Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

WLT, ustalaliście ze stolarzem na jakiej wysokości będzie blat? Oczywiście są standardy, ale w zakresie kilku cm można sobie to regulować. Tak samo odległość od blatu do szafek kuchennych, która wynosi 45-60 cm. Zależy jakiego wzrostu jesteście.

http://www.meble-kuchenne-bati.pl/zabudowa_kuchni/zlewozmywak2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulla1986 kuchnię już mamy zaprojektowaną, wymierzoną, ale jeszcze nie wybrałam kolorów.. :) Jak będę coś więcej miała to się podzielę.. :)

mother_nature, dziękuję za wizualizację ;) Powiem tak- Pan który robił u nas pomiar był tak mega roztrzepany że połowy rzeczy ciężko było się dowiedzieć. Będę próbowała rozmawiać z biurem, może oni się coś dowiedzą.. Co zrobić.. :) Mam nadzieję że udzielą mi jakiejś sensownej informacji.. :) Pan generalnie bardzo nalegał, żeby płytek nie kłaść przed meblami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dziewczyny za pochwały :)

 

mather_nature świetny obrazek :D ale dużo wyjaśnia i wszystko wiadome :) ale z doświadczenia wiem że te 86 cm przy moim wzroście (172cm) jest wystarczające sprawdziłam u rodziców :D

zresztą tak jak mather napisała nóżki są regulowane i można sobie dopasować :)

 

WLT dziwny ten twój stolarz :p:P ale trzymam kciuki i czekam na relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwny dziwny.. W sumie to nie jest stolarz sam sobie, tylko firma.. :) Mają swój styl działania i o ile do tej pory mi wszystko odpowiadało, to po tym pomiarze już nie do końca.. ;/ Coś na pewno ustalę.. bez położonych płytek nie wpuszczę ich z montażem mebli.. :D

Anulla, kiedy zaczynacie montować kuchnię? Chciałabym już zobaczyć jak wygląda w całości.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niech ci dokładnie powiedzą co i jak rozmierz sobie i połużcie płytki :)

Wiesz... nie wiem :p mogłabym mieć już ale nie gotowe wszystko :p w tym tygodniu chyba mąz sie ze wszystkim nie wyrobi bo po pracy to wiele nie narobi a stolarz mówił coś że maja iść na urlop 2 tygodnie więc nie wiem jak to będzie :p napewno dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulla witam się i ja u Ciebie. Świetny dziennik i co najważniejsze świetne postępy, zaraz będziesz mieszkać! gratulacje!

 

Witam cię stalowarurafi6 u siebie :) (fajny nick :D)

co do przeprowadzki ciągle mam nadzieję że w tym roku uda się wprowadzić do nowego domku :)

 

Z nowości budowlanych to zaczęły się kłaść płytki na podłodze w kuchni :)

coraz ładniej zaczyna już wyglądać zakątek kuchenny :D

http://i2.fmix.pl/fmi1237/426342160011bc3f57a489a4/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulla jaki macie rozmiar okna w kuchni? nie jest za ciemno,czy tylko takie zdjęcie?

 

Witaj gonia11 okno w kuchni jest 120x150 zdjęcia były robione telefonem wiec robiąc zdjęcie w stronę okna z lampą zdjęcia wyszły ciemne :p w sumie jest jasno :)

 

W piatek podłoga w kuchni została skończona :) jutro wstawie fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulla, borówki superaśne :) apetycznie będzie w Twojej kuchni, mniam mniam :) Czekamy na meble ! :)

 

A co do płytek przed meblami, to u nas tak było ... Meble zamówione były w lutym, wybór i montaż płytek był w marcu, a montaż mebli w lipcu ... I Pan od mebli nic nie gadał, że płytek nie może być. Jedyny wymiar, jaki mu podawaliśmy to grubość płytek - 6 mm bodajże. I tyle. A nasze płytki są fazowane i te szczeliny zostały zasilikowane i nie widać nic, a nic :)

 

Pozdrowionka ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...