Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogniwo Eko Plus M - pytania i odpowiedzi, czyli jak to jest z tym kotłem ?


bobasxx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karoka pokukaj ino dobrze.... widzisz czerwoną kreskę? tędy możesz włożysz ceramikę... Na żywo M-kę nie widziałem.. :cool: :p

 

Nie ucz ode mnie słownictwa, pisałem wcześniej o "pancernej krowie".. "krowa" to ma duże gabaryty i blachę grubościach od 6-8mm, wiesz o którą firmę chodzi?

Natomiast M-ka to zgrabniutki kociołek i przede wszystkim wagowo lekki, z łatwością do piwnicy wrzucić...

 

http://static.pokazywarka.pl/i/5664662/184763/ogniwoekoplusm-3-ceramika.jpg?1424888816

Przekopiuję sobie te fotki zawirowywaczy, jak już się pokaże to obejrzę i porównam ile z nich zostanie w produkcji dla użytkownika końcowego.

Ktoś kiedyś napisał że kotła się nie kupuje na wagę, to prawda ale dla mnie jest to wyznacznikiem z czego jest wykonany.

Ale mną się nie przejmuj ja sobie tylko tak bajdurzę po forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawijan przecież to kasiorka dla mnie, Defro jeszcze dojdzie to się z synem nie obrobimy :)

Ty piszesz że gacie mi opadły, ja się cieszę :)

Klient płaci klient żąda :)

Ostatnio burnerka rocznego w pył rozbierałem, pół soboty zeszło.

Tak mielił że między członami takie ranty się porobiły że jak tylko węgiel do palnika dochodził to śrubka pstryk, nie dał rady wypchnąć do góry.

Instalator dumał i dumał, szukał niespodzianki w podajniku ale nic nie znalazł.

Także wiesz jak to mówią:

dobry Bóg zrobił co mógł a teraz trzeba fachowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawijan przecież to kasiorka dla mnie, Defro jeszcze dojdzie to się z synem nie obrobimy :)

Ty piszesz że gacie mi opadły, ja się cieszę :)

Klient płaci klient żąda :)

Ostatnio burnerka rocznego w pył rozbierałem, pół soboty zeszło.

Tak mielił że między członami takie ranty się porobiły że jak tylko węgiel do palnika dochodził to śrubka pstryk, nie dał rady wypchnąć do góry.

Instalator dumał i dumał, szukał niespodzianki w podajniku ale nic nie znalazł.

Także wiesz jak to mówią:

dobry Bóg zrobił co mógł a teraz trzeba fachowca :)

 

Możesz wiecej napisać na temat tej usterki? Pół soboty?ile piw przy tym wypiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś robił pół dnia? Opisz ta usterkę...

Ostatnio jak rozkładałem palnik na czynniki pierwsze to zajęło mi wszystko z poskładaniem około 2-2,5h . Czyli wyciągniecie,rozłożenie,szlifowanie ślimaka i poskładanie z włożeniem i rozpaleniem....Aha sam wszystko robiłem... Może ty narzędzi nie masz?

 

Ty piszesz to ciebie pytam.... Akurat Oep znam bardzo dobrze,i jak czytam ciebie to mam wrażenie że Zawijany osobiście nadzorowały produkcje pieca dla mojej osoby. Czytając was mam wrażenie że tylko umysły ścisłe ,genialne są wstanie ogarnąć piec na eko,spalanie węgla.

Rozumiem że szukasz dziury w całym bo kasa będzie ci uciekać ale bardziej się postaraj. Nie staraj się ludzi przekonywać że towar konkurencji jest zły ale udowodnij że towar który sprzedajesz jest lepszy.

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam wuwok jakieś narzędzia, pyrlik i majzel ma tylko w dyspozycji :)

Jaka była usterka przecież napisałem, jak tylko węgiel dochodził w palnik to zawleczka pstryk, nie dał rady wypiętrzyć do góry.

Aaa, powinieneś się serwisem zająć, widzisz jak się rynek powiększa. a Ty taki prędki chłop jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwok ja to nie wiem nawet ile mam tych etatów :)

Jak ludzie przyjeżdżają, widzą autobus na podwórku z PKSu, ciężarówkę z windą do przewozu węgla, kotły, ciągnik rolniczy z maszynami pod wiatą to pytają kto to wszystko robi, a później pytają czy w ogóle śpię :)

A ja jeszcze na forum mam czas pobajdurzyć :), później żonkę po drugiej zmianie obsłużyć :)

Taki niezdara jestem :)

Domu nowego niestety się nie dorobiłem a teraz to już szkoda zdrowia, za mało mi zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się tym kotłem, bo myślę, że będziesz musiał zmienić swój ranking kotłów.

 

Póki co interesują mnie głównie kotły do domów a 25 kW to raczej do jakichś hal się nadaje bo ile to m2 trzeba mieć, żeby takiego smoka potrzebować 400-500 ?

 

W każdym razie oczywiście, że się interesuję i gdy mnie przekona na pewno go ujmę w rankingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zwróciłem uwagę na jedna prawidłowość. Najwięcej piany biją właściciele zielonego "reaktora" .Kompleksy?

 

 

Kompleksy ? Chyba fora pomyliłeś, tu nie liczy się kto ma dłuższego...

Dlaczego od razu "pianę biją" ?

 

A tak na poważnie, ten wątek miał rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego kotła. Jak dotąd wszystko to w miarę ładnie wyglądało. Nie ma się co spinać.

 

Teraz użytkuję zielonego ale kto wie, może następny niebieski ? Jak się okaże że warto to...

 

Nawet papier toaletowy wie, że aby być użytecznym, trzeba się rozwijać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocioł OEPM konstruuje i produkuje wyłącznie Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza OGNIWO z Biecza na bazie zakupionych od IChPW licencji na palnik i kocioł. ,,,,

 

Pytanie do ZawiJan-a.

 

Czy nowy kocioł OEPM jest produktem innowacyjnym, bądź czy posiada jakieś elementy (podzespoły) innowacyjne ?.

 

Jeżeli tak, to czy te cechy innowacyjności zostały w jakiś sposób zastrzeżone w kraju, czy też za granicą ?.

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...