Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

Hej Anulla:)

Ja też bym nie dawała wanny centralnie pod oknem, ale skoro chcecie zmieścić półeczkę z płytek, to chyba nie ma innej opcji ;) Ja tez taką zrobiłam i przynajmniej będę miała miejsce na kosmetyki ;)

Te regały, które podesłała mother_nature nie podobają mi się -p o prostu zupełnie nie mój styl ;) Czułabym się tak, jakbym miała łazienkę w kuchni :D

P.S. Kiedyś szukałam mieszkania na wynajem i znalazłam takie cudo- wanna była w kuchni, zaraz obok stolika :lol2::lol2::rotfl: :D :D :D żyć nie umierać.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulka, koniecznie chcesz mieć wannę centralnie pod oknem?

Przesunęłabym ją do którejś ze ścian i zrobiła takie półeczki:

[ATTACH=CONFIG]367052[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]367053[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]367054[/ATTACH]

 

Mother_naturo dziękuję za twoje inspiracje :rolleyes:

podoba mi się pomysł z pułeczkami nad wanna może nie koniecznie takie jak na zdjęciach wolałabym troche inny styl :p

wanna napewno będzie odsunięta od ściany bo mam już wypuszczone rurki do kranu do wanny to i automatycznie z drugiej strony będzie też odsunięte :)

zobaczymy jak to wyjdzie :)

dziękuję jeszcze raz za zdjęcia :hug:

Edytowane przez anulla1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anulla:)

Ja też bym nie dawała wanny centralnie pod oknem, ale skoro chcecie zmieścić półeczkę z płytek, to chyba nie ma innej opcji ;) Ja tez taką zrobiłam i przynajmniej będę miała miejsce na kosmetyki ;)

Te regały, które podesłała mother_nature nie podobają mi się -p o prostu zupełnie nie mój styl ;) Czułabym się tak, jakbym miała łazienkę w kuchni :D

P.S. Kiedyś szukałam mieszkania na wynajem i znalazłam takie cudo- wanna była w kuchni, zaraz obok stolika :lol2::lol2::rotfl: :D :D :D żyć nie umierać.. :D

 

Takie rzeczy to tylko chyba jak mieszkasz sama :p można kompać się rownocześnie gotując :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj takie drewniane półeczki przy wannie to raczej zły pomysł. Nie wyobrażam sobie utrzymania tego w czystości. To jednak łazienka.

Anulla ja też mam staromodną półeczkę z płytek z jednej strony wanny. Moja łazienka to taka miniaturka (jak w małym mieszkaniu w bloku!) że wanna 160 cm znalazła się właśnie pod oknem i z jednej strony ma 13 cm półeczkę. Nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... zapomniała bym :p w dniu wczorajszym przyszły mi papiery z Gazu faktura :wiggle:

kwota do zapłaty nie jest zadowalająca ale cieszy mnie fakt że to że będziemy mieć gaz zbliża się :wave::wave:

jeszcze tylko papierek od kominiarza od hydraulika i jeszcze to przed czym się broniłam rękami i nogami muszę iśc po numerek domu :D

długo się czeka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już się pogubiłam, czy chcesz półeczki jakieś z płyt k-g obłożonych płytkami, czy po prostu półkę będącą przedłużeniem wanny?? :)

Odnośnie numeru domu, to ja złożyłam wniosek i po tygodniu miałam pismo zwrotne z decyzją :) Ponoć w niektórych urzędach załatwiają od ręki :)

Faktura za gaz nigdy nie jest miłym"prezentem" :D ja tez się o to wkurzałam.. mieliśmy gaz w działce.. do skrzynki musieli się wręcz cofać, zużyto jakieś 1,5mb rury,a zapłaciliśmy ponad 2 tys, co i tak jest kwota minimalną za przyłącz gazu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj takie drewniane półeczki przy wannie to raczej zły pomysł. Nie wyobrażam sobie utrzymania tego w czystości. To jednak łazienka.

 

To z czego masz meble łazienkowe?

U mnie przy wannie stoi wysoki lakierowany drewniany słupek i jest jak nówka. Utrzymanie czystości półek w łazience nie różni się niczym od innych półek - trzeba przetrzeć z kurzu i tyle ;) Czasem trochę wody pryśnie jak zanadto wierzgnę w wannie, ale to nie szkodzi lakierowanemu drewnu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już się pogubiłam, czy chcesz półeczki jakieś z płyt k-g obłożonych płytkami, czy po prostu półkę będącą przedłużeniem wanny?? :)

Odnośnie numeru domu, to ja złożyłam wniosek i po tygodniu miałam pismo zwrotne z decyzją :) Ponoć w niektórych urzędach załatwiają od ręki :)

Faktura za gaz nigdy nie jest miłym"prezentem" :D ja tez się o to wkurzałam.. mieliśmy gaz w działce.. do skrzynki musieli się wręcz cofać, zużyto jakieś 1,5mb rury,a zapłaciliśmy ponad 2 tys, co i tak jest kwota minimalną za przyłącz gazu :p

 

A więc tak :)

mąż wanne obmuruję takimi białymi bloczkami wąskimi i z tego samego zrobi takie półeczki przy wannie napewno będą wysokie na wysokość płytki takie na np szampony żele i tym podobne :) a czy jeszcze jakieś inne nie wiem :p

To mnie ucieszyło to że na ten numerek nie trzeba długo czekać :D

Tak to nasz rachunek też jest taki za przyłącz gazu nieco ponad 2 tyś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mother_nature;) wiem, że drewno lakierowane itd ale jednak nie jestem zwolennikiem takich "otwartych" półek w łazience gdzie ludzie trzymają książki i ramki ze zdjęciami z wakacji;). U mnie wszystko schowane i zabudowane się planuje.

 

anulla - łazienka moja podobno dziś się zaczęła fugować. Chyba widać koniec:lol2: jeszcze tylko meble - to też będzie odjazd, bo mój osobisty stolarz powiedział, że będzie miał czas na początku GRUDNIA:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mother_nature;) wiem, że drewno lakierowane itd ale jednak nie jestem zwolennikiem takich "otwartych" półek w łazience gdzie ludzie trzymają książki i ramki ze zdjęciami z wakacji;). U mnie wszystko schowane i zabudowane się planuje.

 

Doskonale Cię rozumiem, u mnie też w planach pełne zabudowy :) Książek koło wanny bym nie trzymała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda kobieta która sprząta w domu wie że półki to największe przekleństwo :p:P dlatego oby jak najmniej :) ja tak w kuchni zrobiłam mam w meblach tylko 2 malutkie półeczki :D

 

a tak po za tym u nas na budowie :D dwa pokoje prawie gotowe :D tylko jeszcze panele i już :)

to pokój moich córeczek ;) dwa odcienie różu

http://i1.fmix.pl/fmi2604/b6a223c5000c832357d93143/zdjecie.jpg

http://i2.fmix.pl/fmi1331/4e1f08ad001a46fd57d93151/zdjecie.jpg

a to pokój jak na razie wolny :)

http://i1.fmix.pl/fmi1166/aeaa258d001e765757d9315f/zdjecie.jpg

http://i2.fmix.pl/fmi2096/a67247560028951657d9316d/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale eksplozja kolorów, kiedy będziesz senna i niemrawa wystarczy, że ruszysz do wolnego pokoju ;)

 

Pastelowe love cudniaste, też przerabiałam różowe ściany :) moje dziecko duże, ale róż nadal lubi, ja zresztą też, co jest rzadkością u dorosłych kobiet :D

 

Sylwiu olej zły los i graj mu na nosie, spełniaj się w innych dziedzinach, żyj pełnią życia :hug: wiem, że łatwo tak mówić komuś, kogo ten problem nie dotyczy, ale baaardzo mi bliska osoba też została w ten sposób potraktowana przez los, a ja jestem strasznie empatycznym stworzeniem, więc po części choć troszkę Cię rozumiem :hug: Jakby co - moja młoda zawsze z przyjemnością odwiedzi ciocię Sylwię na wakacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Wy wszystkie:hug: Żyję z taką świadomością właściwie od zawsze więc już mam wszystko poukładane w głowie. Jednak budowa domu tylko dla nas dwojga była jedną z bardziej dojrzałych ale i bolesnych decyzji w życiu.

Nie ma co zanudzać i się mazać;)

Dzieciaki na wakacje .... biorę wszystkie jak leci, tylko gary będę musiała wielkie kupić żeby mieć w czym gotować i stół z remizy wiejskiej wypożyczyć żeby stołówkę ogarnąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia MOtherku :hug: bardzo dużo osób zostało skrzywdzonych przez los chyba u każdego zawsze by się ktoś znalazł :( ale trzeba zyć i cieszyć się tym co się ma :hug:

 

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) uwielbiam żywe pastelowe i soczyste kolory bardzo dobrze się w nich czuję :D

Mały biały domku to prawda z tym uśmiechem na twarzy :D jak wchodzę do tego na razie wolnego pokoju non stop mam tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości budowlanych :D

Sypialnia pomalowana - na razie brak zdjęć :p

Umowa z gazami podpisana - brak 3 papierków których wymagają :/ muszę donieść i będę się umawiać na założenie licznika :D

Zostały zakupione żyrandole już praktycznie wszędzie zostały tylko do salonu i do łazienki :D

No i wreście w tamtym tygodniu chyba w środę przyjechał w końcu piekarnik :D - leży jeszcze zapakowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to moja córa też na wakacje się pisze do cioci ;):rolleyes: hihihi

Anulka czekamy na fotki sypialni !!!

A ja byłam ostatnio u koleżanki na parapetówce i pierwszy raz widziałam całkowicie białą kuchnię!!!! Wszystko białe, płytki, blaty,fronty, zlew,piekarnik wszystko. No pięknie mają w domu ale jednak aż tak biała kuchnia nie przemawia do mnie. Sama mam białą z drewnianymi blatami i wiem ile muszę czyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...