście gdzieś wstawiłbym łóżko do spania i mały stolik na którym mógłby coś rysować itp. a na ziemi jakiś dywan.Musiałoby tam być tak minimalnie jakiś mebli ,żeby nie miał co uderzać i coś na czym mógłby się wyżyć.Aż tak źle oczywiście nie jest ale fajne byłoby takie pomieszczenie dla niego i może podsuniecie mi jakieś pomysły jak to zrobić? Po prostu jak zabezpieczyć okna co tam wstawić itd.Taki nie typowy temat ale może ktoś pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
W takim pokoju umieściłbym szafę, komodę, biurko do nauki oraz łóżko. Jeśli odpowiednio się to poustawia to powinno się zmieścić. W wielu sklepach w internecie jest duży wybór rozmiarów, więc nie powinno być dużego problemu ze znalezieniem odpowiednich mebli. Edytowane przez joliska
Za ukryte linki są bany!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Jaka jest długość pomieszczenia? Nie ma wymiarów mebli, widać tylko szerokość wnętrza. Zaprojektowanie pokoju dla dziecka autystycznego to złożony problem. Warto taki projekt skonsultować z terapeutą.

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...