Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

Bardzo fajnie kuchnia wyszła, ale tej żółci na ścianach prawie nie widać. Tyle pomalowaliście a zniknęło pod szafkami ;)

Sporo szafek wyszło, nie będziesz mieć problemów z przechowywaniem :)

Płytki do korytarza bardzo fajne, mam nadzieję że wkrótce pokażesz jak prezentują się na żywo, już po ułożeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulla, my wybieramy w sumie kolory ścian :D Mebelki już się produkują.. :) teraz musimy wszystko na gotowo wymalować, więc strasznie dużo pracy przed nami.. :) Płytki już wszystkie mamy położone.. tylko pod meble do kuchni musimy kupić, ale jakoś na to jeszcze jest czas.. :)

Masz już wybrane kolory ścian do całego domu?? :) Ja właśnie mam ogromny dylemat.. tak samo jakie drzwi i jakie panele dobrać.. za dużo tego wszystkiego jest :(

 

To na jakie te meble do kuchni wkońcu się zdecydowałaś ??

Ja paneli jeszcze nie wybieram ale mniej wiećej wiem co mi sie podoba :p:P

a kolory ścian mam wybrane do 2 pokoi :) ale nie do sypialni :p:P

kupiona mam tez jedna farbę ze snieżki satynowej :)

a ty jakie masz wybory ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie kuchnia wyszła, ale tej żółci na ścianach prawie nie widać. Tyle pomalowaliście a zniknęło pod szafkami ;)

Sporo szafek wyszło, nie będziesz mieć problemów z przechowywaniem :)

Płytki do korytarza bardzo fajne, mam nadzieję że wkrótce pokażesz jak prezentują się na żywo, już po ułożeniu :)

 

Dziękuję mother_nature no ściany było wiadomo że zostana przykryte przez szafki ale i tak musieliśmy je pomalować :) szafek wyszło sporo i dośc pojemnych zobaczymy jak przyjdzie przenosić wszystkie szpargały kuchenne :p część juz zaczne pakować te których nie używam tak na codzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jakie te meble do kuchni wkońcu się zdecydowałaś ??

Ja paneli jeszcze nie wybieram ale mniej wiećej wiem co mi sie podoba :p:P

a kolory ścian mam wybrane do 2 pokoi :) ale nie do sypialni :p:P

kupiona mam tez jedna farbę ze snieżki satynowej :)

a ty jakie masz wybory ??

 

Pisałam Ci już wcześniej jakie będę miała kolorki w kuchni :D góra biały lakier, dół jakiś dąb... :D

Kolory do pokoi będę dzisiaj wybierała, ale zastanawiam się jak kryje ta śnieżka satynowa.. Masz już coś nią pomalowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam Ci już wcześniej jakie będę miała kolorki w kuchni :D góra biały lakier, dół jakiś dąb... :D

Kolory do pokoi będę dzisiaj wybierała, ale zastanawiam się jak kryje ta śnieżka satynowa.. Masz już coś nią pomalowane?

 

Aaa no tak przypomniałam sobie że pisałaś już :p skleroza nie boli :p:P ale myslałam że to "jakiś dąb..." to jeszcze brak konkretnego wybranego a to poprostu nie pamietasz nazwy :p:P

Wiesz kupiliśmy jedna puszkę tej farby ale narazie stoi mąż nie ruszał bo też chcemy sprawdzić jak to sie tym maluje jak kryje :p narazie na tapecie sa płytki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie fajne te płytki bo wyglądają jak prawdziwy kamień a są gładkie. Ekstra!

Przynajmniej da się to utrzymać w czystości:yes:

 

I o to chodziło :yes:

 

A u nas Małe WC już wygląda jak prawdziwe WC :) kibelek stoi umywalka też z szafką :D lustereczko i kinkiecik wisi :D tylko syfonu nie ma :mad: normalnie coś mnie trafi :mad: non stop czegoś nie ma a to zaworków a to śrubek :/ a to wężyki za krótkie :mad:

kuchnia też już posiada zlewozmywak i kranik oraz płyte gazową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło :yes:

 

A u nas Małe WC już wygląda jak prawdziwe WC :) kibelek stoi umywalka też z szafką :D lustereczko i kinkiecik wisi :D tylko syfonu nie ma :mad: normalnie coś mnie trafi :mad: non stop czegoś nie ma a to zaworków a to śrubek :/ a to wężyki za krótkie :mad:

kuchnia też już posiada zlewozmywak i kranik oraz płyte gazową :D

 

No to na co czekasz Anulka, chwal się fotkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, to tak jest ze wszystkim! U nas jest dokładnie tak samo- małe WC w stu procentach gotowe.. na szczęście przy baterii były wężyki, a przy umywalce syfony i inne pierdoły.. Udało mi się tez kupić zlewozmywak do kuchni.. po rozpakowaniu miła niespodzianka- w środku syfon i wężyki do baterii.. :) nawet odpowiedniej długości! :) Wybrałam tez kolory do całego domku.. :) Toż to było wyzwanie.. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały biały domku jak dotrę na budowę to porobię zdjęcia i się pochwale :D

 

WLT to u nas do zlewozmywaka też było wszystko tylko że za krótkie :p bo początkowo miał być większy zlewozmywak (dwie komory + ociekacz) ale wyperswadowałam to mężowi z głowy :D i teraz jest mniejszy więc i przesunięty i dlatego wężyki musieliśmy dokupić dłuższe :)

w umywalce do WC nie było syfona i musimy dokupić :)

To gratulacje wyborów kolorów :) pochwal się co wybrałaś :p może mnie zainspirujesz czymś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, u mnie same szarości i jasne kolorki- Wszystko z duluxa- Ziarno sezamu, białe wino, skandynawska prostota, grafitowy zmierzch i jeden szalony kolor - zielona orchidea. Stwierdziłam, że narazie wymalujemy wszystko na neutralne kolorki, a z czasem przemalujemy na coś innego. .Póki co nie do końca wiemy czego chcemy, więc poszliśmy na kompromis :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, u mnie same szarości i jasne kolorki- Wszystko z duluxa- Ziarno sezamu, białe wino, skandynawska prostota, grafitowy zmierzch i jeden szalony kolor - zielona orchidea. Stwierdziłam, że narazie wymalujemy wszystko na neutralne kolorki, a z czasem przemalujemy na coś innego. .Póki co nie do końca wiemy czego chcemy, więc poszliśmy na kompromis :D

 

No wziełam katalog i wypatrzałam te twoje kolorki :p ładne tak jak napisałaś neutralne :)

pochwal się jak będziesz mieć już coś wymalowane jak wygląda "na żywo" i czy jesteście zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie mi to nie wyszło :p ale wrzucam zarys mojej łazienki zrobiony na stronie leroy merlin :p

http://i1.fmix.pl/fmi1579/13677f9c0026419657d16190/zdjecie.jpg

http://i3.fmix.pl/fmi2009/6f099cd70004b83e57d161ab/zdjecie.jpg

tu wstawiłam jeszcze blat ale wyszedł troche za duży :p

http://i1.fmix.pl/fmi2295/b8f934b9001107f057d161b3/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka już widziałam gdzies te płytki:)Może Marlena ma takie ? Kolor zielony bardziej żywy chyba "na żywo" nie?

A mam pytanie czy w łazience będziesz miała takie wolne miejsca po bokach wanny?Może lepiej przesunać wannę do któregoś rogu ,żeby było więcej miejsca z jednej strony,czy tylko tak na wizualkach wygląda ? Łazienka duża i fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka już widziałam gdzies te płytki:)Może Marlena ma takie ? Kolor zielony bardziej żywy chyba "na żywo" nie?

A mam pytanie czy w łazience będziesz miała takie wolne miejsca po bokach wanny?Może lepiej przesunać wannę do któregoś rogu ,żeby było więcej miejsca z jednej strony,czy tylko tak na wizualkach wygląda ? Łazienka duża i fajna :)

 

Tak dokładnie Marlena ma takie płytki też w łazience :lol2: a kapnełam się dopiero w tedy jak ona mi o tym napisała pare postów wcześniej :lol2:

w rzeczywistości jest bardziej żywy ten kolor ładniejszy :p

nie umiełam tego zrobić w tym plenerze więc postawiłam tą wanne tak na środku a w rzeczywistości chcemy po bokach zrobić takie półki z płytek :) nie wiem czy to takie modne jeszcze ale nam się podoba :) a jeszcze prysznic będzie półokrągły ale nie było tam takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...