Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DZięki za informacje dorkaS

 

Juskra obiecałam zdj płytek, póki co mam tylko takie robione komórką, zestawienie tego co przyjechało. Podłogi salon z kuchnią, wiatrołap i łazienkowe

10491261_1669352719952611_6039929604099499811_n.jpg?oh=5c927774e70e2a676f2f8afbbb253c8f&oe=55AF836C&__gda__=1440847366_52cc0ea48a5d7b29387f80a8a7551167

 

na górze dwie płytki pdłogowe novabell eco dream frasino. vives comillas do wiatrołapu, vives tassel pearla, czyli szary dekor do łazienki i ta podłoga na dole tez do łazienki. to novabell my space rice. nie otworzyłam jeszcze paczki z aztecą snow która jest podstawową w łazience.

generalnie jestem baardzo zadowolona :yes::lol2::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym była:D

bardzo ładne płytki:)

najbardziej podoba mi się ta na górze i vives tassel perla:)

 

a ja się tassel perla bałam, co mi przyjedzie bo niby widziałam na żywo ale na wizkach strasznie ciemnie powychodziła. Ale w rzeczywistości to jasna płytka raczej

 

A podłoga też nie jest tą wymarzoną, ja chciałam imola ceramika z kolekcji wood imola ceramcica wood.jpg

 

Ale cena niestety sporo wyższa i spasowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nocnycj rozważaniach nt kuchni doszłam do wniosku że najbliższa temu co chce jest ta kuchnia mandala.jpg

 

Tak więc białe meble, drewnopodobne blaty, prosty okap i dune mandala. Tylko jak ją położyć z tymi nieszczęśliwymi brzegami? Nie wiem czy ostatecznie tak będzie ale to jest chyba moja wersja WOW

 

Widzę to jako podwójny pas dekoru po lewej, aż do wnęki, pod nim i nad nim biało (białą płytka). Po drugiej stronie analogicznie pod wiszącymi.

Nie chciałabym wyodrębniać przestrzeni pod okapem

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

commillasy w łazience, http://forum.muratordom.pl/showthread.php?138902-Dom-z-klock%C3%B3w-LEGO&p=6526205&viewfull=1#post6526205

a tassele na ścianie http://forum.muratordom.pl/showthread.php?138902-Dom-z-klock%C3%B3w-LEGO&p=6307080&viewfull=1#post6307080

 

Trzeba ciut uważać na nie, podczas malowania panom coś upadło, i niestety w kilku miejscach commilasy odprysnęły i są malutkie białe kropki, z tego co jest pod wierzchnią warstwą. Na szczęście w miejscu mało widocznym. W sumie i tak dla niezorientowanego wpisały by sie w ich "zniszczenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nocnycj rozważaniach nt kuchni doszłam do wniosku że najbliższa temu co chce jest ta kuchnia [ATTACH=CONFIG]312198[/ATTACH]

 

Tak więc białe meble, drewnopodobne blaty, prosty okap i dune mandala. Tylko jak ją położyć z tymi nieszczęśliwymi brzegami? Nie wiem czy ostatecznie tak będzie ale to jest chyba moja wersja WOW

 

Widzę to jako podwójny pas dekoru po lewej, aż do wnęki, pod nim i nad nim biało (białą płytka). Po drugiej stronie analogicznie pod wiszącymi.

Nie chciałabym wyodrębniać przestrzeni pod okapem

 

A która wersja kuchni w końcu wybrana?:)

Nie wiem, czy mandalę dawałabym po prawej - tam będzie przecież czerwona lodówka, tak?

Dałabym podwójny pas na lewej ścianie i na wprost z oknem:) Prawą zostawiłabym po szafkami białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana zdecydowałam się na Twoją propozycję :D Jutro pomiar, w przyszłym tyg pewnie dokłądne ustalenia.

 

Czy kojarzycie moze kogoś na forum kto kładł MANDALĘ?

 

Dzwoniłam do salonu, babka ma się dowiedzieć u producenta jak jest z przyciananiem tego cuda, tzn czy się da. W wersji z falowanymi brzegami jakoś tego nie widzę...Ojjj, przydałby się ktoś z doświadczeniem z tą płytką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana zdecydowałam się na Twoją propozycję :D Jutro pomiar, w przyszłym tyg pewnie dokłądne ustalenia.

 

Czy kojarzycie moze kogoś na forum kto kładł MANDALĘ?

 

Dzwoniłam do salonu, babka ma się dowiedzieć u producenta jak jest z przyciananiem tego cuda, tzn czy się da. W wersji z falowanymi brzegami jakoś tego nie widzę...Ojjj, przydałby się ktoś z doświadczeniem z tą płytką

 

Mandali nie, ale bardzo podobne kształtem płytki kładła Zojaart, poszukaj w jej dzienniku (bardziej ku końcowi), sama je kładła i przycinała, na pewno coś Ci doradzi. http://forum.muratordom.pl/showthread.php?204153-dom%C4%8Dek-pod-77&highlight=zojaart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka S znalazłam. Niestety to zupełnie inne płytki. Mandala ma te kólka jakby wtopione, ich powierzchnia nie jest jednolita...

Tu może widać

http://treto.ru/attach/v0/096393705C0A036F44257BF1003AC1D5/$File/dune%20mandala.JPG

 

 

A zobaczcie co znalazłam na jakiejś rozyjskiej stronie

http://treto.ru/blogs/61

 

http://treto.ru/attach/v0/0BC781695FFFBA4744257BF00031D23D/$File/IMG_0157.jpg

 

to mainzu ceramica kolekcja catania. Nie mogę znaleźć sklepu z tym dekorem

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskra obiecałam zdj płytek, póki co mam tylko takie robione komórką, zestawienie tego co przyjechało. Podłogi salon z kuchnią, wiatrołap i łazienkowe

10491261_1669352719952611_6039929604099499811_n.jpg?oh=5c927774e70e2a676f2f8afbbb253c8f&oe=55AF836C&__gda__=1440847366_52cc0ea48a5d7b29387f80a8a7551167

 

 

Dzięki, piękne są te płytki!

 

commillasy w łazience, http://forum.muratordom.pl/showthread.php?138902-Dom-z-klock%C3%B3w-LEGO&p=6526205&viewfull=1#post6526205

a tassele na ścianie http://forum.muratordom.pl/showthread.php?138902-Dom-z-klock%C3%B3w-LEGO&p=6307080&viewfull=1#post6307080

 

Trzeba ciut uważać na nie, podczas malowania panom coś upadło, i niestety w kilku miejscach commilasy odprysnęły i są malutkie białe kropki, z tego co jest pod wierzchnią warstwą. Na szczęście w miejscu mało widocznym. W sumie i tak dla niezorientowanego wpisały by sie w ich "zniszczenia".

Dorka, nie znamy się ale muszę ... śliczne się prezentują te tassele u Ciebie ! I z tego co poczytałam trochę to wnioskuję że to domek z piękną duszą jest :)

 

A która wersja kuchni w końcu wybrana?:)

Nie wiem, czy mandalę dawałabym po prawej - tam będzie przecież czerwona lodówka, tak?

Dałabym podwójny pas na lewej ścianie i na wprost z oknem:) Prawą zostawiłabym po szafkami białą.

Aniu, gratuluję :) znowu Twoja wersja będzie realizowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dorka, nie znamy się ale muszę ... śliczne się prezentują te tassele u Ciebie ! I z tego co poczytałam trochę to wnioskuję że to domek z piękną duszą jest :)

 

 

[mode on =wrodzona skromnośc] No, co Ty, komplementa przyjmuję również od nieznajomych :) [/mode off]

 

Ale ta dusza ciągle jeszcze w powijakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskra w wersji Any nie trzeba za dużo grzebać z przyłączami, umywalka i zmywarka zostają blisko miejsca w którym były pierwotnie :)

 

Dostałam odpowiedź z salonu z płytkami apropos cięcia mandali :

"A więc dział jakości poinformował nas, że to jest łatwe do cięcia na płycie do cięcia materiału ceramicznego i bardzo powoli"

Yyyyy, co to jest płyta do cięcia materiału ceramicznego? Wujek google milczy :p JA to trochę rozumiem tak że cięcie tej płytki jest łatwe ale trudne więc trzeba z nią ostrożnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...