Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Nic nie podkładałam :) Wykańczałam brzeg wąską szpachelką. Przypominało to ostrożne rzeźbienie.

Próbowałam z masą do robienia form silikonowych. Ulepiłam wałeczek i wciskałam, ale nie trzymało się dobrze. Szpachla gipcowa to wypychał, wciskała się. Wzięłam sprawę na delikatność i cierpliwość.

Tak wyszło po pierwszej warstwie. Zdjęć z cyzelowania nie mam.

 

IMG_5223w.jpg

IMG_5227-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DZięki Pestka, mój M stworzył całą konstrukcję. Cegłę zabezpieczył taśmą malarską, mam nadzieję że ją teraz bez problemu usunie :) NO i ciekawe co się ukaże naszym oczom po zdjęciu szalunku ;)

 

b8190203ee5395e9476b4b970a4dd1a0.jpg

 

Wybrałam chyba ostatecznie gałki do sypialni

 

87b68a0844d7bfb899e185eeebc7

 

Będą delikatne jak cała sypialnia. Trudno mi się odcićc od kolorów, no ale takie zupełnie nie pasują :D

 

e3e87aeb46dea28d4bda44eace44

 

Moja Tarva zmierza w tym kierunku, tyle że bejcowana jest na dąb. Może zrezygnować z gałęk i dać muszelki lub dłuższe uchwyty?

 

96a0a20e98b3c024b9436e7624c6b097.jpg

 

8d1472d89acf3f278082d59493abcae2.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej, weźmiesz nożyk i szczoteczkę docyzelujesz :) Wygląda mponująco i widać, że świetnie wyjdzie.

 

Gałeczka cudna. Będą takie świetnie pasować.

A myślałąś czy by blaciku nie zrobić jak nóżki, na bało : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Pestko, blat będzie biały. Tyle że mam problem ze znalezieniem ładnego, białego blatu (ale też szukałam póki co tylko po marketach). Pewnie najprościej byłoby kupić drewniany i malować ale 300-400 zł za blat do biurka robionego po kosztach?

Cieszę się że gałki się pdobają, ostatecznie zrezygnowałam z zamiaru kupowania "po taniości" - pewnie zostałyby na zawsze.

Mam na oku jescze takie do szafek nocnych

 

78ab3c674c3d80b2116eb452f02c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za mebelek na ostatnim zdjęciu? Ma obłędne szuflady- dokładnie takie szukam do kuchni.

 

 

 

 

DZięki Pestka, mój M stworzył całą konstrukcję. Cegłę zabezpieczył taśmą malarską, mam nadzieję że ją teraz bez problemu usunie :) NO i ciekawe co się ukaże naszym oczom po zdjęciu szalunku ;)

 

b8190203ee5395e9476b4b970a4dd1a0.jpg

 

Wybrałam chyba ostatecznie gałki do sypialni

 

87b68a0844d7bfb899e185eeebc7

 

Będą delikatne jak cała sypialnia. Trudno mi się odcićc od kolorów, no ale takie zupełnie nie pasują :D

 

e3e87aeb46dea28d4bda44eace44

 

Moja Tarva zmierza w tym kierunku, tyle że bejcowana jest na dąb. Może zrezygnować z gałęk i dać muszelki lub dłuższe uchwyty?

 

96a0a20e98b3c024b9436e7624c6b097.jpg

 

8d1472d89acf3f278082d59493abcae2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka nie mają bo to zestawienie robione w picasa, tak mi je program poprzycinał przy robieniu kolażu. W drukarni będzie jak trzeba wydrukowane :) strasznie mi było trudno wybrać trzy grafiki pasujące jakoś do siebie. Jak jest ich więcej to całośc się róznicuje i jest łatwiej, trzy powinny moim zdaniem być w miarę spójne. Koszt wydruku to 11zł, jak będzie źle będę szukać dalej ;) Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...