Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt C64 Z BLASKIEM


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odebrałem wiadomośc...Dzięki za zaproszenie...

skontaktowałem się również z Adamusem przesłał kilka fotek z czego jestem b.zadowolony :D ,poprosiłem jeszcze o kilka zdjęć na prywatnego meaila z wnetrza domu..by rozwiać wątpliwości i upewnić się co do swoich załozeń i przemyśleń...

A jakie Ty zmiany wprowadzasz??? powiększasz może wc o kabine prysznicową?? mam też małe wątpliwości co do wielkości łazienki zastanawiam się czy nie powiększyć jej kosztem miejsca na szafę w holu..ale czy to ma sens?? nie wiem jak na razie jestem teoretykiem...i wszystkie podpowiedzi i uwagi są mile widziane..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich ,jak widać często tu zaglądam ale jestem na etapie planowania...więc najważniejszym... , którego konsekwencją może być wygodne mieszkanie we własnym domku.

Ciekawi mnie jak macie rozwiązany temat ogrzewania...ja planuje piec na ekogroszek..i no i kominek z rozprowadzeniem ciepła i nadmuchem czy ktoś ogrzewa juz domek ''z blaskiem'' stosując takie rozwiązanie..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Witam Wszystkich

Projekt domu " Z Blaskiem"

 

Podoba nam sie projekt domu " Z Blaskiem" a tym samym sam dom, przeczytałem na forum wszystko co znalazłem dotyczące tego projektu i mimo różnych opini ( jest ich bardzo mało ) dom nam się podoba i chcemy go budować. Działka : 20 m szerokość, 40 m długość, salon z oknami od południa.

 

Proszę o Wasze opinie na dotyczące zmian w projekcie

 

Z poważaniem

jtp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Witam ponownie

Nikt nie odpowiedział na moją prośbę, dziwne to forum, projektem c64a z blaskiem zachwycało się kilkoro forumiczów mimo to nikt chyba poważnie nie

zbudował tego domu. Ja zbudowałem ( stan surowy otwarty z dachem kopertowym , przykryty dachówką ), postoi do wiosny 2015.

Wiosną prace ruszą, kto nie widział tego domu a tylko mażył niech żałuje.

Pozdrawiam wszystkich, którzy budują lub zbudowali dom z blaskiem c64a

jtp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...