Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Na południe-wariant I czyli M157a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 781
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jak, był obrus na urodzinach? :)

 

Był obrus był :) zamówiony na allegro poprosiłam sprtzedawcę żeby szybko wysłała i tak zrobił w piątek przyszedł taki "na wszelki wypadek" :D ten co chciałam doszedł dopiero dzisiaj będzię na nastepna impreze :) kupiłam sobie też na metry obrus posłałam do teściowej i był gotowy na niedzielę ale już nie wymieniałam :) małe zamieszanie ale ogarnełam :D

 

gaju 2 dziękuję i wierzę że pujdzie ci łątwo i bez bolesnie z dobieraniem mebelków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wielki dzień dla mnie !!!!!!:wiggle: odebrałam z nadzoru budowlanego projekt i całą papierologię DOM MAMY ODDANY DO UŻYTKU !!!!!!!!!!!!!!! możemy już legalnie mieszkac :):wave::wave: jeszcze tylko meldunek i będzie wszystko :)

złożyłam równiez dzisiaj wniosek o kosz :) od jutra będę posiadaczką swojego kosza :D taka bzdura a tak cieszy :p:lol2:

 

I jeszcze chciałam się pochwalić swoimi nowymi nabytkami dostałam od gości :)

http://i2.fmix.pl/fmi2887/3cc583fc0020579a589c7394/zdjecie.jpg

 

te dwa to wiem że storczyki ale ten trzeci z przodu nie wiem co to za kwiatek jak się nazywa i co lubi :( może ktoś z was się orientuje i mi podpowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!! :wave:

To wcale nie bzdury, tylko ważne, kolejne etapy :D Trzeba się cieszyć! :D

 

Twój kwiatek to guzmania (spokrewniona z ananasem). Lubi ciepło i wilgotne powietrze. Jak przekwitnie, to uschnie, ale do tego czasu powinna wypuścić z boku jakiegoś młodzika i jego zostaw, kiedyś też będzie miał kolorowy pióropusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witajcie :)

nie było mnie tu baaardzo długo :( tak jak dziewczyny piszą ciągle jakoś brak czas a to pełno prac wkoło domu a to dzieci i tak zawsze coś :D:D ale jestem :) wracam do czytania waszych postępów prac ale jakos nie mogłam zabrać się za pisanie co u mnie :p:P zresztą nigdy nie byłam dobra w pisaniu wypracowań heheh :D:p

 

ciesze sie że jeszcze o mnie pamiętacie i zaglądaliście tutaj :)

Witaj M157 pochwal się swoimi postępami prac :) czekam z niecierpliwością :)

Ejk muszę przyznać że domek prezentuję się bardzo ładnie z tym drewienkiem :)

 

My jeszcze elewacji nie mamy ale planujemy jednolitą ewentualnie coś może kołoo drzwi wejściowych ale to jeszcze narazie nic nie uzgodnione :)

Mamy zrobiony taras i chodniczki wkoło domu :) jeszcze całkiem nie skończone ale już nabrało wyglądu :)

zdjęcia tarasu i innych nowości postaram się wrzucić jutro :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...