Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wanilia, a może poszukaj kogoś takiego jak ten http://www.mairo.net.pl/?nozki-do-mebli,26 U niego można zamówić toczone elementy. Trzymam ten adres, bo będę potrzebowała do naprawy kredensu. Może wykona też inne rzeczy.

 

Dzięki Pestka , szukam właśnie po necie kogoś takiego ale coś nie mogę znaleźć specjalisty od uchwytów :cool: Nóżki też mi się moga przydać więc zatrzymuję adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł gdzie kupić ramę łóżka, dębową, lekką i bez zbędnych ozdobników? Zalezy mi żeby to łóżko to była głównie pościel :p

 

http://visby.pl/public/upload/large_20151001162342_74c0008e2baf7498069521eab.jpg

Tu ma takie ale wolałabym w jednym kolorze

 

To łóżko ma podstawę bukową, a biel to pomalowana sosna. Sprzedający pisze, że możliwa jest inna kolorystka, więc może warto zapytać, czy nie wybarwią wszystkiego w kolorze dębu? ;) TUTAJ

Za łóżko z litego drewna dębowego trzeba będzie zapłacić co najmniej dwa razy tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każdy stolarz takie uchwyty wykona bez problemu, byle chciał i za ludzkie pieniądze. Musisz pytać.

 

Znasz Belbazaar

 

oj nie zgodzę się,że każdy wykona,bo wierzcie mi wielu woli iść na łatwiznę i robią proste rzeczy,a druga sprawa,że nie każdy ma sprzęt do tego.Z kolei ci co robią to wołali za moją kuchnię po 40-50 tys.,co mi się z kolei w głowie nie mieściło. Ci moi to chyba uchwyty z Kalwarii Zebrzydowskiej zamawiali;)

 

ja zanim z moimi się dogadałam to zdążyłam z 20-30 wycen zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa chyba napiszę do sprzedawcy zapytać o te kolory...

Znalazłam jeszcze takie na allegro ale to mdf. O ile w bieli mi to nie przeszkadza to podrabiany dąb sonoma może mnie rozczarować :p

 

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/80/57/47/5780574732

 

Z szafą lipa chyba....Mąż zrobił jej stelaż i podniósł i okazuje się że to 10 cm ma znaczenie dla wygody użytkowania. Szafa sama w sobie jest wysoka. Jak podniesiemy drążki do wieszania o 10 cm to będzie niewygodnie, jak obniżymy do pozycji wejściowej to nie da rady zamontować dwóch jeden nad drugim, duża częśc moich ubrań się nie zmieści. TAk więc chyba bez sensu, szafa musi stanąć na podłodze. Tym sposobem do sufitu jest 25 cm, po bokach po 11 cm. Chyba zabudujemy to regipsem i pomalujemy na kolor ściany, jakoś nie widzę takiej nierównej ramy dębowej. A może się mylę i będzie ok?

 

Z regipsem wyjdzie jak na inspiracji Pestki, tylko tej pani podziękujemy :p

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=337500&d=1365893579

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry 14 cm regipsu i do szafy 11 drewna i wyjdzie równo z trzech stron :) Będzie dobrze

 

Taki był pomysł mojego męża - ja mam obiekcje czy te paski na górze będą dobrze wyglądać. Będą białe drzwi, drewno i znów biało. A może to się zleje z sufitem?

 

MMikka gładkie białe ( ale wg mnie wpadają lekko w krem, to nie jest taka zimna biel) , z lekkim połyskiem są ale nie świecą się jak psu wiadomo co :p Model Tanem, wg mnie są naprawdę ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, pokazałam dzisiaj mojej drugiej połówce wczorajsze fotki. Powinnam napisać, ślepej połówce, raz, że kolorów nie zauważył, to powiedział, że mam dokończyć sprawę z innymi fotelami, stół i krzesła zawieźć do mojej siostry(2 koniec Polski).Wtedy pogadamy o siedziskach w nowych krzesłach ( kupiliśmy ten okrągły stół :yes:) i wtedy mogę rozgrzebać następną robotę :mad: ( o szafie po drodze uprzejmie przemilczałam:lol2:)

Swoją drogą kupiłam kiedyś fajne fotele Grete Jalk i nie mogę sobie poradzić z ...........zapachem.

Wani, proszę zrób fotkę szafy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, proszę zrób fotkę szafy :hug:

 

W grudniu popołudniu :p CZyli jak tylko będzie co pokazać :yes: Póki co same korpusy są złożone, nawet drzwi nie ma

 

Ta rama jest idealna - ktoś mi zdradzi dlaczego kosztuje 10tys zł? "D

il_570xN.368813224_51y6.jpg

 

I już się rozmarzyłam, takie łóżko, rama szafy wtedy w tym samym kolorze...:rolleyes:

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, masz za drogi gust................jak na mój gust :lol2::lol2::lol2:

A tak prawdę pisząc, bardzo mi się ono podoba. Na pewno wchodząc do tego łózka nie poobija się nóg o wystające deski.

ps. zaraz pestka nam poda, jak takie zbić z desek :hug:

Oglądałam wasze drzwi w Ikea, tak się zastanawiam.... jakby jedne drzwi dokupić i ciachnąć na wymiar dziur po bokach szafy?

Góra kartongips na biało jak sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiszące jest świetne, już sobie wyobrażam dzieci na nim ;)

Śmiesznie bo chcę naprawdę proste łóżko i jest problem.....Zgadzam się z Pestką że to co wkleiłam nie do zrobienia jest :(

 

I tak się zaczynam zastanawiać....do sypialni wstawione są sosnowe, póki co surowe drzwi. MOże więc kupić tanie, proste, sosnowe łóżko i pomalować je na szaro razem z drzwiami? I tak chce je zakryć narzutą

 

MMika kombinacja z drzwiami ciachanymi raczej nie, choćby dlatego że trzeba by było je podnieść na wysokość cokołu szafy jakos. Poza tym wizja ramki drewnianej mi pasuje :)

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...