Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

Ja do kuchni też zamierzam zastosować większość tych białych i możę 1 albo 2 dekory bo więcej nie ma gdzie :p

A łazienka to jakiś koszmar dla mnie :(

nie mam w ogóle na nią pomysłu :( najlepsza pewnie była by prosta tradycyjna i spokój ale z drugiej strony chciała bym coś innego żywego ale tak jak gaja2 piszesz boje się że się opatrzą zaraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może i pomału, ale pięknie przyrasta ilość płytek w kotłowni :) Podoba mi się to zestawienie kolorystyczne, aż żal że to "tylko" kotłownia ;)

 

no przyrasta :) ale dzisiaj możliwe że już będzie skończona kotłownia przynajmniej ściany :)

potem zaczną się podłogi w spiżarce i kotłowni :)

powiem ci mother_nature że wziełam najtańsze płytki w sklepie a wyglądają naprawde fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto kotłownia :) zabrakło kilku płytek na ścianie a to wszystko przez to że była przerwa w dostawi prądu a mąż szedł na 15 do pracy i nie zdążył :D

to mój kącik na pralkę

http://i2.fmix.pl/fmi1257/e240791e000d59b7577b800a/zdjecie.jpg

miejsce na kaloryfer :)

http://i2.fmix.pl/fmi544/7075d7cd001710d9577b8014/zdjecie.jpg

miejsce na piec

http://i3.fmix.pl/fmi946/17ad8700000cc492577b801e/zdjecie.jpg

i nad drzwiami :)

http://i3.fmix.pl/fmi2629/a08069e00021de42577b8025/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) może to mało dyskretne pytanie ale ile sobie stolarz "zaśpiewał" za tą kuchnię? Przymierzam się ze swoją i ciekawa jestem czy mam szykować dużo forsy a może bardzo dużo:bash: Wiem, że wszystko zależy od tego co sobie wymyślę ale... zawsze warto mieć jakieś porównanie.... sorry za śmiałość ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) może to mało dyskretne pytanie ale ile sobie stolarz "zaśpiewał" za tą kuchnię? Przymierzam się ze swoją i ciekawa jestem czy mam szykować dużo forsy a może bardzo dużo:bash: Wiem, że wszystko zależy od tego co sobie wymyślę ale... zawsze warto mieć jakieś porównanie.... sorry za śmiałość ;)

 

Witaj Sylkia $ :)

nie szkodzi :) mi stolarz powiedział że w 8000 się zmieszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:D moja zabudowa będzie miała bardzo podobny kształt chociaż nie wiem jak to "metrowo" wyjdzie. Kurdę mam na tą kuchnię przeznaczone jakieś 15 tysi. a muszę jeszcze kupić absolutnie cały sprzęt - łącznie z czajnikiem!!! Będą dylematy. Już to widzę. eh... to życie wiecznego budowlańca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:D moja zabudowa będzie miała bardzo podobny kształt chociaż nie wiem jak to "metrowo" wyjdzie. Kurdę mam na tą kuchnię przeznaczone jakieś 15 tysi. a muszę jeszcze kupić absolutnie cały sprzęt - łącznie z czajnikiem!!! Będą dylematy. Już to widzę. eh... to życie wiecznego budowlańca

 

No tak cena dużo zależy z jakich materiałów będzie robione :)

No jak by ci kuchnia wyszła mniej więcej jak mi to zostaje jeszcze 7 tys do dyspozycji trzeba brać towar średniej klasy i może starczy wtedy :)

a czemu wieczny budowlaniec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) u mnie trwa burza mózgów :lol2: non stop myslę nad płytkami :)

a najbardziej mnie teraz kuchnia goni bo dzwoniłam do pana stolarza a on mi mówi że moja kuchnia prawie gotowa :o a ja nie mam płytek :(

pisałam wcześniej jakie mi się podobają a teraz zaczynam rozmyslać czy to dobry pomysł :( podobają mi się nadal cena też jest nawet wporządku ale to jak one będą dolegać do mebli ( a raczej miejscami nie będą dolegać :( ) to mnie trapi :(

szperam tak po wujk8u google i znalazłam jeszcze takie dwie koncepcje :) :

kieliszki-2_02_AN_1483-1024x702.jpg fieldblue_v2_big.jpg fieldblue_v1_big.jpg

co o tym sądzicie ??

 

jeszcze nie widziałam ich na żywo ale musze zobaczyć bo na zdjęciach wyglądaja fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula a nie boicie się, że kolor w łazience szybko się Wam opatrzy?

Niestety nie wiem dlaczego - po powiększeniu zdjęcia wyświetla się ono u mnie za tekstem, czyli pod spodem. Czyżby znów coś na forum nie tak?

Ktoś wie jak to naprawić? z góry dzięki za pomoc. Z chęcią zobaczyłabym Twoje propozycje płytek kuchennych, ale ich nie widzę :(

 

Sylwia miałam to samo z moim M, ale nie z kolorami, tylko całokształt - ja chciałam rustykalnie - M nowocześnie, itp.

Najpierw się wykłócałam o wszystko, przekomarzałam, bo umiałam sobie wyobrazić efekt. Wreszcie M ustąpił i dał mi całkowicie wolną rękę.

Zazdrościłam wszystkim ( chyba większość tak ma), którym mężowie nie wtrącają się lub potakują podczas urządzania :)

Oczywiście teraz, gdy wszycy chwalą moje wybory M siedzi cicho, albo mówi, że też mu się podoba :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd na forum, już chyba z miesiąc taki stan, że zdjęcia otwierają się pod wątkiem. Trzeba na miniaturce kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać np. "otwórz w nowym oknie".

 

Dziś w wątku Venus znalazłam taki tekst ;)

 

Przepis na MODNE WNĘTRZA (czyt. Nigdy nie rób tego u siebie w domu):

1. Pomalować mieszkanie na biało, bezowo albo najlepiej na szaro

2. Kupić białe albo brązowe kanapy (odcień dowolny)

3. Kupić „kryształowy:” żyrandol z plastiku w stylu glamour i poczuć się jak królewna , jak takie uczucie nie napływa – dodać plastikowe przezroczyste fotele nie bacząc na fakt,ze mieszkamy na 45 m2.

4. Nie kupować firan i zasłon, unikać tkanin we wnętrzu, dopuszczalne (dla odważnych) - położyć bezowy lub brązowy dywan

5. Kupić meblościankę, ustawić meble na jednej ścianie

6. Zrobic wyspe w kuchni z nadzieja na wspólne gotowanie ze znajomymi, choc skoro oni gotują codziennie to równie dobrze moglibyśmy zaproponować im wspólne odkurzanie dla rozrywki

7. Kupić storczyki lub zamiokulkasa (wskazane ustawić storczyki trzy obok siebie)

8. Unikać kolorów ,nakleić tapetę na jedna ścianę , jedna sciane obłożyć kamiennymi płytkami

9. Schować książki i wszystko co w jakikolwiek pokazuje osobowość właściciela, dopuszczalne- współczesne wersje monidła np. para upozowana w jakiś niezwykłych okolicznościach, najlepiej wielkie zdjęcie w postaci wydruku na płótnie, zdjęcia uroczych dzieciaczków tez mogą być.

10. Kupić naklejki ścienne lub fototapetę, ewentualnie zdjęcia M. Monroe lub Hepburn.

11. Łazienkę urządzić na bezowo lub brązowo, beton na ścianie jest tez przyjemny , zwłaszcza, że w naszym klimacie jest zimno i mokro przez ¾ roku to kąpiel wieczorna może być urocza

12. Kuchnię kupić w Ikei ( rozsądne, nie powiem), ustawić funkcjonalne szafki białe lub brązowe, nie dawać jakichkolwiek dodatków, po co kuchnia ma się różnic od miliona innych kuchni?

13. Dobrze jest postawić wysokie stołki barowe, jak przyjdzie babcia to na pewno nie ośmieli się zaryzykować i usiąść na pogaduchy w kuchni, a zresztą babcia i tak nie pasuje do tej nowoczesnej bieli , bo zaraz posadzi plamę na białej tapicerce

14. Wyburzyc sciane i zrobić aneks kuchenny tak,aby wonie z kuchni mogły się rozejść po całym domu, zwłaszcza won smażonej ryby i kapusty na bigos.

15. Zastawę kuchenna kupić w Ikei, niby, czemu goście mieli by pic z innych kieliszków niż maja w domu?

16. Kupić białe kwadratowe talerze, piekarnik usytuować na wysokości oczu,żeby codziennie moc się delektować widokiem jego ekscytujacego wnętrza pod pretekstem ,ze nie trzeba się schylać . Faktycznie, dla osób 80+ to moze byc jakis problem.

17. Na koniec upewnić się, czy na pewno nasz dom wygląda jak hall hotelowy lub poczekalnia u dentysty, jeśli nie to należy niezwłocznie usunąć dywan i pomalować cos na biało

18. Opaść spokojnie w fotelu z poczuciem bycia modnym.

[źródło: Gazeta.pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

mały biały domku nie nie boje się że mi się łazienka opatrzy bo uwielbiam żywy soczyste kolory i dobrze mi w nich :D

 

co do mężów to ja z moim też mamy dość często różne zdania :) pierw mi każe samej wybierać a jak wybiore to zawsze dorzuca swoje trzy grosze że to źle a to nie dobrze :(

 

mother_nature dzięki za "PRZEPIS" no bardzo ciekawe rady :) ale i prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd na forum, już chyba z miesiąc taki stan, że zdjęcia otwierają się pod wątkiem. Trzeba na miniaturce kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać np. "otwórz w nowym oknie".

 

Dziś w wątku Venus znalazłam taki tekst ;)

 

Przepis na MODNE WNĘTRZA (czyt. Nigdy nie rób tego u siebie w domu):

1. Pomalować mieszkanie na biało, bezowo albo najlepiej na szaro

2. Kupić białe albo brązowe kanapy (odcień dowolny)

3. Kupić „kryształowy:” żyrandol z plastiku w stylu glamour i poczuć się jak królewna , jak takie uczucie nie napływa – dodać plastikowe przezroczyste fotele nie bacząc na fakt,ze mieszkamy na 45 m2.

4. Nie kupować firan i zasłon, unikać tkanin we wnętrzu, dopuszczalne (dla odważnych) - położyć bezowy lub brązowy dywan

5. Kupić meblościankę, ustawić meble na jednej ścianie

6. Zrobic wyspe w kuchni z nadzieja na wspólne gotowanie ze znajomymi, choc skoro oni gotują codziennie to równie dobrze moglibyśmy zaproponować im wspólne odkurzanie dla rozrywki

7. Kupić storczyki lub zamiokulkasa (wskazane ustawić storczyki trzy obok siebie)

8. Unikać kolorów ,nakleić tapetę na jedna ścianę , jedna sciane obłożyć kamiennymi płytkami

9. Schować książki i wszystko co w jakikolwiek pokazuje osobowość właściciela, dopuszczalne- współczesne wersje monidła np. para upozowana w jakiś niezwykłych okolicznościach, najlepiej wielkie zdjęcie w postaci wydruku na płótnie, zdjęcia uroczych dzieciaczków tez mogą być.

10. Kupić naklejki ścienne lub fototapetę, ewentualnie zdjęcia M. Monroe lub Hepburn.

11. Łazienkę urządzić na bezowo lub brązowo, beton na ścianie jest tez przyjemny , zwłaszcza, że w naszym klimacie jest zimno i mokro przez ¾ roku to kąpiel wieczorna może być urocza

12. Kuchnię kupić w Ikei ( rozsądne, nie powiem), ustawić funkcjonalne szafki białe lub brązowe, nie dawać jakichkolwiek dodatków, po co kuchnia ma się różnic od miliona innych kuchni?

13. Dobrze jest postawić wysokie stołki barowe, jak przyjdzie babcia to na pewno nie ośmieli się zaryzykować i usiąść na pogaduchy w kuchni, a zresztą babcia i tak nie pasuje do tej nowoczesnej bieli , bo zaraz posadzi plamę na białej tapicerce

14. Wyburzyc sciane i zrobić aneks kuchenny tak,aby wonie z kuchni mogły się rozejść po całym domu, zwłaszcza won smażonej ryby i kapusty na bigos.

15. Zastawę kuchenna kupić w Ikei, niby, czemu goście mieli by pic z innych kieliszków niż maja w domu?

16. Kupić białe kwadratowe talerze, piekarnik usytuować na wysokości oczu,żeby codziennie moc się delektować widokiem jego ekscytujacego wnętrza pod pretekstem ,ze nie trzeba się schylać . Faktycznie, dla osób 80+ to moze byc jakis problem.

17. Na koniec upewnić się, czy na pewno nasz dom wygląda jak hall hotelowy lub poczekalnia u dentysty, jeśli nie to należy niezwłocznie usunąć dywan i pomalować cos na biało

18. Opaść spokojnie w fotelu z poczuciem bycia modnym.

[źródło: Gazeta.pl]

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

a ja mam storczyka bo dostałam, dostałam też pelargonię, a nie lubię obu kwiatów, ale jak mam wyrzucić? serca nie mam ;)

 

Kuchni z Ikei nie mam ale będę bronić, bo śliczne są :yes:

 

wyliczanka bossska :lol2:

 

Anuś, jak się czujesz dobrze w kolorach to super, rób jak najbardziej :yes:

może tę drugą łazienkę coś w nawiązaniu do mniejszej? czy wolisz totalnie inny styl?

ja jednak bym nawiązała jakoś, gdybym miała dwie, ale mam jedną :-P

 

Dzięki Asiu za pomoc, zaraz idę zobaczyć kuchenne płytki Anuli

Edytowane przez mały biały domek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...