Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie do piciacz w twoim wydaniu nad tarasem widzę żelbetowy wieniec wylany razem ze słupami, jak zamierzasz tę część izolować? Izolacja to zawsze pare centymetrów więcej. Pytam bo sam teraz rozmyślam jak to rozwiązać i chyba jednak zrezygnuję z wieńca żelbetonowego nad tarasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Super :) nareszcie coś powoli zaczyna ruszać.. :)

U nas pierwszy etap hydrauliki wykonany, teraz czekamy na kolejny :)

P.S. Jak się u Was maja sprawy z przyłączem energetycznym?? Widzę że w podobnych terminach podpisałyśmy umowę i Panowie obiecywali że gotowe będzie na kwiecień, a póki co cisza.. Wydaje się że gaz będziemy mieli wcześniej niż prąd (wczoraj był geodeta) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :) nareszcie coś powoli zaczyna ruszać.. :)

U nas pierwszy etap hydrauliki wykonany, teraz czekamy na kolejny :)

P.S. Jak się u Was maja sprawy z przyłączem energetycznym?? Widzę że w podobnych terminach podpisałyśmy umowę i Panowie obiecywali że gotowe będzie na kwiecień, a póki co cisza.. Wydaje się że gaz będziemy mieli wcześniej niż prąd (wczoraj był geodeta) :D

 

Witaj WLT :) widzę że pędzicie z pracami :) już nawet nas przegoniliście :) super :)

jak planujesz podłogówkę ?? wszędzie czy tylko gdzie nie gdzie ?? pochwal się zdjęciami :p

co do energetyki to warunki dostałam już chyba w grudniu czy jakoś tak ale umowy nie podpisywałam bo chcą nam zrobić skrzynkę w drugim końcu działki i miałam nadzieje że się coś da pokombinować żebyśmy mieli skrzynkę tu przy domu ale jednak się nie udało i podpisałam umowę już znaczy w lutym :p więc przy dobrych wiatrach w wakacje coś zaczną pewnie działać bo to około pół roku kazali czekać :(

 

Co do gazu to to rzeczywiście pewnie za niedługo u was zaczną robić super :) a u nas będzie budowa sieci więc rok czasu :( a podpisywałam umowę we wrześniu i rozmawiałam z projektantem który sie tym wszystkim zajmuje zapewne gdzieś w sierpniu najwcześniej zacznie się coś dziać przy dobrych wiatrach

:(

a więc wcześniej niż jesień na pewno nie będziemy mogli się wprowadzić na spokojnie wszystko będziemy robić :)

a więc czekam na jakąś foto relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hydraulik już za tydzień" lepiej mi brzmi niż "w połowie marca" :) Czas tak szybko leci gdy budowa w trakcie.

 

No bardzo bym chciała usłyszeć takie coś :p ale w sumie to w piątek ma dzwonić hydraulik kiedy dokładnie przyjdzie :) chciał bym żeby to było za tydzień :D ale zobaczymy i czekamy cierpliwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj WLT :) widzę że pędzicie z pracami :) już nawet nas przegoniliście :) super :)

jak planujesz podłogówkę ?? wszędzie czy tylko gdzie nie gdzie ?? pochwal się zdjęciami :p

co do energetyki to warunki dostałam już chyba w grudniu czy jakoś tak ale umowy nie podpisywałam bo chcą nam zrobić skrzynkę w drugim końcu działki i miałam nadzieje że się coś da pokombinować żebyśmy mieli skrzynkę tu przy domu ale jednak się nie udało i podpisałam umowę już znaczy w lutym :p więc przy dobrych wiatrach w wakacje coś zaczną pewnie działać bo to około pół roku kazali czekać :(

 

Co do gazu to to rzeczywiście pewnie za niedługo u was zaczną robić super :) a u nas będzie budowa sieci więc rok czasu :( a podpisywałam umowę we wrześniu i rozmawiałam z projektantem który sie tym wszystkim zajmuje zapewne gdzieś w sierpniu najwcześniej zacznie się coś dziać przy dobrych wiatrach

:(

a więc wcześniej niż jesień na pewno nie będziemy mogli się wprowadzić na spokojnie wszystko będziemy robić :)

a więc czekam na jakąś foto relacje :)

 

O kurcze, to ciekawie było u Was z prądem.. :) My podpisaliśmy umowę końcem października, więc będziemy widzieli po naszym przykładzie czy panowie się wyrobią w obiecywanym terminie ;)

W sumie u nas gotowe są tynki, teraz ma przyjść hydraulik i zrobić wodę i podłogówkę :) Strop tez już mamy ocieplony ;) Co do podłogówki- u nas będzie w kuchni, łazienkach, salonie, korytarzu natomiast w pokojach tylko grzejniki :)

Co do zdjęć- mam tylko zdjęcie kuchni ( z moim ulubionym oknem) po wytynkowaniu :D aż wstyd, ale nawet nie mam czasu za dnia skoczyć na budowę :) hihi[ATTACH=CONFIG]349372[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]349373[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]349374[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Grafitowe okna były marzeniem mojego męża od samego początku.. nawet w momencie zamawiania próbowałam go przekonać do orzechowych okien ewentualnie złoty dąb.. :D no ale.. było minęło.. :) zaakceptowałam i nawet polubiłam jego wybór :)

Ten las mnie przeraża.. wczoraj jak byłam sama na budowie to myślałam że zawału dostanę.. :D budujemy się w sąsiednim powiecie na k.. :) do Mielca mamy praktycznie rzut beretem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u nas pracę zaczęli hydraulicy :D jest to chyba pierwsza jak dotąd ekipa która jak powiedziała tak przyszła :D

jestem bardzo z tego zadowolona :)

wczoraj panowie porozkładali już folię wszędzie i styropian rozłożyli w pokojach :) zrobili już wszędzie podejścia do rur (dziury w ścianach:P) miejsca na skrzynki :)

dzisiaj kontynuują pracę jutro już zamierzają skończyć :) jak pojadę na budowę zrobię jakieś foto :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...