Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktos z kolegów parkieciarzy wysyła ludzi do pewnej pracy ( NIEMCY AUSTRIA)??


monkey222

Recommended Posts

Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

 

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

 

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

 

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .

Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

 

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

 

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

 

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

 

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

 

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .

Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

 

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

 

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

 

jak dla mnie wyjezdzaja.ci co nie.sa dobrymi fachowcami, nam ktos jest naprawde dobry to ma u nas full roboty i na brak kasy nie narzeka. i na takich sie czeka zeby na.robote weszli, ja np praktycznie na.kazdego czekalem

mury rok

tynki 7 miesiecy

kafelkarz 4 miesiace

parkieciarz 3 miesiace

chyba o czyms to swiadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie jest napisane ze pracy szuka właściciel firmy- chodzi o zwykłego pracownika którego nie stać na wyłożenie 50-70 tys na zakup dobrych sprzetów i auta zeby samemu zacząć działac/

.

Zazwyczaj jadą ci co są słabo doceniani przez pracodawce, kolega jest w takiej sytuacji ze ma bardzo dobre doświadczenie , praktyki itp itd ale pracodawca tego nie potrafi docenić . więc najprawdopodobniej będzie musiał go opuścić

 

To jest tylko ogłoszenie grzecznościowe bo znajomy mnie o to prosił z racji że na tym forum troche już istnieje i jakieś zaufanie sobie zdobyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem takiego podejscia - jezeli jego aktualny pracodawca go nie docenia - to przeciez nie jest problem poszukac kogos innego. Dobre formy szukaja dobrych ludzi i dobrze im placa. Nie trzeba jechac za granice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem takiego podejscia - jezeli jego aktualny pracodawca go nie docenia - to przeciez nie jest problem poszukac kogos innego. Dobre formy szukaja dobrych ludzi i dobrze im placa. Nie trzeba jechac za granice.

 

Nie wiem, nie mnie oceniać. Jak już pisałem głoszenie grzecznościowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

 

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

 

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

 

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .

Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

 

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

 

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

 

Kolega podał nawet twojego meila kontaktowego

http://www.parkieciarze.pl/index1.php?Content=gielda_

 

Bez znajomosci jezyka ma bardzo marne szanse na prace w swoim fachu, po drugie słyszałem duzo złego o "polaczkach" na migracji zatrudniających rodaków. Nawet jak jakims cudem trafi "na zachód" to życze powodzenia. Wynagrodzenie?, Płatność? Utrzymanie? Chcesz pracować na godz.? czy na m2. Nastepna opcja potrzbujesz 50-70 tys.pln na sprzęt ??? OK. to jest jakies 18 tys.euro. Liczyłeś ile czasu bedziesz potrzebował na "uzbieranie" takiej sumki???

 

 

POZDRAWIAM

Edytowane przez sp**t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wyjezdzaja.ci co nie.sa dobrymi fachowcami, nam ktos jest naprawde dobry to ma u nas full roboty i na brak kasy nie narzeka. i na takich sie czeka zeby na.robote weszli, ja np praktycznie na.kazdego czekalem

mury rok

tynki 7 miesiecy

kafelkarz 4 miesiace

parkieciarz 3 miesiace

chyba o czyms to swiadczy

 

o tej jakości i czekaniu na fachowców przesadzasz. Wiem coś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega podał nawet twojego meila kontaktowego

http://www.parkieciarze.pl/index1.php?Content=gielda_

 

Bez znajomosci jezyka ma bardzo marne szanse na prace w swoim fachu, po drugie słyszałem duzo złego o "polaczkach" na migracji zatrudniających rodaków. Nawet jak jakims cudem trafi "na zachód" to życze powodzenia. Wynagrodzenie?, Płatność? Utrzymanie? Chcesz pracować na godz.? czy na m2. Nastepna opcja potrzbujesz 50-70 tys.pln na sprzęt ??? OK. to jest jakies 18 tys.euro. Liczyłeś ile czasu bedziesz potrzebował na "uzbieranie" takiej sumki???

 

 

POZDRAWIAM

 

Ja to ogłoszenie umieszczałem więc dlatego jest mój mail , zreszta jak na wielu innych serwisach parkieciarskich bo jestem troszke obeznany na portalach związanych z branżą.Jak będzie już potrzeba do dam numer tel i wtedy juz sam będzie sobie załatwiał. Czy to aż tak dziwne w dzisiejszych czasach zeby komus pomagac??

Edytowane przez monkey222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...