Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomysł na kuchnie rodziców


zboj.madej

Recommended Posts

Pozwoliłem sobie założyć drugi temat tym razem odnośnie kuchni w mieszkaniu moich rodziców. Temat mojego mieszkania pozostaje jak najbardziej aktualny.

Załączam plan + zdjęcia aktualnej kuchni. W pomieszczeniu docelowo ma się znajdować prócz oczywistych rzeczy duża zamrażarka, zmywarka do naczyń, stół + krzesła. Pralka przeniesiona zostanie do łazienki. Rodzice podobnie jak ja są na etapie planowania, w całym bloku zakładana była instalacja gazowa i na wiosnę będzie robione centralne, dlatego prawie każdy decyduje się na remont. Ogólnie to chcą pełną zabudowę, ale szkoda im trochę lodówki bo nie tak dawno była kupowana, ale to zawsze mogę się z nimi dogadać, że tą "starą" od nich odkupię.

Niedługo jest odbiór instalacji założonych do gazówek, dlatego muszą nabyć nową bo aktualna nie jest przystosowana. Założenie jest osobnego piekarnika (nie pod płytą gazową) i osobnej płyty gazowej. Nie chcą wydawać pieniędzy na kuchenkę dla samego odbioru instalacji, dlatego doradziłem im wybrać sobie płytę gazową i do czasu nowej kuchni zamontować ją w blacie szafki koło lodówki.

Jeżeli mogę to prosiłbym o jakieś pomysły na tą kuchnię.

Pozdrawiam

20150225_080227.jpg

20150225_080243.jpg

20150225_080259.jpg

20150225_080312.jpg

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...