Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogniwo Eko Plus M - pytania i odpowiedzi, czyli jak to jest z tym kotłem ?


bobasxx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odpowiem Ci złośliwie.

A skąd wynika obowiązek podawania na stronie internetowej dokumentów z wynikami?

Jest, oczywiście, obowiązek posiadania badań.

Masz dowody, że OGNIWO nie posiada badań?

Aleś niecierpliwy...

Spoko!

 

P.S.

Aha! Podobno minertu i karoka wiedzą wszystko. :)

Dziwi mnie że mając te badania ( te na 5 klasę ) Ogniwo nie umieszcza ich na swojej stronie. Dziwi mnie że mimo że ich ( tych badań znaczy a konkretniej to certyfikatu z wynikami tych badań ) nie umieszcza, posługuje się znaczkiem z 5 klasą. Dziwi mnie że Ty podajesz wyniki badań z Brna wg. których kocioł Ogniwo Eko Plus M posiada 4 klasę. Ot tak nadziwić się nie mogę. I tak sobie myślę że jak już te badania zostaną na stronie Ogniwa zamieszczone ( w zakładce - Do pobrania - Certyfikaty jak sądzę ) to popatrzę uważnie na ich datę. Bez złośliwości sobie sprawdzę czy na pewno w chwili umieszczenia pod wizerunkiem nowego kotła znaczka z piąteczką już mieli w ręku wyniki tych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że mając te badania ( te na 5 klasę ) Ogniwo nie umieszcza ich na swojej stronie. Dziwi mnie że mimo że ich ( tych badań znaczy a konkretniej to certyfikatu z wynikami tych badań ) nie umieszcza, posługuje się znaczkiem z 5 klasą. Dziwi mnie że Ty podajesz wyniki badań z Brna wg. których kocioł Ogniwo Eko Plus M posiada 4 klasę. Ot tak nadziwić się nie mogę. I tak sobie myślę że jak już te badania zostaną na stronie Ogniwa zamieszczone ( w zakładce - Do pobrania - Certyfikaty jak sądzę ) to popatrzę uważnie na ich datę. Bez złośliwości sobie sprawdzę czy na pewno w chwili umieszczenia pod wizerunkiem nowego kotła znaczka z piąteczką już mieli w ręku wyniki tych badań.

Buahahaha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wynika, że to wersja "4 klasa"?? Ale w opisie piszą o 5-ej... Ciekawe...

Kocioł jest wyposażony w starą wersję sterownika. Być może producent musi się pozbyć zapasu starych...

 

Ktoś powinien to wyjaśnić, bo potem okaże się, że klienci będą zwracać kotły jako niezgodne z opisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wynika, że to wersja "4 klasa"?? Ale w opisie piszą o 5-ej... Ciekawe...

Kocioł jest wyposażony w starą wersję sterownika. Być może producent musi się pozbyć zapasu starych...

 

Ktoś powinien to wyjaśnić, bo potem okaże się, że klienci będą zwracać kotły jako niezgodne z opisem...

Ale certyfikat załączony na 5 klasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jesteście niecierpliwi.

Wcale Wam nie przeszkadzało, jak jedna z firm sprzedawała przez kilka lat swoje kotły bez papierów,

a tu nagle przeszkadza Wam, że inna nie ma papierów na swojej stronie, choć jeszcze nie zaczęła sprzedawać tych kotłów.

Spoko...

Wszystko będzie...

i wszystko będzie jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ICHPwZ tak i PROFTECH są laboratoriami badawczymi opartymi o tę samą normę.Dziwne co?

 

Wykaz laboratoriów badawczych

akredytowanych w oparciu o normę PN-EN ISO/IEC 17025

PROFTECH AB 994

ICHPwZ AB 081

Do sprawdzenia tutaj

A co w tym dziwnego?

Mają akredytacje oparte na tej samej normie, bo to jest norma o akredytacji właśnie.

Natomiast mają rożne zakresy akredytacji. Jedna ma w zakresie normę PN EN 303-5:2012 - a druga nie ma.

Widocznie jedna ma warunki i umiejętności, aby badać kotły - a druga nie ma.

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...