Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tuluza na finiszu czyli Wanilia ucieka na wieś


Recommended Posts

Pytanie dodatkowe : mama zamawia narożnik i zastanawia się nad obiciem carabu.....:confused: Wecie co to takiego i czy się sprawdza?

Narożnik taki, podobno wygodny a o to głównie mamie chodzi

 

http://www.sklep.meblarz.pl/files/invitation%206%20-%20Kopia.jpg

 

http://www.sklep.meblarz.pl/opisproducent/pliki/350/carabu%20HP%20108.jpg

 

Dopłata za to obicie to prawie 700zł :o Pytanie czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmm :) są dwa, białe i czerwone w kartoniku :p i pisze jeszcze medium sweet reserve 2013 :D

ps

nie lubisz "Madzi"?

 

Madzię lubię, ale pstryczek się należy, bo jestem Ania :lol2: O nazwę wina mi chodziło :) Półsłodkie z 2013, powinno Ci smakować, choć ja wolę pół- lub wytrawne. I zdecydowanie białe niż czerwone ;) Jak wrażenia z sobotniej degustacji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dodatkowe : mama zamawia narożnik i zastanawia się nad obiciem carabu.....:confused: Wecie co to takiego i czy się sprawdza?

Narożnik taki, podobno wygodny a o to głównie mamie chodzi

 

http://www.sklep.meblarz.pl/files/invitation%206%20-%20Kopia.jpg

 

http://www.sklep.meblarz.pl/opisproducent/pliki/350/carabu%20HP%20108.jpg

 

Dopłata za to obicie to prawie 700zł :o Pytanie czy warto

 

Nie mam niestety doświadczenia z tą tkaniną, ale opisy np. TU brzmią zachęcająco. Podobno bardzo łatwo się czyści, ale jasne potrafią się intensywniej brudzić w miejscach mocno używanych, np. od dżinsów i ciężko to usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzię lubię, ale pstryczek się należy, bo jestem Ania :lol2: O nazwę wina mi chodziło :) Półsłodkie z 2013, powinno Ci smakować, choć ja wolę pół- lub wytrawne. I zdecydowanie białe niż czerwone ;) Jak wrażenia z sobotniej degustacji? ;)

 

Przepraszam Cię Aniu, wybacz :hug:, co za faux pas :bash::bash:

a winko jeszcze leżakuje :) mąż skusił ballatines :) no właśnie nic, tam Aniu nie pisze, zastanawiam się dlaczego? może jakaś marketowa seria :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst imienniczko bo lubię dobre wino (najbardziej swojskie, z płatków róż ;P ) a przydałoby się na ten tydzień. Albo będziemy oblewac dostanę kredyt albo zapisać smutki jak go nie dostaniemy ;) a pić jeszcze nie mogę ;(

 

Trzymam kciuki, choć do kredytów podchodzę jak pies do jeża ;)

Swojskie z płatków róż zabrzmiało przepysznie! :) Jak to się robi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie win było swojego czasu wielkim hobby mojego taty. Zrobił mi kilka z płatków róż bo wie jak je uwielbiam. Jedno wypilismy na naszej pierwszej parapetowie (wynajmowane mieszkanie), drugie zaplanowane właśnie dla domu - jakieś 10 lat już dochodzi ;)

Ciężko o gorsza opinie na temat kredytów i banków niż u nas ale w alternatywnie mam gnicie w tym slumsie (dosłownie) do czasu aż babcia umrze i odziedziczył mieszkanie do totalnego remontu w tylko trochę ciekawsze okolicy.

Jak na ironię, po podpisaniu umowy na dom, wyłączeniu pierwszej raty i załatwieniu większości papierów babci odbiło (mówiąc delikatnie) i trwa proces jej ubezwłasnowolnienie i oddania w ręce specjalistów. Ostateczną rozprawą w czerwcu. W każdym normalnym kraju robili by to w tempie ekspresowym bo jest zagrożeniem dla siebie i sąsiadów i rodziny. Można dużo mówić o szacunku do starszych i konieczności opieki przez rodzinę dla takiej osoby ale jak ktoś mówi 'dałam ci życie więc jesteś moja i mam prawo Ci te życie zniszczyć' kiedy bije lekarzy i pielęgniarki którzy przyjeżdżają jej pomóc bo miała problem z sercem to najlepsze co można zrobić to oddać ja tam gdzie będzie miała non stop opiekę 3 służących a nie jednego jak teraz (jak nazywa rodziców)tak czy inaczej jak wszystko dobrze pójdzie to mieszkanie od czerwca będzie puste (chyba że znowu coś jej odbije bo znowu zaczyna i może ktoś w końcu nad rodzicami się zlituje i nie każe im przeżywać pieklo tak długo)

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi w kwestii obicia kanapy. Przekazałam mamie :)

 

A ja przywiozłam w końcu moją mandalę. Przeszła już pierwsze crash testy : ochlapałam ją zupą pomidorową, poczekałam aż zaschnie i wyczyściłam ;) W sumie spodziewałam się że będzie dużo gorzej, z rowków ładnie zeszło szczotką a przecież takie wypadki zdarzają się nieczęsto

Wrzucę Wam zdjęcia bo na tych internetowych słabo było widać fakturę płytki

f116fe927cc0209221e5d47375d1f4bb.jpg

 

01022739d02a6955d5267dcbad29f5f8.jpg

 

4246f09c69ec5d8ff7ca92ed2df91dcf.jpg

 

3335a2b1c546ed07a8e995d37b63c1ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Można dużo mówić o szacunku do starszych i konieczności opieki przez rodzinę dla takiej osoby ale jak ktoś mówi 'dałam ci życie więc jesteś moja i mam prawo Ci te życie zniszczyć'

 

Twoja babcia tak mówi? Straszne to co piszesz...Choroby umysłu są często gorsze niż choroby ciała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanilia - płytka jest przepiękna:)

Pytałaś o jej cięcie?

A czy jest potrzebne? - jeśli miałyby być na lewej ścianie, zaczęłabym w jakimś punkcie kładzenie i skończyła przed półkami - tak, żeby zostawić tą krawędź. Bo rozumiem, że jedna pod drugą pasują tymi rowkami:)

 

I jeszcze pytanie techniczne, czy te wrąbki pomiędzy kółkami fuguje się, czy zostawia? Bo jeśli zostawia to u mnie takie płytki odpadają:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...