Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękne są, psia kość :D i raczej dębowe, bo co innego wytrzymałoby takie proporcje

 

Jak byś potrzebowała, to mogę do nich zajrzeć :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu krzeseł. Jako że kasa się kończy a 4 krzesła Fameg w wybranym przeze mnie kolorze to jakieś 1300 zł to zastanawiam się jak by się malowały te wstawione przez Tomkowa

 

http://img19.staticclassifieds.com/images_tablicapl/290609883_1_644x461_krzesla-polskie-giete-gieciaki-thonet-lite-drewno-komplet-do-kuchni-radom.jpg

 

Dodam że farby kredowe nie wchodzą w grę bo mi dzieci zajadą te krzesła, myślałam o BM do drewna bo mają piękne kolory

 

Najbardziej mnie martwią siedziska

 

http://img20.staticclassifieds.com/images_tablicapl/290609883_3_644x461_krzesla-polskie-giete-gieciaki-thonet-lite-drewno-komplet-do-kuchni-stoly-i-krzesla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć lakieru barwnego.

Rozumiem, że nie chcesz przeszliwować i potem bejca i lakier. Ale to byłoby najtrwalsze.

 

JAk najbardziej mogę przeszlifować tylko nie wiem z czego te siedziska bo jak to sklejka drewniana to chyba może być problem ze szlifowaniem? Myślałam o BM do drewna i na to lakier.

Właśnie czekam aż mi wyschnie pierwsza warstwa drzwi dzieci, chciałabym do rana skończyć ;)

 

Jutro podobno ma przyjechać sofa, prawie dwa tygodnie obsuwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, miałam pomalowane stół i krzesła, najbardziej farbę zdzierały zamki w kieszeniach spodni i nogi zarysowane były butami.

W sumie dawały radę, jak wystawiłam na olx poszły w 10 minut:)

Kolory bardzo fajne do salonu pokazałaś..................... mówi ta co już 3 pomieszczenie ma na szaro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...