Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Na książki pod sufitem?? To chyba tylko na jakieś białe kruki, po które nie wolno sięgać ;)

 

 

Dużo łatwiej niż z kartonów na strychu :p

 

No dobra....przyznam się....M oświadczył że do zestawu są jescze dwie kolumny i mają być w okolicach kanapy :bash: Podobno są małe i nawet SAM zaoferował się że je wkuje. Na półce też by się schowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Domyślałam się po cichu, że tak może być, bo wspominałaś o tym przy telewizorze, dlatego zapytałam wcześniej o zabudowę przy kominku ;) Temat nie jest mi obcy i od razu Ci powiem, że Twój M nie zgodzi się na ulokowanie głośników pod sufitem :p Te kolumny powinny być na wysokości nie wyższej niż 150-160, bo chodzi o odpowiednie wrażenia słuchowe. Jeżeli będą za wysoko, to cały efekt pójdzie w.. maliny ;)

A jak by wyglądały zwykłe słupki, od podłogi do sufitu, po obu stronach kanapy, bez poziomej części pod sufitem? Tak, jak pisała Pestka, pomalowane w kolorze ściany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na taką ścianę w całości od kuchni do okna? ;) Dla mnie rewelacja :)

 

[ATTACH=CONFIG]342136[/ATTACH]

 

JUż ją widzę upstrzoną zupą pomidorową :) W dodatku ja chyba leniwa jestem, wizja wycierania kurzy skutecznie mnie zniechęca :p

 

Co do półki przy oknie to posłużę się raz jeszcze tym samym zdjęciem : spójrz że nie ma tu miejsca. W dodatku konkurowałaby z zasłonkami które mam na oku ;)

 

33451f9589a9fce8baca8fe5b05ac2ac.jpg

 

Edit : ja chcę taki stołek ceramiczny ! zielony, ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę słupka przy oknie, zdecydowanie wolę tam lampę stojącą i mały stolik pomocniczy. Mój ostatni pomysł na e ustrojstwa to półka za kanapą, taka jak u Andariel na blogu :)

 

Schowek za kanapą to fajny pomysł, ale mówiłaś o dużej ilości książek ;)

O półce dawno temu pisałam u Agi2183, TU i TU :) A TU link do bloga, z którego pochodzi pomysł wraz z filmikiem pokazującym tajemnicę schowka ;)

 

Ale, nie chcąc Cię smucić, wydaje mi się, że kształt boczków Twojej sofy raczej nie jest najlepszy do takiej zabudowy za nią :(

 

P.S. Miseczki super się trafiły i pasują idealnie :) Mnie jednak najbardziej na fotce podoba się wdzianko pociechy :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo z takiego drewna, jak krokwie przy wejściu do kuchni zrobić boki do zwykłych białych półek, jak tutaj ten regał. Tylko u Ciebie odpowiednio węższe ;) Wtedy te drewniane boki są ogranicznikami dla książek, które normalnie mogłyby stać i ładnie to by pasowało do kuchni ;) I łatwo, raczej, zrobić ;)

 

modern-living-room-with-white-cool-wall-mounted-tv-unit-also-untreated-wooden-coffee-table-also-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te belki drewniane miały wyjść po bokach, ale wyszły z przodu :lol2: Ale wiadomo o co chodzi ;) Chyba tak jest zdecydowanie lżej :)

 

wani.jpg

 

Nie obudowywałabym sofy na górze, bo pomieszczenie od razu się optycznie obniży. Można za to nad stołem dać taką poziomą półkę, na przykład na odstawianie zupy pomidorowej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa dwa słupki po boku nie za bardzo, jak już to z półkami nad kanapą

Aniko ukryte półki znam i jakoś mnie nigdy nie zachwycały ;)

 

Najbardziej pdoba mi się pierwsza wersja Tomkowej ale jednak wizja zbierającego się kurzu w rogach półek i odkurzania ich dookoła, rombik po rombiku trochę mnie przeraża. Myślicie że nie będzie tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...