Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emi dobrze mówi. Każda lampka, albo komplet jest inna, minimalnie, ale zawsze.

Julianna ma w kuchni lampki od Zorki. Zamawiała u niego. Możesz ją zapytać. Pamiętam, że jest z nich zadowolona. W ogóle, to ona My Zorki odkryła i pokazała na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianna16 mówiła o nim z sympatią. Wtedy zdaje się jeszcze bloga nie prowadził. W ogóle dopiero zaczynał.

Ja mam chrapkę na lampy do kuchni. Mam teraz 2 zwisy nad blatem przy oknie i trochę mi się przestały podobać. Nie ma możliwości nakierowania ich w odpowiednią stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam wczoraj w nocy dłuuuugo i przeglądałam inspiracje salonowe. doszłam do wniosku że podobają mi się te z jasnymi ale nie zimnymi ścianami. Przed weekendem będę miała próbkę simply white BM - do poduchy z kanapy pasował super, w sumie do wszystkiego pasuje super :eek: Kolor roku 2016 haha, taka jestem trendy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już naprawdę zmęczona tematem koloru. Prawda jest taka że w salonie mam jedną ścianę : tą z kanapą i stołem. Pozostałe trzy to okno balkonowe, wejście do kuchni, ściana kominkowo- telewizyjna ( za telewizorem chcę inny kolor) i komunikacja. Naprawdę brakuje już mi sił. Przywiozłam też off white Fluggera, pomalowałam kawałek za kanapą : biały jak biały.....Pewnie tak samo będzie z BM, kolor jakby go nie było....

Nawet z krzesłami mam problem, jedno pomalowane, drugie przygotowane, maziam próbki i im więcej patrzę tym mniej wiem. Przyjdzie tkanina na obicie to się pewnie okaże że do żadnego koloru nie pasuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani jak dla mnie - odpuść ten temat kompletnie. Jak masz gołe tynki to pomaluj najtańszą farbą na biało - bo i tak trzeba dać jako podkład na świeży tynk. wrócisz do tematu za jakis czas. Może trafisz na jakąś fajną aranżację, może cię olśni, Może trafisz na jakieś piękne zasłony i do nich dobierzesz kolor.

 

U mnie są białe ściany i w końcu jestem zachwycona kolorem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani jak dla mnie - odpuść ten temat kompletnie. Jak masz gołe tynki to pomaluj najtańszą farbą na biało - bo i tak trzeba dać jako podkład na świeży tynk. wrócisz do tematu za jakis czas. Może trafisz na jakąś fajną aranżację, może cię olśni, Może trafisz na jakieś piękne zasłony i do nich dobierzesz kolor.

 

U mnie są białe ściany i w końcu jestem zachwycona kolorem :lol2:

 

Wydaje mi się że masz rację, sama widzę że się koncepcje zmieniają..

Na pocieszenie napiszę że odezwała się koleżanka ze Stanów którą nieśmiało zagaiłam - kupi mi tkaninę a jej znajomy za jakiś miesiąc przywiezie do pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar kolorystyczny pojedynczo, a w parze już kompletnie nie do przyjęcia :(

 

Z tymi białymi ścianami to całkiem niezły pomysł. Łatwiej dobrać farby do tego co będzie na meblach, niż odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...