Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podłoga-deska- zawsze na legarach


dar_o

Recommended Posts

Witajcie

Przyszło mi do głowy, by zamiast paneli dać na podłogę deskę. Jednak by zrealizować pomysł nie mogę jej dawać na legarach/

Można ją ułożyć tak jak panele - na wylewce ?

Bo z legarami za wysoko wyjdzie,a nie chcę różnych wys podłóg w różnych pokojach.

?

 

Oczywiście że można , odpowiedni klej i można kleić, im grubsza deska tym lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Przyszło mi do głowy, by zamiast paneli dać na podłogę deskę. Jednak by zrealizować pomysł nie mogę jej dawać na legarach/

Można ją ułożyć tak jak panele - na wylewce ?

Bo z legarami za wysoko wyjdzie,a nie chcę różnych wys podłóg w różnych pokojach.

?

 

Witam

Pewnie że można, powodzenia:bye:

 

1 sprawdzenie wytrzymałości podkładu

2 ------//------- wilgotności desek i podkładu

3 jakie to deski ? wymiary, gatunek?

4 odpowiednio dobrany grunt i klej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do deski - widziałem w jednym z marketów budowlanych deskę sosnową 21 mm po ok 35 zł m/ położyłbym w sypialni, tam w drzewie będzie i będzie pasowała.

Jak rozumiem - układać jak panele, a klej do łączenia desek ze sobą ? I to na folii czy na tej folii do paneli - z gąbeczką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do deski - widziałem w jednym z marketów budowlanych deskę sosnową 21 mm po ok 35 zł m/ położyłbym w sypialni, tam w drzewie będzie i będzie pasowała.

Jak rozumiem - układać jak panele, a klej do łączenia desek ze sobą ? I to na folii czy na tej folii do paneli - z gąbeczką ?

Nie zrozumiałeś istoty klejenia, wracaj i czytaj od początku do skutku. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...