Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli wymieniasz stolik na okrągły chętnie zainteresuje się tym prostokątnym:D Szukam takiego do siebie zdradzisz gdzie takie cudo kupiłaś?

 

To kupiony na allegro czereśniowy stolik. Fakt że długo szukałam :) Gdzieś wstawiałam zdjęcie jak wyglądał w momencie zakupu, przeróbki zleciłam babce która się takimi rzeczami zajmuje bo sama nie miałam odwagi się w to bawić.

Nie wiem czy będę się go pozbywać, oglądam okrągłe stoliki i tradycyjnie nie mogę znaleźć nic naprawdę interesującego

 

Ten jest fajny ale zbyt pstrokaty...

 

http://karinameble.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_d59c701bfdac5b3f9657036ea2a77d7e.jpg

 

Te chyba trochę za bardzo scandi ;)

 

pol_pm_Zestaw-stolikow-kawowych-Century-13390_1.jpg

 

Fajny ale nie wiem czy nie zbyt ciężki. No i kolor trochę nie ten. Jest jeszcze taki sam drewniany ale też pewnie do zmiany odcienia

 

http://karinameble.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_e68b187394c9ad33d2571b14fdced985.jpg

 

Kolejny co niby może być ale jakoś nie skrada mi serca

 

http://media2.nshome.pl/14329-tm_large_default/stolik-kawowy-suri-duzy.jpg

 

A na pinterescie znalazłam to co bym chciała tak naprawdę :

 

04575774b25695269813f7f245f807fc.jpg

 

I takim też bym nie pogardziła

 

e510edf9eccdd22b950f0009943f2165.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci wczoraj chciałam podrzucić w podobnym stylu zegary z Bonami :) :) bo nawet mają identyczny

 

Pestka to z Bonami właśnie ;)

O kurde MBD wprowadziłam Cię w błąd, jest ten zegar :

https://www.bonami.pl/p/zegar-scienny-antic-line-beaulieu

 

A ja jak wariat kupowałam na szybciora bo myślałam że jeden :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym kupowała zegar, to wzięłabym ten właśnie. Tak pomyślałam przeglądając je wczoraj :wiggle:

 

No widzisz, tak już jest że człowiek szuka i się zastanawia czy brać czy nie a jak się natknie na coś odpowiedniego to wie że to własnie to ;)

 

Zamówiłam też kratki wentylacyjne a mąż zabrał się za tynkowanie. Oszaleliśmy i rozpalamy regularnie - tylko drewna sezonowanego zaraz nam zabraknie :(

 

Chciałabym zamówić kwiaty do wysiania na wiosnę. Takie jednoroczne. Wiem już że nie ruszę w tym roku zbyt dużo z ogrodem, coś nas nie chcą problemy opuścić i pojawiły się nowe. Dlatego odpuszczam planowanie ogrodu, nie mam do tego głowy. Polecicie stronę z nasionami kwiatów które będą poprawiać nam nastrój latem? :) A może jakieś must have? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowania nie zaprzestawaj. To nawet lepiej, że nie musisz zdążyć z tym tak na hura. Powoli lepiej Ci się wszystko wyklaruje.

A w ogrodzie możesz podziałać jak ja, gdy codiennie jeździłam do pracy i wracałam o 22. Tylko sobota i niedziela była domowa. Wyskakiwałam do ogrodu nawet na pół godziny dla zdrowia psychicznego. I zawsze coś zrobiłam. Coś posadziliśmy. Przybywało :)

 

Trzymam kciuki, żeby się życiowo wypogodziło i to szybko :hug:

 

Nasion kwiatów dotąd nie kupowałam, więc nie pomogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa lampa dotarła, nie porwała naszych serc ;) Ma taką złotą obramówkę wokół klosza, na zdjęciach nie było tego widać. Ja za złotem nie przepadam ;)

 

Wpadam po pomoc : Pestka jak zaciągaliście tynkiem cegły u córki to jak zabezpieczyliście tą cegłę żeby zaprawa nie weszła w fugi? U nas fuga niepełna, nie wiemy co tam podłożyć...

 

Dopiero teraz widzę że deska wyznaczająca poziom narożnika z drugiej strony wystaje centymetr poza cegłę. Oznacza to że w środku powstanie tynkowa obwódka....

 

185bc967b249cf569c4a52370e2d99f2.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...