Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystko mi się podoba. B A R D Z O :wave:

 

Cena za biblioteczkę świetna.

 

Mamik, poluj na Allegro. Mój kredes też stamtąd.

 

Może taka http://allegro.pl/h-p-sliczna-angielska-biblioteka-do-salonu-gabinet-i6596062652.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko a zwróć proszę uwagę na ujęcie z boku, nie wiem czy widać że tam jest zrobiony taki uskok żeby nie łączyć ściany "kominkowej" z tą tworzącą przejście. Wydawało nam się że tak będzie lżej wyglądało ale ten ząbek jest dość mały i nie do końca jestem przekonana czy koncepcja jest słuszna ;) Najbardziej bym chciała tą przestrzeń powiększyć żeby było miejsce na drewno na przykład ale trochę zachodu z przesuwaniem kozy w stronę okna.

Cieszę się że Ci się podoba, trochę trzeba użyć wyobraźni na obecnym etapie żeby wydać pozytywną opinię :wiggle:

Za kominkiem będzie zabudowa wzorowana na Twojej wiz, tyle że bez części na książki. Bedzie bardzo prosty dół chowający kolumny i telewizor na ścianie. I nic więcej.

Mamik zadek oczywiście oszczędzony ;) A z tą biblioteką to było tak że od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie ale niczego nie szukałam. Aż pewnego dnia poprzesuwałam meble i tego samego wieczora przy pierwszym przeglądzie allegro natknęłam się tą jedną. Tak więc nie mam wielkiego rozeznania w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, dziękuję :) Allegro czasami przeglądam, jak mnie coś najdzie, a że mam za mało miejsca na fajną biblioteczkę, na ogół zniechęcam się po przekopaniu tego co jest. Ta z Twojego linka bardzo ładna, dość ozdobna, ja chcialabym mieć bardziej siermiężną, takie chyba typowe dla domów polskich z okresu międzywojennego, choć ta z linka naprawdę git

 

 

Wani - masz lampę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo – przecena na dywany

https://www.carpetvista.pl/home

Mam od nich z działu Patchwork.

I możesz rozglądac się też na allegro np. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39999170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carpetvista ma widzę w ofercie to samo co rugvista, to pewnie jeden sklep ...?

 

Mi chodzi o kolorystykę, szukam już od jakiegoś czasu i to co widzę jest raczej ciemne z dominującą czerwienią. Ten co wkleiłam jest miodowożółty, bardzo mi się podoba. Nie wiem czy pamiętacie jak w zeszłym roku szukałam kolorów do salonu i kręciłam się wokół przygaszonych turkusów i limonkowych zieleni :) Nadal mi się te kolory podobają ale już wiem że najlepiej czuję się w ciepłych wnętrzach :yes: Ciepłych i kolorowych. Chodzi mi po głowie pomysł żeby kupić większy dywan jednokolorowy i na niego nałożyć częściowo kilim. Miałabym podstawę a mniejszy zawsze łatwiej wymienić jak się znudzi.

Mogłabym nawet zaszaleć z czymś takim ( na duży nie miałabym odwagi)

 

a7df14656b899c5706d6fedd214a115f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje, że to jedna firma. Tak samo jak ta, w której kupuje Mania1220. za oceanem nazywają się inaczej, ale to tez turecka firma.

 

Fajny pomysł z nałożonym kilimem. poza tym możesz wtedy kupic mniejszy, więc taniej. One nie są taniie, bo to wełna.

 

Ja tam widzę dużo jasnych, np. https://www.carpetvista.pl/dywan/kilim-afghan-old-style?artno=NAX1509

 

A ten widziałaś https://www.carpetvista.pl/dywan/kilim-afghan-old-style?artno=NAX1509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Waniliana, witam sie na twoim watku :)

mam pytanie dotyczące lampy, ktora pokazywalas u Tomkowej - podoba mi sie bardzo, ale poczytalam opinie w sklepie i jakos nie chwala pod niebiosa jakosci i tak sobie pomyslalam, ze moze ja nabylas i moglabys cos powiedziec na ten temat

z gory dziekuje za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, popatrz na te lampy https://blowupdesign.pl/pl/21-lampy-stojace-podlogowe-salonowe-do-czytania

Zapisałam sobie te stronkę i klops zniknęła, aż mnie poniosło popatrzeć na wspaniałą kuchnię Barbary74 i... jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest tak bardzo miodowy, ale ładny, TUTAJ ;)

 

I jeszcze taki, który nie jest wełniany, kosztuje przyzwoicie, jest ładny, zniesie dziecięce szaleństwa i jakoś wpadł mi w oko ;)

 

 

 

 

Dziękuję, jakoś nie chwytają mnie za serce niestety. Myślę że będę spokojnie szukać a jak Wy się na coś natkniecie to pamiętajcie o mnie ;)

 

hello Waniliana, witam sie na twoim watku :)

mam pytanie dotyczące lampy, ktora pokazywalas u Tomkowej - podoba mi sie bardzo, ale poczytalam opinie w sklepie i jakos nie chwala pod niebiosa jakosci i tak sobie pomyslalam, ze moze ja nabylas i moglabys cos powiedziec na ten temat

z gory dziekuje za komentarz

 

Witam serdedznie :)

NIe kupiłam lampy którą pokazywałam u Tomkowej a tą którą Tomkowa pokazywała u mnie ;) Na dziś jakiś kurier się zapowiadał i mam nadzieję że to właśnie lampa

 

Pestka zapisałam sobie dwie lampy z tej stronki, dzięki :)

 

Mmikka dziękuję, mam nadzieję że wieczorem uda mi się przekopać stronkę. Coś znów czasu brakuje :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani a mi się nie podoba ten dywan. Wzór i kolorystyka ok ale całość wygląda jak nadrukowana na sztucznym materiale imitującym wełnę. Stąd pewnie taka niska cena. Dywany o które prawdopodobnie Ci chodzi w żywe kolory i geometryczne wzory mają zazwyczaj bardzo charakterystyczny splot, gęste węzły, są tkane na płasko ( częściej szorstkawe w dotyku ale niekoniecznie ) no i są wełniane. Większego dywanu za 400 zł nie kupisz. Żeby dywan wyglądał porządnie musi być bardzo dobrej jakości. Taki wystarczy na dłuuuugie lata. Spróbuj z używanymi, moje pierwsze dywany były kupowane z drugiej ręki i były ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...