Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Mamik nie mam jeszcze sprzętu i nie wiem czy go brać skoro wilgotność jest prawidłowa :o Póki co wietrzę intensywnie bo się na zewnątrz ładnie zrobiło. Myślę ze wiosną problem powinien się sam rozwiązać...Z całą pewnością żelbetowa belka stropowa dostaje wody od zewnątrz, chyba jednak będziemy ocieplać...Na ścianch już nic więcej nie będziemy wieszać, trudno.

Co do pracy to w tym tygodniu będę wiedzieć czy ją mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To się chwalę - wyszło :D

ja tradycyjnie spóźniona, ale koniecznie muszę pogratulować, to taka "mała" praca własna, dobrze się zaprezentować, dobrze sprzedać swoje umiejętności i wiedzę, wcale nie jest łatwo, gratulacje raz jeszcze :yes:

Kiedy zaczynasz? Teraz będzie karuzela z "zagospodarowaniem" dzieci ...

 

Kilim na ścianę - ja bym nie wieszała nic, niby zostaje przestrzeń, ale jednak taka tkanina też cyrkulację ogranicza, za dwa, trzy miesiące powiesisz co będziesz chciała, a teraz moim zdaniem nie ma po co ryzykować, grzyb to dziadostwo, po co go karmić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tradycyjnie spóźniona, ale koniecznie muszę pogratulować, to taka "mała" praca własna, dobrze się zaprezentować, dobrze sprzedać swoje umiejętności i wiedzę, wcale nie jest łatwo, gratulacje raz jeszcze :yes:

Kiedy zaczynasz? Teraz będzie karuzela z "zagospodarowaniem" dzieci ...

 

Dzięki, zaczynam w połowie kwietnia ale praca jest na pół etatu i mogę w pewnym zakresie regulować godziny więc nie powinno być tragedii z dziećmi. Mimo wszystko bardziej się stresuję teraz niż jak się o pacę starałam ;) Takie zmiany nigdy nie są łatwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim układzie na kanapę?

 

f68a1761eaad3c803593722ea99892a5.jpg

 

Przypominam że czekam wciąż na tkaninę na fotel, ma być łączona z limonką na siedzisku

6557c82a4b46b8affcdd59fe3514a926.jpg

 

Może więc jedną niebieską poduchę zamienię docelowo na taką limonkę jak na fotelu będzie...?

 

Chyba za kolorowe te kwieciste poduchy, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy są okey. Zostaw tę kompozycję, albo obie kolorowo-kwieciste wymień.

 

Tego się obawiałam :p Gdzie by te poduchy wcisnąć...Podobają mi się :D

 

A ja wciąż walczę z kamieniem pod kozuchę....Napisałam już maila do firmy, wyrażającego moje odczucia co do ich obsługi klienta, i dziś się wreszcie doczekałam odpowiedzi. Niestety wciąż bez numeru konta do zapłaty za wysyłkę próbek......Mam już za to wstępną wycenę i ofertę z których kamieni da się wyciąć to co potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...