Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie bardzo rozumiem. Jak to będą wystawały poza zabudowę?

 

Drzwi na zawiasach IKEA po otwarciu są równo z bokiem szafy, a zamknięte są równo z krawędzią zewnętrzną obudowy.

 

Chodzi mi o to że szafa nie będzie zlicowana z zabudową, drzwi będą wystawały jakieś 3 cm. Z początku się zagotowałam jak mi mąż powiedział ale im dłużej patrzę na to co jest teraz ( a jest częściowo zabudowa zrobiona tym bardziej wydaje mi się że przy takiej powierzchni te 3cm to szczegół, teraz deski sofnięte mniej więcej o tyle bo przyjdzie regips na nie i sklejka dębowa i nie widać tego prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem o co chodzi. Obramowanie szafy, to drewniane jest zlicowane ze skrzynią szafy, a drzwi są na tę skrzynię nałożone i to ich grubość te 3 cm.

To ja bym się nie przejmowała, choć wg mnie można tak zrobić, żeby powierzchnia zamkniętych drzwi licowała się z obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem o co chodzi. Obramowanie szafy, to drewniane jest zlicowane ze skrzynią szafy, a drzwi są na tę skrzynię nałożone i to ich grubość te 3 cm.

To ja bym się nie przejmowała, choć wg mnie można tak zrobić, żeby powierzchnia zamkniętych drzwi licowała się z obudową.

 

Pestka ja wiem i gdyby to robił fachowiec to bym się upierała :) Ale mężowi daruję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też*stoimy przed problemem szafowym. Dlatego tym bardziej czekam jak wam to wyjdzie! u nas będzie szafa robiona przez stolarza ale bez drzwi póki co, bo to co mamy już mnie przyprawia o mdłości. czasem cała zawartość szafy leci na podłogę bo drążki się ledwo trzymają.. eh.

Te pionowe uchwyty są dość oryginalne, nie wiem może się nie przyglądałam po prostu, ale nie pamiętam, żebym takie gdzieś widziała... Będzie bosko! Tym bardziej, że będzie to efekt waszej ciężkiej pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uchwytami będzie największy problem bo najbardziej podobają mi się te długie pionowe i nie wiem skąd je wyczarować. Póki co mamy materiał na zabudowę i jest wykonana nawet w połowie. Może by nawet udało się wczoraj zamknąć temat ale w pojedynku szafa kontra wypad do znajomych wygrali wczoraj znajomi :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałaś ostatnio u mnie o wiszące kwietniki. Znalazłam ofertę madame stoltz i mi się bardzo podobają. Zobacz sobie

 

Grafika wyrzuca mi fajny wiszący kwietnik ale nie mogę namierzyć sklepu w pl który miałby coś takiego w ofercie. Kupiłam tą wiszącą półkę na WW i zobaczę jak będzie wyglądać. Wygoda z pólką taka że mogę na niej postawić doniczkę w dowolnym rozmiarze.

Generalnie bardzo fajna marka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...