Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogniwo Eko Plus M - pytania i odpowiedzi, czyli jak to jest z tym kotłem ?


bobasxx

Recommended Posts

Szanowny Panie,

skoro tak pan twierdzi, to pan oczetami moimi lepszymi jestes, bo ja swoimi tak dobrze tego nie widze.

Fakt. Moja bratowa do swojego meza a mojego brata mowi Jacku, ale on nie trunkowy. Totalnie. A i ja plyn wymmienny wole od czystej (wody).

Tyle, ze ja mu przez pan mowic nie musze i nie zamierzam. A na wnuki troche jeszcze poczekac musze.

A dlaczego bronie niebieskiego? Ano dlatego, ze nie cierpie jak niektorzy nie wiedzac o czym mowa (zasady, badania, procedury, testy itd.) wskakuja jak na lysa kobyle i sie woza. Juz kiedys pisalem: pokazcie wyniki innych. Rzetelne. Porownamy, podyskutujemy. Cisza. karpik. Tylko z niebieskiego wyniki rozne widac. No to mam prawo uwazac, ze on rzetelny, a reszta ... oni (od nich) wiedza jak jest.

 

p.s. zycza sobie panowie i panie aby leciec ich tekstem? No problem. Nawet panem k. poradze (choc to nie takie proste).

Innych,czyli których Panie Sławku?

Nie ma chyba takiego obowiązku?

Edytowane przez minertu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Forum ,to takie miejsce gdzie każdy może pisać ,ten co się 'zna' i ten co się 'nie zna' ,prawda? Można pisać praktycznie wszystko oczywiście przestrzegając regulaminu forum. Nikt Panu nie będzie czegokolwiek udowadniał ani tłumaczył czy odpowiadał na pytania bo Pan chce . A jeżeli jesteś Pan w jakiś sposób związany z niebieskim to proszę się ujawnić np. Dzień dobry ,jestem współtwórcą kotła jeżeli są pytania to z chęcią na nie odpowiem w miarę możliwości itd. Myślę ,że inaczej dyskusja by się potoczyła ,a jest jak jest.Kto lizną temat to wie kim Wy są .

Tym postem kończę z panami (Wami) rozmowę.

Pozdrawiam Wasz wielbiciel.

 

Szanowny Panie,

ja w odroznieniu od wielu innych nic nie chce - oprocz tego, aby pisac rzetelnie i w sprawach o ktorych sie ma jakies pojecie.

Ma pan calkowita racje - regulamin forum. Akurat tutaj i w kilku innych miejscach naruszamy go wszyscy. Dobrze. prawie wszyscy. Nie naruszaja go ci, ktorzy tutaj nie pisza.

Pozwoli pan, ze pomine milczeniem jedno zdanie zlozone w ktorym sam pan sobie przeczy.

Wszystkim szanownym dyskutantom przypominam temat wątku:

Ogniwo Eko Plus M - pytania i odpowiedzi, czyli jak to jest z tym kotlem ?

Pytam zatem: No jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajac z pszczyny

śmiechu wart:lol2:

 

z komunistnczymi-i papierkami

 

Przepraszam pana panie bernardzie, ze spytam:

to co pan napisal to panska wizytowka?

Jeśli tak, to prosze jeszcze zaswiadczenie lekarskie dolozyc. Wizytowka bedzie kompletna.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i przepraszam, że panu dzien zepsulem.

 

p.s. a co pan powie na temat tego kotla OEPM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę,że dyżury to pełnią piewcy zalet kotłów rbr i skam.To jest chyba wątek o ogniwie. Człowiek wchodzący na jakiekolwiek forum o ogrzewaniu,odnosi wrażenie,że to jedyne kotły w kraju.Czytam,że kocioł za drogi. To fakt. Wszystkie są za drogie.Powinny kosztować z 2,3 tys.mniej.

Ale patrząc na innych dużych producentów, którzy nie muszą walczyć o klienta ceną, to cena jest podobna.Jakoś nikt nie płacze,że np.defro kosztuje 11 czy 12 tys. i wiele innych.Niektórych faktycznie boli nowy kocioł ogniwa i leczą kompleksy po forach.Panowie proponuję odpuścić .Jest tyle innych kotłów do gnojenia:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co mam w łepetynie-ty natomiast masz - udajesz albo udajesz rześ taki łebski

a idż w h z twoją teorią-bo ja pierszy przeciwstawiłem się publicznie co o tym myślę

i po co ci to -a i tak nie chwyciś więcej głubców za około 10 tyś- i więcej ale co mnie to obchodzi

tylko nie lubię tego co się zachwala-tak jak reklamy w tv hh -warte

nie mniej -zdrówka życzę:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dorwię palnik z niego -to prawdę napiszę -co jest wart

bo jestem ciekawski co żeście uchwycili -wzrokowo z mojego

mój -wasz pracuje z 2 sekun podawaniem -a wiesz dlaczego-tego też nie wiesz

a po to -że mam wg waszego 6 klasę

zaznaczam na groszku

 

stwurzcie palnik do miału aby sprostał wg was 4 klasę czystości spalania

tego wam życzę z całego serducha-

nie żartuję

zaznaczam nie jestym jakimś expertym co do pomiarów na waszych -naszych złotkach -ale kolor pracy wymiennika - pieca prawdę wskaże

a nikt nie wieżę czarne to jest czarne prawdę napisze-albo kłamie-tak jak w,. od samego początku czyli od około 3-4 latek plecienia- bzdur na forum

 

zaznaczam nie krytuję kotła tzw M-czyli nie użytkuję go i nie mam w posiadaniu w warunkach domowych

ponieważ jestym ostrożny co do oceny kąńcowj-poczekajmy na wieści o nim od użytkowników go

zdrówka życzę

Edytowane przez berdnard
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Dyżury na zmianę, ale na urlop pojechali razem :)

Kurna chata.

Mnie te ich urlopy ciekawią.Szmery,seszely i inne bajery,za pie....kotłów bajery!

Kogo stać na takie wyprawy.Ludzie w tym kraju ledwie piszczą,a tu górnik na Kanary,drugi zawijas do Australii.Wow.:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
pajac z pszczyny

śmiechu wart:lol2:

 

z komunistnczymi-i papierkami

 

Jak kiedyś Rajmundzie pisałem ,że to komunistyczne śmieci te doktoraty,to prawie mnie zlinczowaliście.Czas na honor nadszedł?Pozdrów Romka (Verba).

 

Śmiechu to warte.

Kotły ze 3k pln warte,sprzedają jak ze złota.Kawałek szamotu w dupkę wepchają-i już klasa wyżej.

Ludzie,wy rozumu nie macie,takie klocki za taka kasę kupujecie?Co z wami?

 

EDIT:

Każdy kocioł z Castoramy,od Pana Władka z Komprachcic o wartości poniżej 4k pln,z dobrym sterownikiem typu SPP (tanim i najlepszym) spełni oczekiwania każdego użytkownika.Przez długie lata.

Jeśli tylko będzie tego chciał.Użytkownik ,rzecz jasna.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jak kiedyś Rajmundzie pisałem ,że to komunistyczne śmieci te doktoraty,to prawie mnie zlinczowaliście.Czas na honor nadszedł?

No nie gadaj,sam takich miałeś wśród architektów swojego nowego domu co to o płycie fundamentowej mieli zero wiedzy ;)

Właśnie takie leśne dziadki powinny zejść ze sceny zanim zrobią komuś krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś Rajmundzie pisałem ,że to komunistyczne śmieci te doktoraty,to prawie mnie zlinczowaliście.Czas na honor nadszedł?

 

Nie przesadzaj, doktoraty za komuny w dziedzinie nauk technicznych cokolwiek rózniły sie od doktoratów z zakresu dziejów i zadan ruchu robotniczego. W uczelniach technicznych poziom nauczania wcale nie był nizszy od obecnego, powiem wiecej często był znacznie wyzszy. Sugerowanie ze kazdy dr inż. dostawał tytuł za czerwoną legitymację cokolwiek obraza tych dr którzy w partii nigdy nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Nie przesadzaj, doktoraty za komuny w dziedzinie nauk technicznych cokolwiek rózniły sie od doktoratów z zakresu dziejów i zadan ruchu robotniczego. W uczelniach technicznych poziom nauczania wcale nie był nizszy od obecnego, powiem wiecej często był znacznie wyzszy. Sugerowanie ze kazdy dr inż. dostawał tytuł za czerwoną legitymację cokolwiek obraza tych dr którzy w partii nigdy nie byli.

 

Odebrałbym każdy tytuł z dziedziny nauki ,zdobyty za komuny.Gdybym tylko miał taka moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Moi architekci zaprojektowali mi dom.Nigdy nie pisałem ,że popełnili błąd w projektowaniu PF.

Ale ja nie piszę,że popełnili błąd tylko,że nie mają pojęcia o innych technologiach budowy znanych na całym Świecie od lat oprócz wykutych na blachę ław fundamentowych.

Może wtedy nie byli na wykladach albo tytuł inż dostali za bycie w PZPR ??

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałbym każdy tytuł z dziedziny nauki ,zdobyty za komuny.Gdybym tylko miał taka moc :)

 

Na szczescie nie masz, ja sam sobie nie mam do zarzucenia, zarówno koncząc technikum jak i politecnnikę w komunie (co prawda schyłek ale w komunie). Patrząc na dzisiejszych abslowentów szkól srednich jak i niektórych szkoł wyzszych nie mam zadnych kompleksów. A taki skrajny antykomunizm to chyba choroba.

Edytowane przez asolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę,że popełnili błąd tylko,że nie mają pojęcia o innych technologiach budowy znanych na całym Świecie od lat oprócz wykutych na blachę ław fundamentowych.

Może wtedy nie byli na wykladach albo tytuł inż dostali za bycie w PZPR ??

 

Artura nie przesadzaj z byciem w partii, PZPR w najwiekszym rozkiwcie liczyła ok 2-3 mln członków przy dorosłej populacji ok 15-20 mln. Sugerowanie ze kazdy inz. czy tez student był członkiem parti i za to dostał tytuł to czysta głupota. Jak na roku sie trafiły 1-2 w partii osoby to było max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Na szczescie nie masz, ja sam sobie nie mam do zarzucenia, zarówno koncząc technikum jak i politecnnikę w komunie (co prawda schyłek ale w komunie). Patrząc na dzisiejszych abslowentów szkól srednich jak i niektóróch szkoł wyzszych nie mam zadnych kompleksów. A taki skrajny antykomunizm to chyba choroba.

 

Ok.

Chciałbyś ,aby bezpieczeństwa Twojej rodziny, dzieci pilnowała Policja rodem z MO albo SB?Jaka to różnica?Kto weryfikuje dyplomy,stopnie oficerskie ,tytuły?

Może "goście" z tamtej epoki?

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Ale ja nie piszę,że popełnili błąd tylko,że nie mają pojęcia o innych technologiach budowy znanych na całym Świecie od lat oprócz wykutych na blachę ław fundamentowych.

Może wtedy nie byli na wykladach albo tytuł inż dostali za bycie w PZPR ??

Dom projektowali młodzi ludzie.

Jak projekt.Podoba Ci się,czy nie?

Uważasz,że "polski" portal wejściowy' jest konieczny?Projekt typu dworek za 5k z neta jest ładniejszy?Napinaj.

EDIT:

Nie szukaj w necie.To projekt indywidualny.Mój. I żony.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Chciałbyś ,aby bezpieczeństwa Twojej rodziny, dzieci pilnowała Policja rodem z MO albo SB?Jak to różnica?Kto weryfikuje dyplomy,stopnie oficerskie ,tytuły?

Może "goście" z tamtej epoki?

 

Co to ma do rzeczy w dziedzinie nauk technicznych, policja, słuzby bezpieczenstwa były zawsze upolitycznione, ale jaki ma to związek z techniką. Zarzucasz zawijanowi bo to o niego chyba chodzi brak wiedzy bo tytuł uzyskał w komunie, to ze sie zaprzedał jednej firmie to inna rzecz, ale nie powód do negowania trybu otrzymania przez niego tytułu dr inz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...