Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupić odzież roboczą?


onil

Recommended Posts

Skoro pyta, to chyba nie powie. No chyba, że to ma być jakaś dziwna forma reklamy.

Jeśli jednak rzeczywiście szukasz informacji, to po prostu zapytaj w sklepie budowlanym, możesz też pewnie poszukać w ciucholandach, jak masz czas.

Ja w każdym razie zamawiałam w hurtowni reflect spodnie i bluzy dla siebie i męża. Wyszło taniej niż w zwykłym sklepie, no i ja raczej nie mam czasu, żeby chodzić po sklepach, więc tak mi było wygodniej. Oczywiście musisz znać wymiary, jeśli chcesz zamawiać przez internet, bo nie ma opcji mierzenia, jak w stacjonarnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
Oj ludzie, ludzie, zamiast pomóc to spamujecie milionem komentarzy z krytyką. W sklepach z używaną odzieżą może coś się trafić (choć nie każdy lubi), ale to pojedynczo, a chyba nie o to tu chodziło, zresztą lepiej się doradzić niż kupić bubel, bo często trochę kosztują te ubrania... Ja mam zazwyczaj rzeczy z ... chyba, że gdzieś jest jakaś promocja. Patrz na skład ubrań i pamiętaj o bieliźnie termoaktywnej, przyda się. Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niebawem zaczynam budowę mojego domu. Mam takie pytanie do znających się na temacie. Czy jest jakiś sklep internetowy albo coś w tym stylu, gdzie mógłbym kupić odzież roboczą? Prosze o pomoc.

 

Ja kupuję w "Juli" i chociaż mam do niej 100km jestem zadowolony z tej odzieży - lepsza niż z "Castoramy" bo tańsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 5 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...