Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wani nie montuj żadnych prowizorek, bo zostaną na stałe...

 

Zgadzam się z tą tezą :lol2:

 

Co do kuchni i lamp z Ikea to tak jakby decyzja zapadła i mi ta opcja odpowiada. Do kuchni dojdą dodatkowo dwa kinkiety Zorky. Mam je wybrane od dawna i przygotowane co trzeba do ich podłączenia ale jakoś nie mogę z kasy na nie wyskoczyć :rolleyes:

 

Co do salonu to serio nie wiem co tam powiesić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia nadal nie wygładzona i nie pomalowana ale....są półki i okap zarzuciłam gładzią i jest biały wreszcie :)

 

ef6adc0edf4f5a54868ca45f9161d833.jpg

no nareszcie "moja" kuchnia z mandalą :wiggle:

Te kafle chyba nie przestaną mi się podobać :-)

 

napracowałaś się z okapem, podziwiam Cię, dwoje małych dzieci i znajdujesz czas na takie działania

swietnie to wyszło, okap jest, a jakby go nie było, półeczki prześliczne, jedyne co mnie trochę rozprasza, to cokół, może jak się patrzy na całą kuchnie, łącznie z białymi szafkami, to wrażenie jest inne

 

a jak jak w pracy, już zaczęłaś? Nie pamietam od kiedy to miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamik ja na pół etatu pracuję od początku kwietnia więc nie jest źle ;) A dzieci dużo się ostatnio ze sobą bawią, czasem uda się coś zrobić.

Co do cokołu to według mnie jedyna słuszna opcja kolorystyczna :) Zresztą przywieźli nam przez pomyłkę na montaż cokoły w kolorze frontów i wyglądało to źle. Sporo bym teraz zmieniła w kuchni gdybym robiła ją raz jeszcze ale cokoły są akurat ok według mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokoły raczej myślałam o szarych, ale tak jak pisałam wyżej, przy "wycinku kuchni" wszystko wyglada inaczej :-)

ale zaciekawiło mnie to, że cos byś zmieniła :confused:

Funkcjonalnie? Kolorystycznie? Materiałowo? Co odradzasz?

 

dzieci najwyraźniej wchodzą w ten fajny okres, kiedy zaczynaja być "społeczne" potrwa parę lat, korzystaj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalnie? Kolorystycznie? Materiałowo? Co odradzasz?

 

Mandala byłaby od batu, czyli jeszcze jedna warstwa, fronty mebli wybrałabym teraz gładkie, tzn w tej samej kolorystyce ale bez żadnych rowków do czyszczenia. Ale żeby nie było : kuchnia nie jest idealna ale lubię ją bardzo :)

PAdam na pysk, dzieci chore a ja wstałam o 4 rano. Dziś też nie odeśpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tak się odezwę żeby z pierwszej strony nie wylecieć ;)

U nas pomału, działamy coś na zewnątrz : trawa od frontu posiana, mąż robi podest przy kotłowni i szykuje się do tarasu. Przyszły rury do podłączenia kozy ale wciąż nie jestem zdecydowana na kamień. Czarny jest piękny ale zlewa się z kozą i odcina mocno od podłogi. Szary mniej efektowny ale jakby lepiej pasował i mniej widać na nim kurz co przy kozie może być istotne. Poza tym lepiej się go czyści..

Z wilgocią spokój, na zewnątrz ciepło to dużo wietrzymy.

Kupiłam kwiaty i pomalowałam dla nich skrzynkę, mąż ma mi dorobić nóżki i będę sadzić :) Nawet na tle takiego niewykończonego domu kwiaty wyglądają ślicznie.

Chciałabym w końcu kupić też kwiata do łazienki ale jeszcze nie wybrałam jakiego.

Chyba tyle u mnie, szału nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...