Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Super taras i schody, u siebie chcę w podobny sposób zrobić :) Taras jest na gruncie, tak? Nie robiliście wylewki?

I co to za szare płyteczki? U mnie też by pasowały :D

 

Dziękuję bardzo :D

Cały taras jest na gruncie :) troche kamulców potem piach, gruby kamień drobny kamień i na to kostka :)

ta duża kostka to firma POLBRUK a kostka GRANITO kolory grafitowy i latte a mała to CARMINO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras przez całą szerokość domu! Boooosko też bym tak chciała ale niestety tak nie mam bo taras robiliśmy chyba ze trzy lata temu a wtedy koncepcja była inna.... U was poprostu mega!

 

Dziękuję Sylwia $

tak taras jest przez całą szerokość domku :) będziemy jeszcze robić zadaszenie tego tarasu :D drzewo już leży trochę czasu tylko nikt nie może się za nie wziąść :p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :D

Cały taras jest na gruncie :) troche kamulców potem piach, gruby kamień drobny kamień i na to kostka :)

ta duża kostka to firma POLBRUK a kostka GRANITO kolory grafitowy i latte a mała to CARMINO :)

 

Aniu jakie masz wymiary tarasu? Jaka to kostka? Prześlij koszt na pryw. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Aniu jakie masz wymiary tarasu? Jaka to kostka? Prześlij koszt na pryw. Z góry dziękuję

 

Witaj :) wymiary tarasu to 18m x 3m i przód domu około 6m na 2 albo 2 z kawałkiem jakoś tak :p wiec wyszło około 60 m tarasu . Jesli chodzi o koszta to taras + robocizna + wszystkie te podsypki ugniatarki koparka + chodnik wkoło domku wyszło koło 20 tyś. nazwy kostki są w tekscie na który odpowiadałas :)

 

DEziękuję motherku i szyszuniu :)

 

jesli chodzi o te kotwy w tarasie to są stopki pod drewniane słupki pod zadaszenie tarasu :) i przy okazji kiedyś barjerki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witaj :) podłogówkę mam wszędzie w każdym pokoju tak jak i kaloryfery ( to był pomysł mojego męża wolał założyć jeszcze kaloryfery gdyby poodłogówka się poprostu nie sprawdzała ) w sumie muszę powiedzieć że kaloryfery naprawde rzadko kiedy grzeją a jak już to są lekko ciepłe ;)

w domu mam ustawione 22 stopnie jest ciepło a podłoga przyjemna w użytkowaniu :D:D

Jesli chodzi o ogrzewanie to tak mam gazowe, okna są 3 szybowe chyba jak narazie dają rady bo nie odczuwamy jakiegoś chłodu z ich strony :)

Za miesiące grudzień i styczeń zapłaciłam za gaz około 350 zł w tym ogrzewanie, woda i gotowanie myślę że nie jest źle :) jak dla mnie super bo nie muszę myślec o jakimkolwiek zasypywaniu pieca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...